Skocz do zawartości
Forum

Wymarzony pierścionek zaręczynowy


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny :)
Jakie marzą Wam się pierścionki zaręczynowe?
Wstawiajcie fotki!

A do zaręczonych kobitek:
pochwalcie się jakie pierścionki sprawili Wam Wasi Mężczyźni?? :))

A co jak dostanie się pierścionek który w ogóle nam się nie podoba? Robić dobrą minę do złej gry i udawać że ładny czy chcieć wymiany???

Mnie się podoba coś w tym stylu:

FOTKA

Odnośnik do komentarza
Gość .Maskotka.

mój wymarzony to pierścionek z tanzanitem:) To jest kamień szlachetny o jasno niebieskiej barwie. Piękna są w aparcie w poczekaniu białym zlotem i diamentami...Ale to drogi pierścionek... Jak dostanę inny to też będę się cieszyć bo to bedzie prezent od mojego narzeczonego

Odnośnik do komentarza

A mój wygląda tak :) Powiem tak, że mój trafił idealnie.
Wiedział,że się mi podobają drobne pierścionki, z reszta mam drobną dłoń więc inne raczej by brzydko wyglądały. Pierścionek się mi bardzo podoba;) Z resztą obrączki też on wybrał a mnie się spodobały.
Ja też bym nie zażądała wymiany pierścionka, ponieważ to jest zaręczynowy i wg mnie jaki bym nie dostała to byłby dla mnie bezcenny, bo byłby zaręczynowy i od ukochanego. Jeśli kazałabym mu wymienić to już nie to samo.

Odnośnik do komentarza

Halszkaa
Mój pieścionek jest z biłego złota, diament ( nie duzy) osadzony w różyczce, taki typowy pierśionek zaręczynowy ale mi się bardzo podoba, jest nie za duzy, nie za mały, delikatny i elegancki

Moglabym swój dokładnie tam samo opisać z tym, że z żółtego złota.
Spróbuję wieczorem zmienić rozmiar zdjęcia i dodać raz jeszcze.:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...