Forum Ślub

Najlepsze miejsca na podróż poślubną

~JulkaK

~JulkaK

Hej!!
Mam pewne pytanko:)
W grudniu tego roku biorę ślub i chciałabym się od Was dowiedzieć gdzie najlepiej pojechać w podróż poślubna i to w zimę?? Nawet na kilka dni... Może któraś z Was była w tym okresie i może podsunąć mi jakiś pomysł??
Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Claudia_3000

~Claudia_3000

ja mam dopiero 16 lat wiec nie mam pojecia ale to tez zalezy czy ograniczysz sie do ktoregos miejsca w kraju czy za granicę chcesz jechać...
~JulkaK

~JulkaK

Za granicę wolelibyśmy jechać. Najlepiej gdzieś w ciepłe miejsce, choć kurort narciarski też by nam odpowiadał:)
~JulkaK

~JulkaK

Hej kobitki:)
naprawdę nie macie żadnych pomysłów??
Pozdrawiam
~forte

~forte

moja siostra bierze slub na Boże Narodzenie i jada w styczniu do Hiszpanii. bardzo spontanicznie to wyszło, sami wszystko organizowali, załatwili szybciutko hotel i samolot - fajnie im bo zapłacili 50% ceny biletów bo jest akurat promocja LOT-u (do dziś). strasznie jej zazdroszczę, tak się wyrwać zimą z PL ;)
~balwanek

~balwanek

ja tam bym wolała polecieć do jakiegoś kurortu narciarskiego - wszystko jedno gdzie, ale żeby był śnieg i żeby można było ulepić bałwana!
~dzorczq

~dzorczq

Poczekaj do maja - wtedy polecisz za grosze do Tunezji, chyba że wolisz zimowe tematy.

~burgund

~burgund

A co powiecie na pomysł spędzenia wakacji na Dominikanie? Widziałam na stronie Bon Voyage bardzo fajną ofertę wycieczki do Punta Cana. Jak zobaczyłam hotel jaki gwarantują, to aż sobie na kolana uklęknęłam - wszystko na najwyższym poziomie, zresztą sami sobie zerknijcie. Bardzo fajna miejscówka.
~nietoperek

~nietoperek

Podróż poslubna.. ? hmmm.. rejs po Wyspach Kanaryjskich :)
A tak realnie to Kreta.. hotel blue bay :) spokojnie, ładna okolica. Hotel również przyjemny, a obsługa podobno sympatyczna.. to są nasze plany na podróż poślubną.. ale jeszcze wszystko może się zmienić.. :) Może Hiszpania.. to będzie zapewne spontaniczna decyzje, bo takie wyjazdy sa najlepsze... nawet jesli mowa o podrózy poslubnej. :)
~Super Star

~Super Star

Hej jak dla mnie najlepsza jest albo objazdówka po Włoszech albo wylegiwanie się na plaży w jakimś południowym kraju (Grecja, Hiszpania). Moim zdaniem Egipt jest przereklamowany (brudno...:|)

A co powiecie na ślub na jesieni i podróż poslubną na narty w Alpy?? :yes:
~Marble

~Marble

Super Star napisał/a:
Hej jak dla mnie najlepsza jest albo objazdówka po Włoszech albo wylegiwanie się na plaży w jakimś południowym kraju (Grecja, Hiszpania). Moim zdaniem Egipt jest przereklamowany (brudno...:|)

A co powiecie na ślub na jesieni i podróż poslubną na narty w Alpy?? :yes:

Jeżeli Ty i on tak samo lubicie jeździć na nartach to czemu nie :) Sama sporo jeżdżę, byłam w kilkunastu alpejskich miejscowościach więc jakbyś miała jakieś pytania to pytaj. Najlepiej wspominam szwajcarskie Davos i włoską Aostę - cudowne ośrodki narciarskie - ale takich perełek w Alpach jest więcej...:)
~missG

~missG

POmysł z wyjazdem za granicę jest całkiem fajny ,ale to dosyć kosztowna "zabawa". Mi chyba byłoby żal pieniędzy, tym bardziej ,że w kraju można naprawdę fajnie zorganizować sobie wypoczynek. Można na przykład wybrać się do Spa, nad morzem w Jastrzębiej Górze jest Primaveraspa. Taka podróż może być naprawde miłym wspomnieniem:)
~deborah83

~deborah83

missG -> my pamietam tez sie zastanawialismy, czy nie szkoda pieniedzy, ale przeciez miesiac miodowy jest raz w zyciu. Zreszta dostalismy pieniadze od gosci, wiec troche latwiej je bylo wydac. ;) Ja uwazam, ze w podroz poslubna nie trzeba od razu jechac na koniec swiata, ze pochlonie naprawde kupe kasy. My wybralismy raczej oszczedna opcje - pojechalismy autokarem do Chorwacji z biurem FunClub. I bylo naprawde super. Moze bez wielkich luksusow, ale nam to zupelnie wystarczylo. A w Polsce to nawet pogoda nie jest pewna...
~kitty33

~kitty33

Faktycznie w Polsce pogoda nie jest pewna ale jak się jedzie do jakiegoś kurortu typu Głęboczek to nawet bez słońca będzie super ;) Wtedy można skorzystać z kąpieli w winie czy nauczyć się degustacji tego trunku. Poza tym tamte tereny pojezierza brodnickiego są niesamowicie malownicze i sprzyjają romantycznym podrożą :)
~anita_w

~anita_w

Fajne wycieczki mają na allinclusive.com.pl, Turcja jest fajną propozycją, staje się coraz popularniejsza wśród ludzi, ale naprawdę jest to uzasadnione, bo nie jest droga, a przy tym równie ciekawa jak Egipt...
~yellow

~yellow

Egzotyka owszem fajna sprawa, ale jednak moje podejście po podróży poślubnej jest takie, że grunt, żeby było romantycznie. A takim miejscem, które spełnia ten wymóg jest pojezierze Brodnickie i Hotel Głęboczek. Cudowna kameralna atmosfera i okolica jak z bajki. Myślę, że nowożeńcy będą się tam cudowanie bawić.
~monika_pud

~monika_pud

Ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo mało powiedziałaś o Was o tym co lubicie- czy wolicie morze, czy góry, Polskę, czy zagranicę. Jeśli jeździcie na nartach to zimowa aura tak w kraju jak i zagranicą jest idealna na podróż poślubną o niego sportowym charakterze. Jako że taka podróż jest tylko raz to warto wynająć jakiś luksusowy apartament, zeby prawdziwie wypocząć i nacieszyć się sobą nawzajem. Jeśli szukacie czegoś w kraju to uwierzcie mi, że nad morzem o tej porze roku tez jest przepieknie i romantycznie! My ślub braliśmy w październiku i na miejsce podrózy wybraliśmy hotel w Gdańsku ze spa, bo wiadomo, że na morskie kąpiele nie było co liczyć za to można było leżakować w jakuzzi albo okladac się gorącymi kamieniami. Jeśli miałabym jechać o tej porze roku zagranicę to na pewno wybór pady na ciepłe kraje.

~Eizzy

~Eizzy

Ja wybrałam się do miasta Lombardia w Alpach i naprawdę było świetnie! Włochy są bardzo romantycznym krajem i nawet zimą, gdzie wszędzie są świąteczne ozdoby i przystrojone choinki wygląda przepięknie. W Lombardii byliśmy na nartach, a później wybraliśmy się do Rzymu i Wenecji na 2 dni zwiedzania. Naprawdę polecam :)