Skocz do zawartości
Forum

Prezent na ślub


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość younglady
Strasznie dużo ślubów mam w tym roku i brakuje mi pomysłów już na prezenty. Nie chcę dawać samych pieniędzy w kopercie. Co myślicie o karcie upominkowej do sklepu w ramach prezentu? Wiele osób kupuje pralki i inne agd nie wiedząć czy parze młodej się spodoba, a co jakby kupić kartę np do sklepu redcoon.pl zeby młodzi sami wybrali co im się podoba?
Odnośnik do komentarza
pewnie. Ja na twoim miejscu nie wahałabym się ani chwili. Kup im te karte z tego sklepu. Bedą chcieli garnki - kupia garnki.
Potrzebny będzie im czajnik - no problemo, wezmą go zamówią.
Ile razy byłam na weselach, gdzie prezenty sie powtarzały przez co frustracja w parze młodej rosła. Oszczędź jej swoim nowożeńcom i daj tę karte ;)
Odnośnik do komentarza
Gość MagdaMalaMi
Ja uważam, że najlepszym prezentem są pieniądze. Jak sama byłam panną młodą, to właśnie z kopert cieszyłam się najbardziej. Ale co człowiek to inne preferencje. Np. moja koleżanka powiedziała, że się obrazi jak nie kupię jej prezentu. Myślałam, myślałam i zdecydowałam, że wykupię jej voucher do wykorzystania na podróż poślubną. Sama potem sobie wybrała wycieczkę i termin wyjazdu. Takie vouchery to chyba najlepsze prezenty.
Odnośnik do komentarza
MagdaMalaMi a wiesz moze czy we wszystkich biurach istnieje mozliwosc wykupienia takiego vouchera? Mnie szczegolnie interesowaloby biuro podrozy Funclub, bo nie mam az tyle pieniazkow, zeby stawiac jakies drogie, rozreklamowane biuro. Chcialam dac kase, zeby przeznaczyli ja na podroz poslubna, ale wiadomo jak jest z kasa, jak jest to sie ja wydaje, nawet nie wiadomo na co, bo potrzeby mnoza sie na potege, a vouchera nigdzie indziej nie wykorzystaja:D
Odnośnik do komentarza
Gość WeselneZaplecze
A według mnie najlepiej nowożeńców obdarować pieniędzmi. Zaczynają wspólne życie we dwoje, więc pewnie zastrzyk gotówki będzie im bardzo potrzebny. I co ważniejsze sami będą mogli zdecydować na co chcą go przeznaczyć. Za to zamiast kwiatów można im wręczyć jakiś upominek w postaci książki (w środku nasza dedykacja), butelkę wina lub coś słodkiego.
Odnośnik do komentarza
Gość angela079

Ja mam zamiar kupić w prezencie naprawde przydatny sprzęt dla młodych rodziców - robot wielofunkcyjny, małżonków które spodziewają się dzieciaczka. ja sobie bardzo chwalę... bez tego ani rusz z gotowaniem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka

co jak co - ale kasa młodym się zawsze przyda, ale żeby nie było nudno można te pieniądze im fajnie sprezentować ;) ja ostatnio dałam zegar odmładzający :smilewinkgrin:
pieniążki powtykałam między wskazówki
Młodzi byli wniebowzięci ;)

Odnośnik do komentarza

frys1 napisał/a:
Wydaje mi się że najbezpieczniej dać kopertę. Młodzi sami wiedzą na co wydać pieniądze

Ja też niedługo wychodzę za mąż i również myślę że pieniądze są najlepsze. Nie zawsze rodzice opłacają całe wesele, a na takich rzeczach jak fotografia ślubna, nie można, a nawet nie powinno się oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Gość greeneye119
To co powiem może nie będzie w dobrym tonie, ale wydaje mi się, że największą radość młodym sprawi koperta z pieniążkami. Nie oszukujmy się, każdy liczy, że wesele się zwróci. Mimo że się odchodzi od dawania ręczników, mikserów i mikrofali, to goście starają się dać "nietuzinkowy" prezent, wzbijają się na wyżyny swojej kreatywności i niewiele większe prawdopodobieństwo, że taki prezent bardziej się spodoba od 3 mikserów.
Odnośnik do komentarza
Gość Artur0501

Polecam zamówić komplet nowych pościeli. Ja osobiście skorzystałem z oferty z milusiepodusie.pl i byłem bardzo zadowolony. Jeżeli chodzi o taką okazję to prezent jak najbardziej odpowiedni i co najważniejsze przydatny.

Odnośnik do komentarza
Gość Danniera

A moim zdaniem najlepszym prezentem na ślub będą po prostu pieniądze w kopercie. Młodzi dzieki temu kupią sobie to co jest im najbardziej potrzebne ( a często będą potrzebowali pieniędzy aby się urządzić....). Oprócz tego można ewentualnie sprezentować im dodatkowo alkohol. Jest to o wiele lepsza opcja niż przykładowo kwiaty z uwagi na to, że kwiaty zwiędną, a alkohol na pewno się zużytkuje.
Dobrze jest zastanowić sie nad dobrej klasy winem:
http://www.alkoparty.pl/wina

W Alkoparty jest spory wybór.

Odnośnik do komentarza

Z prezentami tez jest problem żeby je przewieźć najpierw z kościoła/urzędu do sali a potem z sali weselnej do domu. Para młoda bedzie już wiedziala co z pieniedzmi zrobic. Dla jednych do bedzie pomoc przy zakupie własnego mieszkania inni wyjadą na super podróż poślubną a niektórzy z tej kasy opłacają ostatnią transzę za to wesele na którym się bawisz  Ja z mężem mieszkaliśmy kilka lat przed ślubem więc mieliśmy w 100% wyposażone mieszkanie. Wszystkie prezenty zostały wystawione na allegro...

Wyjątkiem tutaj jest taki kosz podarunkowy https://upominkowykosz.pl/41-kosze-upominkowe Moim zdaniem jest to dobra opcja bo znajdą się tam dobrej jakosci smakołyki i chyba każdy byłby z takiego prezentu zadowolony :) 

Odnośnik do komentarza

Mnie bardzo podoba się opcja wykupienia życzeń od znanej osoby np. od Natalii Siwiec, na stronie Hype Me można zobaczyć jak takie video wygląda, myślę, że każdy ma ulubioną "gwiazdę" i takie życzenia są super zaskoczeniem i wspomnieniem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...