Skocz do zawartości
Forum

Jaki prezent lub ile w kopercie na ślub?


Gość Panna Migotka

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej najlepszej przyjaciółce dałam teraz na ślub fotoksiążkę. Zrobiłam taki jakby album z całej historii naszej znajomości. Kilka dyszek na Empik Foto. Bardziej kosztowało mnie to wiele czasu, żeby to wszystko złożyć w jedną całość ;-)

Odnośnik do komentarza

Dałam fotoksiążkę mojej koleżance. Nie mogłam iść na wesele, byłam tylko na ślubie. Finansowo kosztowało mnie to grosze na Empik Foto, ale za to już czasowo wesoło nie było ;-) Narobiłam się przy tym nieźle, jednak efekt super. 150 zdjęć ze wspólnych wypadów, imprez i nie tylko. Uważam, że właśnie takie prezenty są trafione.

Odnośnik do komentarza

Można dać np. fotoksiążkę, która również będzie trafionym pomysłem. Empik Foto ma takie rzeczy za grosze. Oczywiście zrobienie takiej fotoksiążki wymaga czasu i odpowiedniej liczby fotek, ale przynajmniej efekt czegoś takiego jest nawet bardziej niż okazały.

Odnośnik do komentarza

U kilku modelek znajomych widziałam naszyjnik w tym stylu https://www.ankabizuteria.pl/naszyjnik-srebrny-rock-and-glamour-srebro-pozlacane i sprezentowałam sobie. Myślałam, że kosztuje setki złotych, a tutaj okazja cenowa :) Wzór jest nietypowy. Do topów nakładam regularnie i chyba najbardziej do nich pasuje. Jest srebro pozłacane, ale w sposób dość delikatny. Przymierzam się, żeby kolczyki jeszcze do kompletu dopasować, bo można w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza

Empik Foto, ten kierunek, tam macie np. fotoksiążki. Owszem, to wymaga sporo czasu, żeby to jakoś złożyć, zebrać odpowiednią liczbę fotek, ale takie prezenty po prostu się sprawdzają. A szczególnie jeśli macie wiele wspólnych doświadczeń i tym samym wiele fotek.

Odnośnik do komentarza
Gość DanielJaworski24

Zdecydowanie najlepszym prezentem niezależnie od tego czy jest to rodzina dalsza, czy bliższa jest komplet pościeli. Osobiście polecam milusiepodusie.pl. Zamawiałem stamtąd już parę razy i naprawdę chwalę sobie ten sklep. Wysoka jakość produktów w przystępnej cenie. Naprawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia857

Myślę, że można postawić na oryginalny prezent jakim jest np karta podarunkowa do wykorzystania w Devil-Cars na przejazdy sportowymi autami na różnych torach w Polsce. Osoba kupująca taką kartę podarunkową wybiera tylko kwotę, na jaką ta karta ma być :) Państwo Młodzi sami zadecydują, czym, gdzie i kiedy chcą jezdzić :) Kilka kliknięć na stronie Devil-Cars i prezent przychodzi na adres e mail gotowy do wydrukowania i wręczenia :)

Odnośnik do komentarza

Odradzam kupowanie drogich sprzetów kuchennych.... Takie prezenty niekoniecznie mogą się podobać państwu młodym, szczególnie, ze nie wiecie czy państwo młodzi już czegoś takiego u siebie nie posiadają.

Jeśli jednak chcecie koniecznie sprezentować coś materialnego to polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://www.openprint.pl

Jest to drukarnia internetowa, w której można zamówić na przykład kubeczek z nadrukiem. Będzie to miła pamiątka.

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po ślubie siostry. Moim prezentem dla młodych na nową drogę wspólnego życia jest serwis obiadowo - kawowy z porcelany. Akurat zobaczyłam w sklepie https://wszystkodokuchni.eu/ taki serwis uniwersalny, pasujący nie tylko na święta Wielkanocne, czy Bożego Narodzenia, ale też i na inne uroczystości. Styl, smak czy kolorystykę przy tym serwisie można zmieniać z pomocą dodatków takich jak serwetki, kwiaty, świece, wszystko zleży od gustu. Siostra uwielbia porcelanę, więc prezent jest jak najbardziej trafiony.

Odnośnik do komentarza

Mniej więcej tyle się daje. My również ostatnio wybraliśmy sie na wesele i daliśmy w kopertę tyle kasy. Po prostu uznaliśmy, ze będzie to lepsze niż prezent, młodzi kupią sobie to co chcą. Ogólnie niewiele osób daje w dzisiejszych czasach prezenty, no chyba, ze ktoś składa się w pracy na prezent wspólny.....

Jeśli chcecie kupić dodatkowo coś pamiątkowego polecam zerknąć sobie tutaj;
https://www.twojakartka.pl/17-slub

Na stronie można zamówić dla młodych personalizowaną kartkę. Powinno im sie spodobać.

Odnośnik do komentarza
Gość Weronika342

Zależy jaki budżet masz. Ja w prezencie siostrze kupiłam irobota. Wolałam kupić coś droższego. Przynajmniej pewność miałam że dobry będzie i długo posłuży. Nigdy jakoś za sprzątaniem nie przepadała więc prezent idealny dla niej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...