Skocz do zawartości
Forum

Jaką salę weselną wybrać?


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Gość angela079

Myślę, że taki wątek jest jak najbardziej potrzebny. Często, gęsto jest problem ze znalezieniem sali na wesele a dodatkowo czasami ciężko się zdecydować :D

ja byłam pod ogromnym wrażeniem sali balowej Ludwikowskiej w hotelu Polonia Palace w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Normalnie jak w pałacu. Para czuła się naprawdę wyjątkowo i goście też, bo naprawdę wszystko było perfekcyjne. Sala ma super profesjonalne nagłośnienie, oferuje też dodatkowo atrakcje np. występy artystyczne.

Odnośnik do komentarza
Gość Hibiskus012
A masz może jakieś zdjęcia tej sali? Znajomi z Warszawy akurat szukają czegoś na wesele na przyszły rok a tu zapowiada się iście królewskie wesele :) No i jeszcze jedno, jak cenowo wygląda zorganizowanie wesela w takich bogatych progach?
Odnośnik do komentarza
Gość pajeczynka
Białe pokrowce, białe róże, w ogóle biały wystrój sali jest super, uniwersalny i z gustem. Biel wprowadza takie ciepło, elegancką czystość i przejrzystość. Widziałam taką sale w Wolbromiu pod Krakowem, dom weselny nazywa się Castello. Mają sale urządzoną właśnie a takim stylu.
Odnośnik do komentarza
W samym tylko centrum Warszawy otwarto nową salę bankietowo-konferencyjną, gdzie jak sama nazwa wskazuje organizowane są także wesela. Chodzi o Imperię na Nowym Świecie 6/12. Stworzona dla tych, co chcą zorganizować wielkie wesela w centrum Warszawy.
Odnośnik do komentarza
Gość OlgaMała

Co do wystroju - jedź i zobacz na żywo
Jedzenie - smaczne, bo na miejscu jest firma cateringowa pod tą samą nazwą
Obsługa - skoro firma cateringowa to i profeska
Dodatkowe koszty: tort, wódka - ale to wszędzie. Ile i co to dopytaj

Odnośnik do komentarza

Coraz ciężej teraz o dobrą salę weselną, wszyscy idą na łatwizne, i nie przykładają wagi do różnych szczegółów. Ja na szczęscie trafiłam na naprawde świetną salę i wspaniałych ludzi, a było to Venge w Łodzi. We wszystkim pomogli, a sala wyglądała wspaniale w tym ważnym dniu. Dopracowane były wszelkie szczególiki. Wszystko się udało i dzięki temu zabawa była świetna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli byście organizowali wesele w Warszawie lub w okolicy to dla panny młodej mogę polecić bardzo dobry mobilny salon urody Wellmetime, zamawiałam z niego w pakiecie makijaż i fryzurę ślubną, bardzo byłam zadowolona z efektu końcowego. Przesympatyczne dziewczyny, punktualne, duży też plus, że w czasie pandemii żadne rozporządzenie nie mogły zamknąć ich działalności, więc nie było stresu, że będą jakieś przykre niespodzianki w tak ważnym dniu.

Odnośnik do komentarza
Gość ZuzannaJablonska

Nie ma co ukrywać, przez lata trendy potrafią się zmieniać dość diametralnie. To już w naszej ocenie będzie czy chcemy za nimi podążać czy nie. Mnie przykładowo nigdy nie przekonywało robienie wielkich wesel bo jest zwykły przerost formy nad treścią. Patrząc na komentarze jakie znajdzimey w internecie to pary co raz częściej wyciągają ten sam wniosek. Lepiej jest urządzić mniejsze wesele, na wyższymi poziomie i w prawdziwie rodzinnym gronie. Zawsze najtrudniejszą decyzją jest wybór sali. Na szczęście znajdziemy wiele sprawdzonych porad w internecie - https://jaw.pl/2021/09/wyjatkowe-miejsce-na-wesele/ Kierując się nimi, zdecydowanie sobie ułatwimy to zadanie i zaoszczędzić sporo czasu. Oczywiście warto jest wytypować z 2-3 miejsca gdzie pojdziemy osobiście. Dopiero mając porównanie między nimi będziemy w stanie podjąć ostateczny wybór.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...