Skocz do zawartości
Forum

Sale weselne Lubuskie


Gość waime

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Dwór Kolesin. Organizowałam tam swoje wesele, tutaj masz kontakt:
http://dworkolesin.pl

I jestem bardzo zadowolona - lepiej chyba wybrać nie mogłam. Otoczenie jest przepiękne, lasy, łąki, w czasie wesela można sobie wyjść na podwórko, posiedzieć.
Ja zrobiłam w dniu ślubu mini sesję zdjęciową w okolicy
Jedzenie smaczne - wybrałam średni wariant cenowy i potrawy były naprawdę zróżnicowane - zarówno tradycyjne jak i specjały których pewnie nikt nigdy nie jadł.
Można tam również wynająć noclegi dla gości.

Odnośnik do komentarza

Bardzo ładne wesele można wyprawić w restauracji Pod Aniołami w Sulechowie. My tam urządzaliśmy nasze przyjęcie. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Chętnie służy rada i pomocą. Sama restauracja elegancko urządzona w stylu rustykalnym. Okolica przyjemna i klimatyczna. Imprezę dopracowali zgodnie z ustaleniami. Zadbali o każdy szczegół. Serwuj bardzo dobre jedzenie przygotowywane na miejscu. Potrawy smaczne i odpowiednio doprawione, świeże i dobrej jakości. Sala bankietowa przestronna i komfortowa. zarówno my młodzi jak i nasi goście bawiliśmy się świetnie. 

Odnośnik do komentarza

O co warto jest dopytać:

Czy w cenie są materiałowe serwetki czy papierowe, czy w cenie są pokrowce na krzesła, coolery z lodem czy bez lodu, czy można wykorzystać fontanny z zimnych ogni np do pierwszego tańca lub strzelać konfetti jeśli takie coś planujecie, jeśli macie swój wiejski stół to czy wam go rozłożą czy za dodatkową opłatą, o korkowego czy będą kelnerki roznosić alkohol czy za dodatkową opłatą bądź czy trzeba mieć od siebie taką osobę, o stół z ciastami co konkretnie w jego skład wchodzi, czy koszyki ratunkowe są czy trzeba takie samemu przygotować, czy jeśli weźmnie się firmę zewnętrzną do słodkiego stołu to czy udostępnią swój stół czy firma musi mieć swój, drink bar czy można swój czy sala odgórnie ma swoje osoby do tego, czy czerwony dywan przed wejściem sala ma swój na wyposażeniu (w cenie lub za opłatą) czy od dekoratorki trzeba, w większości sal dzieci do 3 lat są za darmo ale czy będą miały swoje miejsce czy na kolanach u rodziców.

https://3200.pl/gdzie-tanio-kupic-wodke-i-inne-alkohole-na-wesele/

Na stronie jest też kilka podpowiedzi jak niedrogo kupić wódkę oraz inne alkohole na wesele. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...