Skocz do zawartości
Forum

Suknia - uszyć czy wypożyczyć?


Gość Stokrotunia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stokrotunia

Witam Zastanawiam się nad wypożyczeniem sukni ślubnej podobno nie jest to zbyt opłacalne bo stanowi 50- 60 % ceny tej sukienki którą się wypożycza + kary za uszkodzenie. Zastanawiam się nad kosztami uszycia, robocizna i materiały ?Gotowej z salonu raczej nie kupię bo mnie nie stać.
Doradźcie mi jak lepiej wypożyczyć czy uszyć?
Pomysł z kupnem używanej niezbyt mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

hej,
też miałam tkai problem kilka lat temu.
Nie chciałam nowej z salonu bo sa dość drogie a wiadomo, drugi raz jej nie założe. Szukałam jakiejś drugiej ręki ale jestem dość wysoka i nie było łatwo.
Miałam zamiar wypożyczyć. Już nawet sobie upatrzyłam ale w ostatniej chwili zdecydowałam się uszyć.
No i miałam szytą taką jaką chciałam ale do dzisiaj wisi w szafie i nie mam co z nią zrobić. Więc osobiście dziś bym wypożyczyła.

Odnośnik do komentarza

moze jakas sukienka z drugiej reki ? tyle tego na internecie jest ze jest wybor a ceny nie sa z kosmosu. ja kupilam za 350zl sukienke ktora wogole nie byla uszkozona jak nowa gdyz pierwsza pani co w niej szla to byla tylko do kosciola a na sali weselnej zmienila, byla po pralni chemicznej i jak nowa dostalam takze gratisy. ale jak to zawsze ja nagle spodobala mi sie inna i koniecznie musialam ja miec kupilam w cenie 500 zl to byla sukienka nowa nie uzywana a jej historia byla taka ze pani ktora ja sobie szyla nagle zrezygnowala i pani krawcowa nie miala co z nia zrobic a jej nie potrzebna no wiec wystawila na internet tak zeby sie jej zwrocilo to co wlozyla i tak zyskalam sukienie slubna :) a jako na szycie miala kosztowac 1500zl wiec fartem sie mi udalo :) mysle ze po to jest ten czas ze mozna smialo szukac nawet jak suknie kupisz 3 miesiace przed to warto czasem czekac bo sa mega okazje !!! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...