Forum Ślub

Prezent ślubny dla męża

~przyszła_Pani_Młoda

~przyszła_Pani_Młoda

Bierzemy ślub 29.06 a mój przyszły mąż ma urodziny w poprawiny 30.06 chciałabym mu sprawić jakiś wyjątkowy prezent, tylko czy ma ktoś jakiś pomysł?? Miałam jeden pomysł kiedy jeszcze chcieliśmy dziecko jakoś w okolicach ślubu,żeby zrobić to tak,żeby dostał zdjęcie usg ładnie zapakowane, ale dzidziusia chcemy jednak troszkę później, dlatego pojawia się moje pytanie czy ma ktoś jakiś pomysł ??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Tallulah

~Tallulah

nie nie pyytaj zrob sobie seksowne zdjecie nagie czarno biale zrob duze niech zawisnie np w sypialni

~Przyszła_Pani_Młoda

~Przyszła_Pani_Młoda

Andy30
Dzięki za radę,ale jak się nie trudno domyślić to ma być niespodzianka, gdybym chciała go zapytać to nie pisałabym o jakis ciekawy pomysł na forum.

Tallulah- dziękuję za pomysł bardzo oryginalny i bardzo ciekawy,ale nie wiem czy bym się zdobyła nie wiem w jaki sposób takie zdjęcie zrobić, sama sobie nie zrobię a nie będę nikogo prosić o to bo przecież nikomu się nie pokaże nago w pozycji która miałaby być dla przyszłego męża. Ale dziękuję za propozycję, może w sumie pomyślę nad tym.

A jakieś inne ciekawe propozycje jeszcze ??

~Mała__MI

~Mała__MI

To tak:
1. Wspólny wypad gdzieś w Polskę - o ile nie jedziecie w podróż poślubną.
2. Bilety na koncert waszej ulubionej kapeli
3. Niespodzianka - leżysz naga na łóżku przewiązana w strategicznych miejscach wstążką? :D
4. Nic nie piszesz co on lubi robić, kim jest z zawodu itp to trudno coś wymyśleć. Możesz jeśli pali kupic mu zapalniczkę zippo i coś na niej wygrawerować

evela20

evela20

Oglądałam kiedyś wesele, co właśnie Pan Młody miał urodziny w dzień ślubu i Panna Młoda zamówiła wielkie pudło, a w nich 100 balonów w serduszka i Pan Młody prezent rozpakował na dworze-pięknie to wyglądało:)

95643 evela20 Kobieta, 31 lat, wrocław
irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

Ja swojemu mężowi na pierwsze urodzin które tez będzie obchodził w okolicach ślubu kupię mu portfel z grawerem typu : w dniu urodzin zawsze kochająca żona.......
Będzie to taki prezent, który zawsze będzie miał przy serduszku i będzie mu o mnie i o naszym ślubie przypominał ;)

85260 irlandzka-koniczyka Kobieta, 28 lat, malopolska/ Dublin
0sweetness0

0sweetness0

Jeśli nie masz pomysłu ZRÓB GO :) Dużo inspiracji znajdziesz na Stylowi.pl . Bardzo lubię robić coś sama i zawsze wychodzi pięknie, a taki prezent jest o wiele cenniejszy niż kupiony w sklepie :)

99646 0sweetness0 Kobieta, 38 lat, Kraków
Alina36

Alina36

ja mężowi przyszłemu planuję z okazji naszego ślubu i jednocześnie rocznicy naszego poznania sie sprezentować podróż poślubną w miejsce gdzie zawsze bardzo chciał jechać...Mauritius..:) Jest to niezwykła wyspa na Oceanie Indyjskim, która kusi różnorodnością kultur, smaków
i krajobrazów... turkusowe laguny z pięknymi plażami, romantyczne kolacje przy świecach..ehh...już bym chciała tam być...jak narazie czeka nas długi czas stresów i trudnych zapewne momentów zanim będziemy mogli się zrelaksować i cieszyć tylko i wyłącznie sobą. gdyby któraś z Was chciał isc w moje ślady...dam znać jak zareagował mąż...ślub mamy w marcu :)

161289 alina36 Kobieta, 37 lat, Łódź