Skocz do zawartości
Forum

Bukiet do ślubu


Gość kaska1990

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy oczywiście od indywidualnego gustu, ale ja najbardziej lubię przede wszystkim bukiety z róż. Bardzo podoba mi się pomysł żeby róże były stabilizowane, czyli mogły zostać na dłużej :)
Odnośnik do komentarza

Bukiet to przede wszystkim moim zdaniem fajnie jak jest dopasowany do sukienki i odpowiada ogólnemu motywowi przewodniemu wesela. Plus oczywiści wystrój kościoła i sali. Moi znajomi którzy są zapalonymi żeglarzami całą dekorację spięli w jeden spójny motyw. Oni co prawda byli autorami koncepcji, a wyspecjalizowana firma zajęła się kompleksowym przygotowaniem tego wszystkiego. Wyglądało to na prawdę wyjątkowo.

Odnośnik do komentarza

Może właśnie warto skonsultować to z firma florystyczna która ma w takich uroczystościach już doświadczenie, i mogę zaproponować Ci Butik Amarant. Moja siostra korzystała z ich usług w Styczniu i byłam bardzo zadowolona. Zapewniają kompleksowa obsługę ślubu, czy innej specjalnej okazji,doradztwo, konsultacje. Zawsze przed zleceniem ślubnym spotykają się z zainteresowanymi klientami, dokładnie analizują potrzeby i oczekiwania, prezentują możliwe rozwiązania.W przypadku wystroju wnętrz np kościoła czy restauracji dowożą kwiaty na miejsce i w wybranym przez klienta dniu je instalujemy. A z tego co mi mówiła to taka konsultacja jest bezpłatna :-) Wiec może warto zaryzykować?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...