Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od fantazji


Canyonn

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Poszukuje informacji na temat uzaleznienia od fantazji.
Temat jest bardzo delikatny i intymny, nie mam nikogo z kim moglabym otwarcie o tym porozmawiac.

Mam wspanialego mezczyzne, jest miedzy nami spora roznica wieku. Bardzo dobrze uklada nam sie w lozku. Od paru tygodni on zaczal namawiac mnie na zaproszenie trzeciej osoby do lozka. Uznalam, ze po pol roku bycia razem, jest to zdecydowanie za wczesnie i odmowilam. Jednak fantazja o trojkacie stala sie jego obsesja.
Zeby ratowac nasz zwiazek zdecydowal sie na leczenie farmakologiczne (mieszkamy w Niemczech), skutkiem ktorego bedzie czasowym impotentem. W trakcie leczenia bedzie spotykal sie z lekarzem, wspolnie postaraja sie "wyrzucic" z glowy mysl o trojkacie.

Czy jest tu osoba doswiadczona, moze seksuolog, ktory doradzi jak ja powinnam sie zachowac? Zamierzamy ze soba zamieszkac, sytuacja jest dla mnie trudna i bolsena. Czuje sie winna.

Bede wdzieczna za slowa otuchy.

Odnośnik do komentarza

na pewno nie powinnaś czuć się winna... mało która kobieta zdecyduje się na takie coś nawet po 10 latach związku co mówić po pół roku... trochę to dziwne że po takim czasie Twój partner ma taką fantazję, przecież to okres wzajemnej fascynacji, namiętności.... Plus jest taki że chce się leczyć. Ty powinnaś go w tym wspierać, ale nie daj sobie wmówić poczucia winy. Masz prawo się nie zgodzić na taki układ, szczególnie, że jesteście ze sobą krótko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...