Skocz do zawartości
Forum

Jak przedłużyć stosunek?


Gość aleksyjj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość do Wańka

Waniek
Musisz porozmawiać z partnerem i wydaje mi się że njpier on powinien się zająć twoim ciałem a później dopiero ty jego

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Waniek,
widać żeś ciamajda z zapadniętom klatom i siurkiem 7cm, bo chcesz gadaniem zmusić chuja do wytrysku, a pizdę do orgazmu.
Czy Ty jesteś, za przeproszeniem, szafarzem?

Odnośnik do komentarza

~fdewa
koniec zrezygnowac z seksu na zawsze nie nadajesz sie i komus glowy nie zawracaj jestes impotentem,,,koniec z ruchaniem...

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Aleś Ty fdewa mondry, skont ty wzioleś taki wyras "impotent"? Podejżewam, że nie znasz kpiny: powiedział co wiedział, buuuaaaahhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Poza tym straszne byki i ortograficzne i stylistyczne sadzisz!!! Do której klasy potstawufki ty chodzisz, nieimpotencie z siurkiem 7 cm?

Odnośnik do komentarza
Gość faster33

Aktualnie używam gumek i trochę to pomaga jednak dziewczyhna bierze tabletki i chcielibyśmy również bez gumek bo to jednak lizanie cukierka przez papierek :P
Do rzeczy czy jest coś innego niż tylko gumka?

Odnośnik do komentarza
Gość Brunon78

Stosowałem IQMAN i muszę powiedzieć że efekty przerosły moje oczekiwania.W sumie nie sądziłem że te tabletki aż tak szybko poradzą sobie z moim problemem.Dla mnie ważne jest to że te tabletki można dostać bez recepty.

Odnośnik do komentarza
Gość do PT Autorki

jeśli ma wytrysk, obojętnie jaki czy przedwczesny czy opóźniony, to się ciesz i dupy nie zawracaj, tylko dawaj dupy
w krótkim czasie 3 razy, a osiągniesz orgazm.
Problemem będzie brak wytrysku lub tak opóźniony, że może zatrzeć ci do czerwoności pizdę, i wtedy w bólach wspomnisz moje słowa.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
No, jest jeszcze inne wyjście: wal do burdelu i tam 7-dmiu osiłków jeden po drugim na 100% zadowolą Cię seksualnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Dla Autorki

kup chłopakowi dildo o identycznych rozmiarach jak jego penis, i po przedwczesnym wytrysku,niech przypnie se do bioder i dokończy 'robotę". Smarowaniem będzie sperma znajdująca się już w cipce, więc zaoszczędzisz na lubrykancie poślizgowym.

Odnośnik do komentarza
Gość Brunon78

dzisiaj spróbowałem masturbacji analnej i bez walenia konia mój koń trysnął spermą. Problem w tym, że kiełbasa, tak jak Milce złamała się i utknęła w odbytnicy. Co mam zrobić, bo wstydzę się iść do lekarki rodzinnej.
Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Milka. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Milko, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Milka czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Milki się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Milka wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.

Odnośnik do komentarza
Gość Adamsonek

Też miałem problem z przedwczesnym wytryskiem. Niby zapał był ogromny bo chciałem się kochać ze swoją kobietą ale niestety problem był że zbyt szybko kończyłem. Rozmawiając z wieloma lekarzami dowiedziałem się iż przyczyn może być bardzo wiele, stres, różne napięcia nerwowe, ale także problem w nie kontrolowaniu swojego organizmu. Jeden z lekarzy polecił mi preparat który zakupiłem sobie tutaj Preparat na przedwczesny wytrysk testowałem wiele, bo wiele mi lekarzy przepisywało różne cuda, ale zadziałał dopiero ten. Także z czystym sumieniem mogę go polecić bo wiem że mi pomógł

