Skocz do zawartości
Forum

Sukienka dla świadkowej


Igraszka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Niedługo idę na ślub w roli świadkowej. I nie mam pojęcia jak się ubrać, Młoda powiedziała że nie wyraża zgody na róż i czerń oraz żółty. Jest jeszcze zimno, ja jestem po grypie i jeszcze nie doszłam i nie mam pomysłu jak tu się ubrać.

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

no to w takim razie możesz zaszaleć przy swojej kreacji :) proponuję coś wygodnego, bo z pewnością przy takim weselu będziesz miała dużo latania. Praktyczne przede wszystkim. Oczywiście nie polecam Ci na taką okazję sukienki bez ramiączek, bo przy bieganiu, tańczeniu wielogodzinnym brzydko spada i marszczy się na brzuchu. Jeśli chodzi o kolorystykę, to już masz kolory których Młoda sobie nie życzy, jest ich króciutka lista :) jakie kolory lubisz, w jakich się dobrze czujesz? :)

Odnośnik do komentarza

tylko problem polega na tym że ona cały czas wybrzydza i mam jej szczerze powiedziawszy dosyć. Pokazałam jej niebieską sukienkę, do kolan a'la sukienka z Mad Mena, no piękna... nie bo to nie te lata ona woli bym miała coś nowoczesnego, ok. Pokazałam jej sukienkę fioletową - za ciemna, rozbielony żółty ( taka pastela) nie bo blisko białego i mogże ktoś nas pomyli ( WTF??)

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...