Skocz do zawartości
Forum

Podróż poślubna


Gość Suzi

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno zdecydować się na miejsce podróży poślubnej, ofert jest tak wiele, ceny dość zróżnicowane, a nasze oczekiwania co do tego wyjątkowego wyjazdu ogromne. Ja chciałabym wybrać taki wyjazd, który pozwoliłby mi odpocząć wspólnie z ukochanym, a także był okazją do zwiedzenia nowych miejsc. Przeglądam strony internetowe, odwiedzam biura podróży, na razie oferta sky clubu wyglada najbardziej kuszaco. Castillo San Jorge & Antigua za fajną kwotę.
Odnośnik do komentarza
Jestem za tym, że duzo wcześniej poznać ofertę, nie decydować się pod wpływem emocji, dlatego zdecydowanie najbardziej polecałabym przejrzeć oferty na kilku stronach choćby na allinclusive.com.pl i wybrać coś dla siebie w dobrej cenie.
Odnośnik do komentarza
Gość Mega_n11
Dokładnie ;) teraz oferty last minute są trochę ryzykowne :P Polecam poszukać tanich lotów do jakiegoś miejsca, potem znaleźć tanie noclegi i wyjazd załatwiony :) W ten sposób można naprawdę tanio i fajnie spędzić tydzień miodowy
Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandrowska

Ja to bym najchętniej zadekowała się na podróż poślubną w jakimś wypasiony hotelu, jak np któryś z tych krakowskich ACCOR i przez tydzień nie wychodziła z pokoju hi hi:)
A pozostałe dni - zwiedzanie, relaks, żadnego pośpiechu.

Odnośnik do komentarza

Podróż poślubna to niesamowite doświadczenie. Może warto byłoby zaplanować ją tak abyśmy mogli ją zapamiętać do końca życia?
Obecnie świat stoi przed nami otworem. Myślę,że możecie pomyśleć nad bardziej egzotycznymi kierunkami. Może zainteresuje Was Kambodża?
Wakacje takie ma w swoim programie na przykład biuro Memories Vacations.

Na ich stronie jest kilka programów. Najciekawsze jest moim zdaniem zwiedzanie Kambodży plus wypoczynek na plażach w Tajlandii.
http://static.guim.co.uk/sys-images/Travel/Pix/gallery/2010/12/1/1291209580455/Angkor-Wat-006.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość alicja180180
Długo przekładałam podróż poślubną i gdy w końcu się zdecydowaliśmy okazało się, że marnie stoimy ze środkami finansowymi. Nie jestem osobą, która wybrzydza, więc zadowoliłam się skromnym tygodniem w Rzymie. Bez szaleństw, ale udało się zwiedzić wiele, skosztować pysznego jedzenia i deserów :)

Jeśli będziecie w podobnej sytuacji chętnie polecę BookApart.com jako serwis w którym możecie tanio zarezerwować pokój lub apartament w wielu europejskich miastach :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...