Skocz do zawartości
Forum

Piosenki na pierwszy taniec


austeria

Rekomendowane odpowiedzi

My np mamy do wyboru,że tak powiem takie discopolowe piosenki, w takich się najlepiej czujemy a chcemy, żeby to było nie na pokaz tylko takie nasze jakieś piękne słowa w piosence, która jak zagra orkiestra to poruszy nasze serca :D
Dlatego mamy do wyboru :
Drossel- Już na zawsze razem
Albert- Pierwszy taniec
Ciebie jedną mam dziś przed oczyma
oraz świat bajek.- Kramer.
Nie jesteśmy jeszcze zdecydowani a może nam jeszcze jakieś inne wpadną w ucho :))

Odnośnik do komentarza

Mi się strasznie podoba piosenka Kasi Skrzyneckiej i Roberta Janowskiego "Ten, którego kocham" i to będę miała na pierwszy taniec.
Jest bardzo dużo fajnych piosenek, które można wykorzystać na pierwszy taniec :) Mi się też podoba:
Andre - Tylko z Tobą
Dżem - Chce Ci opowiedzieć
Grażyna Łodaszewska - Brzydcy
Itex - Ślubne życzenia

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

podaję kilka propozycji które przyszły mi do głowy:
When I need you
When a man loves a woman
You are beautiful
Sway (wersja Michaela Bubble)
Zabiorę Cię właśnie tam
Niespokojni
I don't wanna miss a thing
Nothing else matters
Piu che puoi

To tak na szybko, może potem coś dopiszę bo swojego czasu długo się zastanawiałam nad tym. Pamiętajcie, żeby zawsze zastanowić się czy słowa pasują bo inaczej może być słabo ;P

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

bo ja wiem czy tak słabo, byłam sowjego czasu świadkową na ślubie gdzie Państwo młodzi tańczyli do November Rain, które go teledysk kończy się śmiercią Panny Młodej, Nothing else matters też nie należy do optymistycznych utworów. Moim zdaniem pierwszy taniec powinien być do piosenki kóra jest z nimi od początku, jest ,,ich piosenką: I jeśli jest po angielsku to raczej nikt się na śłowach skupiać nie będzie

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że pierwszą piosenką powinna być ta, która jest z parą od początku. Ja tylko powiedziałam, że nie pasuje za bardzo, bo nie chciałabym na pierwszy taniec utworu o przesłaniu.. no niepozytywnym. U mnie bardzo się zwraca uwagę akurat na to (mimo, że dla niektórych może to być głupotą). To, czy goście będą wiedzieli o czym jest piosenka, czy nie będą wiedzieli, nie robi mi różnicy.Ważne, że ja i mój mąż wiedzielibyśmy o czym to jest i źle tańczyłoby nam się do utworu w którym miłość ukazana jest jako ból, cierpienie, niestałość czy cokolwiek podobnego. To po prostu nie pasuje do sytuacji. Jednak wiem, że są osoby którym to nie przeszkadza i nie mam zamiaru się na nich krzywo patrzeć z tego powodu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...