Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny


Gość ewelinaxg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od jakiegoś czasu spotykam się z mężczyzną. To mój pierwszy poważniejszy związek. Nasze łóżkowe kontakty to na razie pieszczoty. Dręczy mnie jeden problem, czy faceci lubią seks oralny? Dla mnie to wydaje się obrzydliwe. Co wtedy facet czuje? Proszę Was o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Faceci są tym szalenie podnieceni. Najbardziej lubią widok spermy w ustach kobiety, niektórzy twierdzą, że to bardziej zbliża partnerów. Dla mnie seks oralny to indywidualna sprawa, nie każdy go lubi...chyba zwłaszcza kobiety uważają, że to obrzydliwe, ale są także takie, które uwielbiają to robić...Faceci także są różni, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy to lubią czy nie. Myślę, że najłatwiej poznać to po reakcji, jeśli jest zadowolony, dziękuje ci itd, to znaczy, że to mu bardzo odpowiada, jeśli po tym nie wie, jak się zachować i jest zmieszany, to chyba to go krępuje.

Odnośnik do komentarza

Większość facetów bardzo lubi seks oralny. Mój za tym przepada. Ja również nie narzekam. Lubię pieścić ustami jego członek, a on uwielbia lizać moją pochwę. Ale takie sprawy są bardzo indywidualne. Twojemu chłopakowi na pewno nie będzie miło, jeśli będzie widział, że się do czegoś zmuszasz, że to cię nie kręci. Z tego co wiem facetów najbardziej podniecają podniecone, ociekające seksem kobiety. Dlatego powinnaś przede wszystkim się zastanowić co tobie sprawia przyjemność i oddać się rozkoszy.

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś bardzo nie lubiłem seksu oralnego. Moja dziewczyna robiła to tak, że bardzo mnie bolało i przez długi czas myślałem, że inaczej się nie da, że to zawsze tak wygląda. Na szczęście rozstałem się z tamtą osobą i teraz jestem z najwspanialszą kobietą na świecie. Uwielbiam kiedy jej delikatne usteczka dotykają mojego penisa, uwielbiam seks oralny. Dziewczyny, błagam nie krzywdźcie chłopaków tak, jak zrobiła to moja była.

Odnośnik do komentarza

Hej, ja z moim partnerem praktykujemy seks oralny od dwóch lat. Na początku nie bardzo wiedziałam, jak to się robi. Bałam się, że nie będę wystarczająco delikatna i będzie go bolało, a z drugiej strony, że będę to robić zbyt lekko i wtedy mój partner nie będzie nic odczuwał, nie będzie usatysfakcjonowany. Po pierwszym "eksperymencie" z seksem oralnym po prostu szczerze porozmawialiśmy, co nam odpowiada, a co warto byłoby zmienić. Na szczęście takie tematy nas nie krępują. Po rozmowie łatwiej mi było unikać pewnych błędów. Mój partner lubi przyglądać się, kiedy ja zajmuję się jego członkiem. To go bardzo podnieca. Najwygodniej jest, kiedy mężczyzna siedzi z rozchylonymi nogami na brzegu łóżka, a kobieta klęczy. Jest to pozycja wygodna dla obu partnerów. Pod kolana można podłożyć miękkie poduszki. Myślę, że powinnaś spróbować. Porozmawiaj o tym z twoim parterem. Takie doświadczenie wcale nie musi być obrzydliwe, jak myślisz. Może przynieść nowe doznania. Pozdrawiam i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...