Skocz do zawartości
Forum

Bielizna ślubna


Gość matrioszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matrioszka

Jaka bielizna damska jest najlepsza na ślub? I na noc poślubną, rzecz jasna;) Pod suknię może być ciężko znaleźć dobry biustonosz - taki, który będzie ładnie podtrzymywał duży biust w czasie tańca możecie coś polecić? Chciałabym czuć się na własnym weselu komfortowo, no i oczywiście wyglądać pięknie w noc poślubną :)

Odnośnik do komentarza

Ja widziałam śliczne komplety w sklepie Koronka. Ale co jest z tą bielizną ślubną, że ona zawsze jest biała?:) Przecież są też suknie w innych kolorach. Ale i tak w tym sklepie mają duży wybór, zamawiałam tam raz haleczkę. Mają dobre marki, np. Obsessive czy Pigeona i całkiem przyzwoitą rozmiarówkę. Jak wam się podobają na przykład takie propozycje?:

http://koronka.pl//upload/karty_produktow/432/150_225_1248962025.jpg

http://koronka.pl//upload/karty_produktow/408/150_225_1246960350.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
wiesz jeśli szukasz bielizny ślubnej to przede wszystkim zwróć uwagę na to, żeby było ci w niej wygodnie... bo sama suknia ślubna jest nieco niekomfortowa. Ale też oczywiście nie nie możesz zapominać o tym, żeby w noc poślubną zrobić wrażenie na świeżo poślubionym małżonku;) Bardzo piękną bielizną ślubną możesz znaleźć w sklepie koronka.pl. Tam znajdziesz gorsety, komplety. Myślę, że wybierzesz coś dla siebie ;)
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Jeśli chcesz żeby bielizna Ci dobrze podtrzymywała duży biust pod suknią ślubną to może zdecyduj się na gorset? One lepiej trzymają niż staniki. Poza tym i tak będziesz dosyć mocno związana suknią ślubna więc powinno Ci to wszystko trzymać ładnie biust.
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
To wszystko zależy jaką masz suknię. Nie opisałaś jej, więc będzie problem z odpowiednią poradą. Ale jeśli masz suknię bez ramiączek to idealna byłaby bardotka z silikonowymi wstawkami, które dodatkowo trzymają biust na miejscu. Ogólnie lepiej jest, jeśli ramiączka nigdzie nie wystają, bo nie wygląda to estetycznie. Takie fajne bardotki można znaleźć na www.koronka.pl
Odnośnik do komentarza
Wybór ładnej bielizny ślubnej jest naprawdę spory. Praktycznie każda większa marka ma specjalną linię na tę okazję. Ostatnio widziałam oferte nipplex, mają naprawdę fajne komplety, praktyczne ale ładne. ja też muszę powoli zacząć się rozglądać za odpowiednią bieliznę, najpierw jednak zajmę się sukienką
Odnośnik do komentarza
Ostatnio szukając dla siebie biustonosza białego (niekoniecznie na ślub) całkiem niezłą kolekcję odkryłam, że z nipplex'u maja ładne ślubne komplety. Stylowe i ze smakiem bez zbędnych dodatków, które często nie nadają się pod sukienkę ślubną. Mam od nich jedne stanik i jest dobrej jakości, i dobrze trzyma co jest dla mnie najważniejsze :)
Odnośnik do komentarza
Też myślę, że bardotka może się dobrze sprawdzić pod suknią ślubną. Miseczki najlepiej gdy są bezszwowe, co sprawia, że jest w nim bardzo wygodnie. Dodatkowo dobrze jest gdy biustonosz ma silikonowe taśmy, które utrzymują biustonosz, pozwalając na noszenie go z odpiętymi ramiączkami. Nic się nie przesuwa, nie zjeżdża. Na noc poślubną najlepsza będzie seksowna haleczka w białym kolorze. Sliczną widziałam na hurtownia-olenka.pl z Obsessive, marzenie :)
Odnośnik do komentarza
ja na ślub miałam bieliznę polskiej firmy konrad - gładką, bez ozdóbek, żeby nic się nie odznaczało. na noc poślubną miałam taką koszulkę:http://hotlady.pl/product-pol-440-Bloom-chemise-white.html :)
Odnośnik do komentarza
Gość pannamloda260

a ja polecam bielizne slubna , którą zakupiłam w sklepie internetowym victoriacoburg.pl, kupilam gorset, który może nie należy do najtanszych ale czulam się w nim wspaniale, idealnie podkreślił moja sylwetke (ukryl to co jest nie pożądane ;p) i nie musze chyba wspominac o moim mężu jaki byl zadowolony w noc poślubną:D:D: polecam ten gorset: )

Odnośnik do komentarza
do tej sukni musi być jakaś super bielizna a stanik koniecznie bardotka :yes:
proponuję bardotki np z firmy Corin z odpinanymi ramiączkami, od razu dodam że nie będą zjeżdżać, mam od nich dwie bardotki, które noszę bez ramiączek do sukienek letnich i obie świetnie się trzymają :)



Odnośnik do komentarza
Gość SimplyNails
Piękna bielizna choć ukryta sprawia, że kobieta czuję się bardziej atrakcyjna, zmysłowa i pewna siebie. Dlatego zachęcam wszystkie kobietki do zakupu takiej bielizny, która sprawi, że one samą poczują się jak boginie, a faceci oszaleją na ich punkcie.
Odnośnik do komentarza
Mi się wydaje, że bielizna ślubna to przede wszystkim powinna być wygodna, i sprawiająca wrażenie 2 skóry, w dniu ślubu jest tyle rzeczy do zrobienia tyle stresu że brakuje tylko nerwów związanych np z czymś uwierającym lub wbijającym się w skórę, no i do rana trzeba wytrzymać w dobrej formie
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...