Odnośnik do komentarza
Gość faster33

Masturbacja to wiem bo czasami bzykamy się drugi raz ale nie jest tak przyjemnie jak za pierwszym razem :P Jednak za pierwszym razem jest o wiele lepiej. Co do tych chusteczek to widziałem, ze na forum ktoś o tym pisałe ale w sklepach nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Gość do onkaY

chłopie, lewatywa, oczywiście dodupna, a nie dopizdna może może pomóc jedynie w oczyszczaniu organizmu z toksyn i nie ma nic wspólnego z wytryskiem/orgazmem męskim.
Metoda na dziś, by Ci dłużej Twój siurek
7 cm stał, to wsadzasz go do zamrażarki, i stoisz przy zamrażarce tak długo aż stwardnieje. Wtedy będziesz rżnął i rżnął aż do zasranej śmierci.
Mi ten zabiek pomóg, zatem scałego syrca polecam
Onek, cały czas brałam Cię za babę, ile mosz lot? Dałabym Ci, ale najpierw podaj wielkość twojego kochadła..

Odnośnik do komentarza

Metoda z zamrażaniem penisa tania i oryginalna, ale boję się, że przy nietypowych ruchach frykcyjnych, penis może odpaść jak sopla lodu. Czy można się, na wszelki wypadek, ubezpieczyć, by żona miała za co żyć i kochać się, ale z innym?

Odnośnik do komentarza

~faster33
Aktualnie używam gumek i trochę to pomaga jednak dziewczyhna bierze tabletki i chcielibyśmy również bez gumek bo to jednak lizanie cukierka przez papierek :P
Do rzeczy czy jest coś innego niż tylko gumka?

Bo nie zobaczysz. Są do zamówienia ale jedynie przez internet. Ale warto. Nie będę tutaj się dużo rozpisywał ale możesz sobie samodzielnie poczytać opinie o nich: http://przedwczesny-wytrysk-ranking.pl/produkty/orgasm-control-wipes/ . Powiedzmy, że te opinie pokrywają sie z tym co sam uważam. Warto jest wypróbować, bo jest przyjemniej niż z guma.

Odnośnik do komentarza
Gość do fastera

gumka, to przeżytek z 19. 20.wieku. Oto nowa, najzdrowsza metoda:
1.wybrać na kopulację dzień niepłodny
2.do pi*dy wsadzić globulkę Oval Patentex, poczekać 10 minut
i możesz spuścić się z rozkoszą obopólną. Do następnej kopulacji musisz wsunąć nową globulkę. Dziewczyna nie może zaraz po seksie podmywać się, bo może zmyć środek plemnikobójczy.
Proste jak budowa cepa? I po ch*j zawracasz dupę.
Acha, jeżeli nie wiesz jak obliczyć niepłodne dni, to poproś, albo prześledź stare posty.

Odnośnik do komentarza
Gość faster33

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 33-cią wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Iqman jest owszem legalny, nie mniej nie mozna zapominać chyba o jego największym atucie, czyli olbrzymiej skutecznosci i to pod względem poprawienia potencji. W kaażdym razie u mnie tak zadziałał, choć patrząc oo postach innych osób, to wyjątkiem żadnym raczej nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Gość do PT Onka

[quote="~onkaY"]Można stosować różnego rodzaju lewatywy i lewatywy opóźniające wytrysk. Polecam sprawdzić http://lewatywa.pl/lewatywy-opozniajace-wytrysk. Opinie o tego rodzaju specyfikach znajdziesz w internecie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że warto stosować[/quote
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Skoro są takie lewatywy, to powinny być też lewatywy na przyśpieszenie wytrysku, prawda? Moja kobieta szczytuje 3 razy a ja nie mogę się spuścić ani raz, to dopiero tragedia, ale dla chłopa. Onek, poradź coś, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Gość kazik24- gej

Onek coś pierdoli, lewatywy stosuje się wyłącznie przy zatwardzeniach i seksie analnym, by nie pobrudzić se penisa. zarówno w dupie baby jak i chłopa-cioty.
A być może w takiej onkowej lewatywie jest jakaś chemia np. brom, otępiająca pociąg seksualny; niedawno stosowano go żołnierzom , by nie latali za dziwkami.

Odnośnik do komentarza
Gość maryśka 40

tak bym chciała jak koleżanka w poniższym liście:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele.Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Milka

Odnośnik do komentarza
Gość Krzychu1983

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 35-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Krzysiek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...