Skocz do zawartości
Forum

Obrączki z białego złota


Gość Jaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Część,
Pisałem tu na forum uroda o pierścionku zaręczynowym z niebieskim oczkiem. Teraz proszę was o pomoc przy wyborze obrączek. Poszukuje obrączek z białego złota, mogą być łączone z żółtym albo różowym. I żeby nie były jakieś cholendarnie drogie bo się nie wypłacę :D ( żart)
Z pierścionkiem pomogliście wiec i tu mnie nie zawiedźcie:)

Odnośnik do komentarza

Witaj ;)
Ostatnio właśnie też szukaliśmy obrączek, mogę powiedzieć tak,że w aparcie i kruku wg nas nie mają nic ciekawego a ceny oszałamiające. Za to my kupiliśmy w Krakowie w Bonarce był jubiler kobe, mają też swoją stronę internetową wystarczy,że wpiszesz w googlach kobe jubiler. Mają ładne wzory i ceny przyziemne. W dodatku w Krakowie mają swoją własna odlewnie więc wszystko zrobią z obrączką. Jeśli nie mieszkacie w okolicy Krakowa poszukajcie gdzieś w swojej okolicy może być też ten jubiler ;) Powodzenia ;))

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokoj z krukiem czy apartem zobacz sobie w yes i zobacz sobie w zwyklym jubilerskim na miescie, mnie sie np takie podobaja:
łączone:
http://www.bm.rzeszow.pl/public/files/galeria/produkt/217/small/image.jpg

albo takie:

http://www.slubwbialej.pl/wp-content/uploads/obraczki1_biale_zloto.jpg

nie beirz całych białych gladkich bo brzydko wygladaja jakas ozdobka malutka musi byc jesli maja byc tylko z samego bialego zlota

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Fakt jest różnica ale trzeba wziąć pod uwagę to że małe jubilery czasem kantyją na wadze obrączki. Robią je cieńsze ale z domieszką czegoś innego. Warto poprośić o zaważenie wybranego modelu, zobaczenie jej grubości czy nie jest zbyt cienka, bo oni lubią sobie zaoszczędzać.
A co do cen to zależy jakie się obrączki wybierze, my wybraliśmy w sieciówce ale cenowo jest tak samo jak i u małego jubiliera.

Odnośnik do komentarza
Gość serendipity

My zamawialiśmy w krakowskim salonie KOBE. To co pisała irlandzka_koniczynka to prawda. Więc łączą się tu zalety większego sklepu (duży wybór, ciekawe wzornictwo) jak i małej pracowni złotniczej (w sieciówkach płacicie cenę za sztukę! A tu, cena jest mniejsza dla małych rozmiarów, - nie jest sztucznie podnoszona - Pani waży obrączki i oblicza cenę na bazie faktycznej wagi. Istotna kwestia, prawda?)
Natomiast plusem KOBE w stosunku do małych pracowni, jest to, że wasze obrączki objęte są gwarancją. (A u takiego Pana Zenka z małej pracowni, nie wiadomo z czego zrobi obrączki, a jak coś będzie nie tak, nie będzie mozliwości podparcia się gwarancją, a kosztami prawdopodobnie obarczy klienta aby zapłacił jeszcze raz.)
Nasze obrączki nosimy już kilka dobrych lat i są nadal piękne. Ciągle cieszą oko także dlatego, że dodaliśmy własny pomysł w wykonanie (zamieniliśmy kolory złota, oraz dodaliśmy kamienie). Nie orientuję się czy gdzieś indziej też są tacy elastyczni. Wiem, że KOBE nie bierze za to dodatkowej opłaty (tylko materiał tzn. brylanciki, bez kosztu np. dodatkowej oprawy, etc).
Mam nadzieję,że pomogłam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...