Forum Ślub

Miejsce na wesele

~Pawełek55

~Pawełek55

Tak się szczęśliwie złożyło, że w maju biorę ślub. Jednak mam problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na imprezę weselną. Najlepiej, gdyby znajdowało się w samym Wrocławiu lub jego okolicach. Pomożecie w poszukiwaniach?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~michalina002

~michalina002

My robiliśmy w Lublinie w lokalu Artemida, wszystko na wysokim poziomie, obsługa rewelacja, służyła pomocą. sala piękna, jedzenie smaczne- z chęcią bym to powtórzyła jeszcze raz.

~Mekki

~Mekki

Mogę polecić bardzo dobrą salę ale znajduje się w województwie Lubuskim:
http://dworkolesin.pl/wesela/ - jest to dwór Kolesin, organizowaliśmy tam nasze wesele :)
Bardzo miła obsługa, szybko sie ogólnie uwijali tak więc wszyscy goście byli dopilnowani.

Jedzenie pycha, bardzo zróżnicowane i nie mogę tutaj wskazać ani jednej przystawki czy dania głównego, które by nie smakowało. Ogólnie do tej pory wielu gości powiedzialo, ze do tej pory było to najlepsze wesele z najlepszą kuchnią na jakim byli.

Okolica bardzo ładna,idealna aby sobie zrobić mini plener weselny.

~Krysia789

~Krysia789

Franek a jak Cię to wyszło cenowo? Zamawiałeś też noclegi? Przyznam, że sala wygląda zachęcająco.

~Franek77

~Franek77

Wszystko zależy od wyboru menu i liczny gości, ale z tego co pamiętam jakieś 200zł od osoby. Nie brałem noclegu, chociaż byłą taka możliwość i zdaje mi się, że młoda para ma za free pokój.