Skocz do zawartości
Forum

Jaki prezent lub ile w kopercie na ślub?


Gość Panna Migotka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym jednak postawiła na coś co przyda sie młodym, odnoszę wrażenie, ze teraz juz się z sercem nie kupuje prezentów, fajny jest voucher na spa czy wyjazd racja,a le praktyczne rzeczy też im sie przydadzą, np jakieś kieliszki, w dajarze sa ciekawe komplety tak ogólnie do kuchni

Odnośnik do komentarza
Gość Dommmmiii

To ma być prezent a nie zwrot pieniędzy za miejsca siedzące! Powinien być od serca i dla młodej pary. Nie zawsze musi to być mikser albo pościel. Fajnym pomysłem jest np stolik śniadaniowy do łóżka ;) jest wiele ciekawych pomysłów.
Danie pieniędzy to pójście na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza
Gość ElkaWawrzonek

według mnie najbardziej udanym prezentem na ślub to dobre winko i do tego jakiś zestawik do wina albo stojak np do nowego mieszkania albo do salonu, ostatnio kupiałam koledze na ślub zestaw do wina i taki wieszak na 8 butelek wina - był zachwycony a jeszcze bardziej jego trzecia już żonka

Odnośnik do komentarza

a ja bardzo polecam jakąs podróż jako prezent dla młodych, jak moja kuzynka brała ślub to podarowaliśmy jej z mężem właśnie taką podróż :) zdecydowaliśmy się na hotel ze SPA, żeby młodzi mogli sobie odpocząć, wiaomo ze kasa też się przydaje, ale dzięki takiemu wyjazdowi będą mogli się zrelaksować, odpocząć i spędzić czas tylko we dwoje :)

Odnośnik do komentarza

Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń. Pod każdego można coś dopasować, w sensie - pod oczekiwania, pod budżet, pod to, co dana osoba lubi. A w niskim budżecie można znaleźć bez większych problemów naprawdę fajne prezenty. Jaki problem?

Odnośnik do komentarza

Spróbujcie z PrezentMarzeń. Może np. jakiś wypad do spa, albo wycieczka? Ewentualnie - coś związanego z ulubionym hobby? Na pewno bez typowo standardowych prezentów, takich codziennych, bo jednak dawanie czegoś takiego nieco mija się z celem.

Odnośnik do komentarza

no dzisiaj to już na ogół daje się faktycznie pieniądze, zresztą to chyba najlepsze rozwiązanie - garnki, odkurzacze, pościele są juz raczej passe.. ale warto zawsze dorzucić jakiś mały drobiazg - żeby nie dawać samej koperty, polecam np. z cupandyou.pl - wyjątkowe herbaty i kawy w wersji prezentowej - zawsze się sprawdzają jako prezent na inne okazje lub jako właśnie niezobowiązujący dodatek do prezentu głównego ..

Odnośnik do komentarza
Gość silterka

Zwylke daje sie pieniadze. I aktualnie jest to najlepszy prezent jesli chodzi o slub. Młodzi sami zdecydują co jest dla nich najlepsze oraz na co chcieliby te pieniądze spozytkowac.

Jesli jednak chcecie kupić coś materialnego ( a są takie sytuacje kiedy jest to jedyne rozwiązanie, na przykład jak idziemy jedynie na slub cywilny albo tylko do kościoła do kolezanki z pracy) to najlepszą opcją będzie podarowanie czegoś bezpiecznego. Jak na przykłąd kupno pościeli
https://firaneo.pl/posciel

Odnośnik do komentarza

Na wszystkich weselach, na których byłam jeszcze nie spotkałam się z prezentami. Zazwyczaj były:

- kwiaty
- zdrapki/totolotki
- kwiaty
- prośba o przelew na konto fundacji

ale prezenty powoli już odeszły w zapomnienie. Młoda para inwestuje kilkadziesiąt tysięcy w wesele i ma nadzieję, że chociaż w większości się zwróci. Nie ma w tym nic złego. A pieniądze po weselu na pewno się przydadzą, chociażby na mieszkanie, czy remont.

Odnośnik do komentarza

A może lepiej jednak uderzyć w fotoksiążkę? Coś takiego wymaga pracy, wielu fotek, ale na Empik Foto kosztuje dosłownie kilka dyszek. Nie sądzicie, że się sprawdzi? Bo czymś takim można zrobić wrażenie chyba na każdym, prawda?

Odnośnik do komentarza

Ja dawałam fotoksiążkę - koszt to kilka dyszek na Empik Foto + kasę w kopercie, 400 zł. Za 2 osoby. Nie wiem, czy to dużo, czy to mało, na tyle było mnie sam stać. Sam prezent uważam zdecydowanie za trafiony, fajny, konkretny. Po prostu - raczej na pewno na byle co nie stawiam.

Odnośnik do komentarza

Ostatnim razem dałam mojej przyjaciółce poduszę z foto + parę groszy w kopercie. Chodzi mi o takie poduszki, jakie macie za grosze w Empik Foto. Wiadomo - prezenty należy dobierać tak, żeby zrobić wrażenie na drugiej osobie, no i żeby to jeszcze było używane. W tym przypadku miałam taką pewność ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...