Skocz do zawartości
Forum

Jak zrobić dobrze dziewczynie?


Gość artur2x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wielu z Was zastanawia się jak zrobić dziewczynie dobrze? Jestem z moją kobietą już dwa lata. Jednak zauważyłem, że nie daję jej zbyt dużo przyjemności w łóżku. Chciałbym, aby było jej przyjemnie. Jaki jest dobry sposób na to, aby dziewczyna świetnie czuła się podczas seksu? Bardzo proszę o jakieś porady, ponieważ moja dziewczyna nigdy nawet nie doszła do orgazmu przez co trochę głupio się czuję.

Odnośnik do komentarza

Dla dziewczyny ważna jest otoczka wokół seksu...powinieneś dawać jej poczucie bezpieczeństwa, ciepło nie tylko wtedy, gdy chcesz się kochać, ale każdego dnia. Ona musi ci bardziej zaufać. Nie szczędź jej komplementów i drobnych niespodzianek. Często przytulaj, mów, że ją kochasz itd. Przed seksem możesz jej zaproponować kąpiel z masażem w blasku aromatycznych świec. Może to ją bardziej pobudzi?

Odnośnik do komentarza

Najlepsza na takie problemy jest szczera rozmowa. Powinieneś wprost zapytać dziewczynę co lubi w łóżku. Może potrzeba jej więcej delikatności i romantyzmu, a może wprost przeciwnie, lubi szybkie numerki, a ty jesteś zbyt delikatny. Ja tego nie nie wiem, ale ty powinieneś dowiedzieć się jak najszybciej. I pamiętaj, że brak orgazmu pochwowego to nie musi być twoja wina. Kobiety muszą się go uczyć. Niektóre panie nie osiągają go nigdy, inne mają go dopiero po urodzeniu dziecka. Możesz natomiast sprawiać swojej ukochanej orgazm łechtaczkowy i to wiele razy podczas jednego stosunku. Postaraj się.

Odnośnik do komentarza

Moja żona bardzo lubi odgrywać różne scenki. Czasem spotykamy się na ulicy i udajemy, że się nie znamy, innym razem przynoszę przesyłkę, a czasami ona jest pokojówką. Wiem, że to może się wydawać trochę dziwne, ale jesteśmy ze sobą już 12 lat, a to pozwala nam ciągle się zaskakiwać i sprawia, że w łóżku nigdy nie jest nudno, nie ma rutyny. Oczywiście nie robimy tego ciągle tylko od czasu do czasu. I szczerze mówiąc, nigdy nie pomyślałem o zdradzie. Po co mi jakieś inne kobiety, skora moja żona jest taka wspaniała.

Odnośnik do komentarza
Gość bartosz34

Orgazm pochwowy o wiele trudniej jest osiągnąć kobiecie, ale orgazm łechtaczkowy może doznawać nawet kilka razy w czasie jednego zbliżenia. Myślę, że fakt, iż nie usatysfakcjonowałeś swojej partnerki może wynikać albo z twojej jeszcze niedostatecznej znajomości jej upodobań erotycznych i jej ciała, lub też przyczyna tkwi w niej. Kobiety często z powodu stresu towarzyszącego kontaktom seksualnym mają problemy z osiągnięciem satysfakcji. Moim zdaniem powinieneś szczerze porozmawiać ze swoją kobietą, zapytać, co mógłbyś zrobić, by ułatwić jej osiągnięcie orgazmu, że to dla ciebie też jest ważne. I zadbaj w czasie zbliżenia, by było jej komfortowo, by nic ją nie stresowało. Zadbaj o atmosferę. Gdy będzie odprężona i zauważy, że tobie zależy na jej doznaniach, łatwiej będzie jej zapomnieć o wszystkim innym i oddać się tylko wzajemnym pieszczotom.

Odnośnik do komentarza

E, tam, bzdury z tym orgazmem pochwowym, że niby jest nie do osiągnięcia, a jeśli już, to po urodzeniu dziecka. Bez sensu. Co to ma do rzeczy? Ja jakoś nie potrzebowałam do tego rodzić dziecka. Ani jakiegoś wielkiego doświadczenia w seksie. Nie bardzo też rozumiem, co to znaczy:"uczyć się orgazmu". Trochę dziwne sformułowanie.
Ważne jest przede wszystkim to, co się w takich chwilach czuje, nastrój. Dlatego bardzo ważna jest gra wstępna. Najlepiej, by trwała do takiego momentu, w którym kobieta jest tak podniecona, że nie bardzo wie, co się z nią dzieje. Tak, aby nie wiedziała, kiedy właściwie zaczyna się penetracja. Aby była ona(wraz z towarzyszącymi jej pieszczotami) przedłużeniem tego, co działo się wcześniej. Wtedy raczej łatwo wywoływać w partnerce silne, a potem coraz silniejsze doznania:)
Orgazmu pochwowego doświadcza w Polsce co trzecia kobieta, a nie, jak to niektórzy tu twierdzą, prawie nikt. Raczej wynikałoby z tego, że rzecz jest jak najbardziej do zrobienia, ale nie każdy się za to bierze, z różnych względów. Wiele jest związków niezbyt udanych, gdzie więź między partnerami nie jest silna. A warto się postarać, bo to jest wspaniałe przeżycie dla kobiety:)))))))))

Odnośnik do komentarza

Witam .Na początek Marzycielko taki język jest ok. ja czesciej wolę się pieprzyć jak kochać,rznąc niż sex uprawiać ,a poza tym miłość mojego życia twierdzi, że to jest romantyczność po mojemu :) .Super to ujął lepiej się nie dało :).A tak wracając do głównego tematu to może dziewczyna ma jakieś kompleksy które nie pozwalają jej się poddać przyjemności ?może powinieneś wyciągnac od niej w czym tkwi problem i razem dojśc do wniosków i jego rozwiązania.powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość niesamowita93

Jestem już z swoim narzeczonym 5 lat. Kochaliśmy się już tak dużo raz i też nigdy nie poczułam orgazmu. Wiem, że on się stara przekonał się nawet do tego by mi robić minetkę ale i tak nie mogę dojść. Nie wiem co mam robić... Dużo razy zmienialiśmy pozycję. Ale to i tak nic nie dawało :( Raz czytałam książkę na temat sexu i tam było napisane , żeby podłożyć sobie coś pod pupę np. poduszke owszem czułam wtedy każde ruchy jego penisa. Ale ja tak go rajcuję , że gdy zaczełam coś czuć on już doszedł.

Odnośnik do komentarza

Kiedy moja zona byla w ciazy to ani razu nie mogla dojsc, lecz wielka przyjemnosc dawal jej moj orgazm kiedy ciepla sperma ze tak to okresle rozplywala sie po jej pochwie i macicy:)
Teraz po jej ciazy polecam wkladke, poniewarz gumki sa do d... bo to jest jak lizanie cukierka przez papierek:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...