Forum Ślub

Sukienka dla świadkowej

Igraszka

Igraszka

Hej, Niedługo idę na ślub w roli świadkowej. I nie mam pojęcia jak się ubrać, Młoda powiedziała że nie wyraża zgody na róż i czerń oraz żółty. Jest jeszcze zimno, ja jestem po grypie i jeszcze nie doszłam i nie mam pomysłu jak tu się ubrać.

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 28 lat, gdzieś za tęczą

Odpowiedzi znajdują się poniżej

austeria

austeria

a wiesz jaką suknię ma panna młoda? czy ślub jest bardziej skromny, a może "z pompą"?

15475 austeria Kobieta, 15 lat, Gliwice
Igraszka

Igraszka

no niestety to wesele i ślub na zasadzie postaw się a zastaw się. Więc na bogato.
Suknie panny młodej jest typu księżniczki, śmiejemy się ze nie wiem czy Pan młody zmieści się obok niej przy ołtarzu

--

Skies are blue
Really do come true

austeria

austeria

no to w takim razie możesz zaszaleć przy swojej kreacji :) proponuję coś wygodnego, bo z pewnością przy takim weselu będziesz miała dużo latania. Praktyczne przede wszystkim. Oczywiście nie polecam Ci na taką okazję sukienki bez ramiączek, bo przy bieganiu, tańczeniu wielogodzinnym brzydko spada i marszczy się na brzuchu. Jeśli chodzi o kolorystykę, to już masz kolory których Młoda sobie nie życzy, jest ich króciutka lista :) jakie kolory lubisz, w jakich się dobrze czujesz? :)

Igraszka

Igraszka

tylko problem polega na tym że ona cały czas wybrzydza i mam jej szczerze powiedziawszy dosyć. Pokazałam jej niebieską sukienkę, do kolan a'la sukienka z Mad Mena, no piękna... nie bo to nie te lata ona woli bym miała coś nowoczesnego, ok. Pokazałam jej sukienkę fioletową - za ciemna, rozbielony żółty ( taka pastela) nie bo blisko białego i mogże ktoś nas pomyli ( WTF??)

--

Skies are blue
Really do come true

austeria

austeria

:| ja mojej świadkowej nie robiłam takich problemów.. poszła w czym chciała.. na Twoim miejscu to chyba poszłabym po prostu w tym, co mi się podoba w takim wypadku.

Melia87

Melia87

Ja nie narzucam świadkowej jak ma się ubrać, tylko żeby nie na biało :)

98365 melia87 Kobieta, 32 lata, Warszawa
~pilotka

~pilotka

ja na ślubie mojej kolezanki miałam sukienkę czarną. do tego miałam srebny szal i srebrne dodatki

oleńska

oleńska

pierwsze słyszę, żeby tak ograniczać możliwości świadkowej. Moim zdaniem zakładaj na co masz ochote i tyle

124034 olenska Kobieta, 30 lat, Oświęcim
~kasiakielae282

~kasiakielae282

Wiesz co, napewno nie może przyćmić sukienki panny młodej. Ja postawiłabym an elegancje, check jakieś sukienki koktailowe bądź wieczorowe. Tylko nie czerń, to nie ta impreza ;)