Forum Ślub

sale weselne w Krakowie

~monisia99

~monisia99

Możecie polecić jakieś eleganckie sale weselne, bankietowe w Krakowie lub w pobliżu miasta??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~aliska

~aliska

w hotelu Best Western na ulicy Opolskiej jest cudowna sala, byłam tam raz na weselu i bardzo m się podobał wystój, jedzenie smaczne. ;)
~greeneye119

~greeneye119

W Krakowie nie znam ciekawych lokalizacji - bo wśród moich znajomych raczej jest trend organizowania wesela poza miastem, bo bądź co bądz jest trochę taniej. Niedawno byłam na weselu w Banasiówce i spotkałam się z tak miłą obsługą i dobrą organizacją, że nie wiem czy swojego wesela tam nie urządzić:)

~patryk28

~patryk28

My właśnie byliśmy z żoną ostatnio na takim w Park Hotel Łysoń i faktycznie sala była świetna. Dużo miejsca i obsługa też pełen profesjonalizm.

~Ula890

~Ula890

Na weselach w Krakowie byłam kilka razy, ale najlepiej wspominam to z hotelu best western premier. Świetna sala z klimatem, pyszne jedzenie i wspaniała obsługa!

~Damian K

~Damian K

Przychylam się do powyższej opinii. Moje wesele się tam odbyło i sala spokojnie pomieściła ponad 200 osób. W kwestii jedzenia, obsługi i wystroju sali, wszystko było perfekcyjnie.