Forum Ślub

Tanie buty ślubne

~Stokrotunia

~Stokrotunia

Cześć Dziewczyny!
Gdzie w internecie można kupić w rozsądnej cenie buty ślubne do 80 zł?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Proponuję zajrzeć na strony: DeeZee, Fleq, StyloweButy, CzasNaButy, butyk.pl ;) Pozdrawiam!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~Stokrotunia

~Stokrotunia

Dziękuję za podpowiedź :) czy ktoś jeszcze zna jakieś fajne sklepy internetowe z butami?

~janome

~janome

nie raz w sklepie na miescie sa takie wyprzedaze ja kupilam buty na niewielkim obcasie ladne pantofelki za 30 zl w bielsku a normalnie kosztowaly 100:D:D:D nie raz na wyprzedazach sa nowe ladne buciki,

Kasia.Be

Kasia.Be

Wszystkie ślubne buty dla facetów mają obcas, więc raczej nie zaskoczy on nikogo :) Ważne, jak Twój mężczyzna będzie się w nich czuł. Jeśli mu wygodnie, to nie powinien się niczym przejmować, tylko zakładać buciki i ruszać do weselnego tańca

--

Dbam o siebie z FLP

146513 kasia-be Kobieta, 32 lata, Rzeszów
~haszna

~haszna

Moje czółenka od Merg kosztowały mnie stówkę, czyli tak naprawdę śmieszne grosze. Wiem, że dziewczyny potrafią kupować nawet buty za 1000 zł, ale po co pytam? Te miałam o dziwo wygodne, większość imprezy w nich przetańczyłam ;-)

~agonsia

~agonsia

Merg miał dla mnie odpowiednie buty - to białe wysokie czółenka, ale bardzo wygodne. Miałam spory problem ze znalezieniem takich butów, jakich faktycznie potrzebowałam, ale się udało. Wieme jaka na mieście panuje bryndza.

~majak12

~majak12

Jest z czego wybierać w sklepie na stronie www.butyslubne.com.pl Niedawno do mnie przyszły buty ecru, ze skóry naturalnej właśnie od nich i już się nie mogę doczekać, aż będę mogła je ubrać w dniu ślubu :) zostały jeszcze 2 miesiące tylko ;)