Skocz do zawartości
Forum

Strach przed seksem analnym


Gość carolline

Rekomendowane odpowiedzi

Mam klopot bo obecny partner namawia mnie usilnie do seksu analnego a ja czuję,że nie mam na to ochoty. Jedyne na co mu pozwalam to wkladanie palca tam choc i tak robie to bo on tego chce. Raz jedyny probowalismy i nie mam zlych wspomnien ale cos mnie blokuje zeby zrobic to ponownie.Caly czas mam w glowie to ze jest to niezbyt higieniczne miejsce i to chyba mnie tak krepuje.Na kazdy rodzaj seksu mam ochote tylko nie na ten.Co mam robic w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Twój facet zachowuje się jak dzieciak, nie umie uszanować Twoje decyzji, a Ty masz zaniżoną samoocenę, nie jesteś asertywna, skoro pozwalasz sobie na przekroczenie granic, których sobie nie życzysz. Powiedz mu raz a porządnie, że nie kręci Cię ta forma seksu, że nie życzysz sobie paluszka w odbycie, bo po prostu Ci to nie sprawia przyjemności. Jak kiedyś w życiu nabierzesz na to ochoty to z pewnością mu o tym powiesz, wtedy pamiętaj o higienie i prezerwatywie. Pamiętaj także, żeby uważać na kontakt z pochwą po stosunku analnym, ponieważ bakterie kałowe są "toksyczne" że tak powiem dla pochwy, możesz mieć infekcję nie łatwą do wyleczenia.

Odnośnik do komentarza

Do wspołzycia nie możesz w żadnym wypadku sie zmuszać ani byc zmuszaną. Jeżeli coś Ci nie odpowiada to wyraznie powiedz to partnerowi a gdy będzie nachalny to po prostu nie pozwalaj mu na nic innego dopóki nie zrozumie i uszanujeTwoich próśb.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość słuszny strach

po pierwsze smród,
2.ból
3.jednak możliwość ciąży, bo wyciekająca z dupy sperma może zahaczyć o wargi sromowe
4.możliwość zarażenia się wirusem brodawczaka, który powoduje rośnięcie na twarzy rakowatych guzów, a o HIV nie wspomnę!!!!!
5. niehigieniczny i w wręcz zwierzęcy, gdyż tylko psy kopulując na ulicy nie mają żadnych oporów moralno-etycznych

Odnośnik do komentarza

~MojaByDalaAleBoli
Krótko. Jak pokonać napięte zwieracze żony. Jak zły temat to prosze o link pawels9@o2.pl


można sobie z tym poradzić, najpierw rozmasować kakałko jednym palcem nasmarowanym żelem lub kremem, potem delikatnie dwoma na wszystkie strony dziurki i później powoli uderzać w kakałko rytmicznie twardym penisem, powoli będzie w chodził w rozbijaną dziurkę aż w końcu cały wejdzie i już można y wyczuciem ruchać w kakałko aż do wytrysku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...