Forum Seks

Co wpływa na ilość spermy?

~piotr30

~piotr30

Cześć,

Od dwóch lat jestem żonaty i w tej chwili jesteśmy z żoną na takim etapie, że bardzo pragniemy dziecka. Zaczęliśmy się o nie starać już pół roku temu, ale na razie bez skutku. Nie do końca wiemy dlaczego i w najbliższym czasie planujemy wizytę u lekarza, bo wydaje nam się, że coś może być nie tak. Przecież normalnie wielu parom wystarczy jeden raz bez zabezpieczenia i wpadają...

Zauważyłem, że w trakcie wystrysku pojawia się u mnie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~dariusz1

~dariusz1

Piotrze,
Może mała ilość spermy wynika z tego, że często się kochacie? Znalazłem w internecie kilka sposobów na zwiększenie ilości nasienia, ale jeszcze ich nie wypróbowałem, więc jeśli chcesz możesz być pierwszy. Podobno świetnie działają słone orzeszki ziemne i ostre przyprawy. Natomiast absolutnym wrogiem erekcji i spermy jest tłuste jedzenie. Może to właśnie w diecie tkwi sekret. Przeanalizuj swój sposób odżywiania i zastanów się co możesz zmienić, ulepszyć. Od dawna wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowa sperma.

~cyprian47

~cyprian47

Piotrze, jeśli macie z żoną kłopoty z poczęciem dziecka i myślisz, że może to wynikać ze zbyt małej ilości spermy, warto wykonać badanie nasienia i przekonać się, czy w tym tkwi problem. Istnieją jednak metody na to, by zwiększyć ilość nasienia.

Pierwszy sposób na zwiększenie ilości spermy polega na przyjmowaniu składników ziołowych, aminokwasów i cynku jako suplementów codziennej diety. Aminokwasy wpływają na większą obfitość płynu nasiennego. Cynk zaś działa zarówno na jego ilość, jak i jakość, w tym także na ruchliwość samych plemników.

Drugi sposób na zwiększenie ilości spermy to ćwiczenia PC, obejmujące partie mięśni wokół gruczołu prostaty oraz odbytnicy. Niie wpływają one na długość orgazmu, za to mają pewne znaczenie dla ilości produkowanego nasienia. Poza tym ćwiczenia te pozwalają na utrzymanie penisa w doskonałej formie, a co za tym idzie zapewniają prawdziwie mistrzowskie wytryski.

~dominik6d

~dominik6d

Cześć. Ja też miałem podobny problem. Mało spermy lub w ogóle. Niby fajnie, dla kobiety to mniejsze ryzyko zajścia w ciążę. Jednak, kiedy już chcieliśmy mieć dziecko, pojawił się problem. Musiałem zgłosić się do lekarza. Powód okazał się banalny. Niewłaściwy tryb życia. Dużo pracy, dużo stresu, dużo papierosów. No i z alkoholem trochę przesadzałem. Po pracy często robiliśmy wypad do jakiegoś klubu i wypijałem kilka piw. Nie tak by się upić do nieprzytomności, ale tak by było miło. Właściwie lekarz stwierdził też, że noszę zbyt ciasną bieliznę. Właściwie to nic poważnego się nie działo. Wystarczyło zmienić kilka rzeczy, niektóre poprawić i już. Pozdrawiam.

~agnieszkaf

~agnieszkaf

Mój mąż też miał ten problem, zwłaszcza na początku małżeństwa. U nas wynikał z tego, że kochaliśmy się za często. Zaczęliśmy robić sobie jakieś przerwy i ilość spermy się uregulowała. Czasem proste rozwiązania okazują się najlepsze. Pozdrawiam!

dręczonazaniepokojeniem

dręczonazaniepokojeniem

Witam !
Przeglądając fora internetowe, znalazłam wypowiedzi - ,,w trzecim (i kolejnych) wytrysku mężczyzny, który wystąpił w ciągu 12h, nie ma plemników''. Niestety nie znalazłam żadnych informacji medycznych na ten temat. Czy faktycznie trzeci (lub kolejne) wytrysk nie zawiera plemników? Wiem, że z każdym kolejnym wytryskiem jest ich coraz mniej. Zatem jeżeli jest sytuacja, że mężczyzna ma wytrysk 5-6 (jeżeli można tak to nazwać, gdyż prawie nie ma spermy) raz w ciągu 12h, to nie zawiera on plemników?

96072 dreczonazaniepokojeniem Kobieta, 24 lata, Siedlce
~Kacperak

~Kacperak

Odpowiednia dieta i ćwiczenia wpływają zarówno na jakość i ilość plemników w spermie. Częste stosunki również, ale gdy zdrowo się odżywiasz, zażywasz dodatkowo suplementy no i ćwiczysz, ruszasz się na świeżym powietrzu to na pewno poprawi twoją sprawność. Ja od kilku miesięcy stosuję promen, wraz z odpowiednia dietą i codziennym joggingiem daje świetne wyniki. Czuję wielką poprawę samopoczucia o większa satysfakcję ze współżycia.

~aadaaa

~aadaaa

zmien babe i zobaczysz, czy ta druga zaskoczy. Jak zaskoczy, znaczy z toba jest ok. wtedy spróbuj z ta pierwsza. jak nie zaskoczy, to postaraj się dokładnie przycelować. jak to nie pomoze, to zmienbabe na jeszcze inna. dojedziesz do tuzina bab, znaczy z toba cos niegra. musi mało waliles za młodu, a?

Komercha

Komercha

~aadaaa
zmien babe i zobaczysz, czy ta druga zaskoczy. Jak zaskoczy, znaczy z toba jest ok. wtedy spróbuj z ta pierwsza. jak nie zaskoczy, to postaraj się dokładnie przycelować. jak to nie pomoze, to zmienbabe na jeszcze inna. dojedziesz do tuzina bab, znaczy z toba cos niegra. musi mało waliles za młodu, a?

nie słuchaj tego bo to nie ma nic wspólnego... jeśli obawiasz się o swoją płodność to zawsze możesz zrobić badania i one rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości

85875 komercha Kobieta, 35 lat, Białystok
~metody

~metody

1.in vitro:
specjalista pobiera Ci z jądra plemniki, jajeczko od żony podczas naturalnej owulacji, zapładniają jajeczko in vitro, wszczepają zapłodnine jajeczko do macicy żony i ciąża gotowa.
2. klonowanie:
specjaliści pobierają jądro komórkowe z dowolnej twojej komórki somatycznej, zapładniają nim jajeczko żony, wszczepiają do macicy i ciąża gotowa.
3. dobre odżywianie, zdrowy tryb życia, wstrzemięłiwość seksualna kilkutygodniowa i kopulacja w środkowym dniu owulacji żony
4. poprosić dobrego sąsiada o usługę, dając mu żonę na kilka tygodni

melon

melon

Jeżeli małżeństwo pragnie dziecka i mimo starań są problemy, to proszę na priv. Znam powód.

179352 melon Mężczyzna, 53 lata, Kraków
~naciągacz

~naciągacz

melon
Jeżeli małżeństwo pragnie dziecka i mimo starań są problemy, to proszę na priv. Znam powód.

Gówno znasz, chyba, że sam zapłodnisz, pod warunkiem, że kobieta zdrowa.Notabene na ilość i jakość nasienia wpływa pozytywnie zdrowy tryb życia, w tym bardzo dobre odżywianie.