Skocz do zawartości
Forum

Tanie buty ślubne


Gość Stokrotunia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hanka83

Słuchajcie a jak to wygląda z butami dla panów? Mój ukochany jest trochę niski i chcielibyśmy kupić mu buty, które chociaż trochę go podwyższą... Znalazłam takie:http://odziez-i-bizuteria.znajdzto.pl/lubelskie/parczew/polbuty,2767/polbuty-rozm-40-podwyzszajace-firmy-gregor,7696936.html ale powiedzcie mi proszę, czy one nie będą głupio wyglądać? No wiecie- facet na obcasach :-(

Odnośnik do komentarza

Moje czółenka od Merg kosztowały mnie stówkę, czyli tak naprawdę śmieszne grosze. Wiem, że dziewczyny potrafią kupować nawet buty za 1000 zł, ale po co pytam? Te miałam o dziwo wygodne, większość imprezy w nich przetańczyłam ;-)

Odnośnik do komentarza

Merg miał dla mnie odpowiednie buty - to białe wysokie czółenka, ale bardzo wygodne. Miałam spory problem ze znalezieniem takich butów, jakich faktycznie potrzebowałam, ale się udało. Wieme jaka na mieście panuje bryndza.

Odnośnik do komentarza
Gość majak12

Jest z czego wybierać w sklepie na stronie www.butyslubne.com.pl Niedawno do mnie przyszły buty ecru, ze skóry naturalnej właśnie od nich i już się nie mogę doczekać, aż będę mogła je ubrać w dniu ślubu :) zostały jeszcze 2 miesiące tylko ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...