Skocz do zawartości
Forum

zabiegi przed slubem dla panny i pana mlodych


walercia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przygotowuję się właśnie do ślubu, większość rzeczy jest już na szczęście załatwiona, pozostały rzeczy typu makijaż, kosmetyczka itd :) No i tu mam problem - o ile oferta dla Pań jest ogromna, to chciałabym też, żeby mój narzeczony trochę o siebie zadbał - zapracowany strasznie, przez co przestał o siebie dbać kompletnie. Gdzie w Krakowie są salony, które mają takie rzeczy w ofercie? Któryś szczególnie polecacie, odradzacie?

Odnośnik do komentarza
Gość Anastasia86

Czy faktycznie wasi partnerzy poddają się zabiegom kosmetycznym przed tym dniem? Jakim?
Dla mojego celem jest zrobienie sobie korekcji wady wzroku, bo jak twierdzi "okulary go postarzają i nie chce wyglądać, jakby miał 50lat przy mnie". Tak się uparł, że już jest po badaniach wstępnych do zabiegu Lentivu. Ja się o niego boję... Ktoś może jest po takim zabiegu i moze powiedzieć, czy jest na pewno skuteczny?

Odnośnik do komentarza
Gość karinnka

oo no proszę, to odważnie...w sumie to chyba jednak zależy ile jest do ślubu, bo po tym Lentivu to czytałam że można praktycznie od razu funkcjonować. i to jest dobre...a przed ślubem to wiadomo że kosmetyczka i inne upiekszające..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...