Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze pozycje dla puszystych


Gość władysława1

Rekomendowane odpowiedzi

Malwus ,nie bawia mnie problemy puszystych bo sam taki jestem ,ale mysle ze problemy czlowieka myslacego nie powinny ograniczac sie do problemow zaspokojenia rzadzy typowo zwierzecej ,podczas gdy wlasnie mozg odpowiada za przyczyne tych problemow ,jeslibym mial doradzac w sprawie ,co robic i jak robic osobom ktore chca sie spelnic w czyms ,co jest naturalnym zwierzecym odruchem ,a nie myslacego czlowieka ,to musialbym sam miec taki problem.
wyrazilem tylko swoje zdanie ,obrzydzil Ci seks ,a wiesz dlaczego? bo to czysta prawda o tym seksie ,niestety.
SEKS nie jest problemem dla puszystych tak jak i dla ludzi chudych ,to jest problem na tle psychicznym a nie typowo ludzkim,to problem mozgu-psychiki ,a nie ciala jako ciala wiekszego od innych.
tak jak i chudzi tak i wieksi ludzie moga sie spelnic seksualnie ,chociazby poprzez odpowiednie badanie swojego ciala i odkrywanie co najbardziej podnieca i co moze sprawiac ze poczujemy sie spelnieni seksualnie.
Wszystko zalezy od tego jaki jest czlowiek ,jedna kobieta pragnie dlugiego seksu i gry wstepnej ,druga zas zadowoli sie palcami swojego partnera ,dla tych pierwszych to juz jest dewiacja i problem na tle psychicznym ,dla tych drugich jest to naturalny odruch zaspokojenia rzadzy ciala ,i wtedy partner wie co robic ,by zaspokoic swoja wybranke ,jednak nie zapominajmy ze spelnienie seksualne to nie jest dewiza zycia ,i nie jest czyms co nazywamy spelnieniem seksualnym ,ludzie myla seks ze szczesciem i dziela go na rowni ze szczesciem lub stawiaja wyzej ,o czym swiadczy fakt wiekszosci ludzi godzacych sie w lozku calkowicie tego nieswiadomych lub swiadomych.
Mam jednego sasiada ,ktory mowi ze interesuja go tylko puszyste kobiety ,ale on ma 48 lat ,w swoim pokoju pokazywal mi gazetki z puszystymi kobietami ,w chwili obecnej jest na wyjezdzie w pracy do soboty,jesli powie mi cos "konstruktywnego" na ten temat ,to opisze to w tym temacie ,bo ja nie mam doswiadczenia seksualnego ,jestem prawiczkiem.

Odnośnik do komentarza

Panda ,zalezy do kogo to mowisz ,jesli ogolnie to mozesz byc pewna ,ze sa tez i puszysci ,ktorzy w jakis nadzwyczajny sposob tak jak ja nie mysla penisem jak zwierzeta pragnace zaspokoic swoj poped, ale jak prawdziwi ludzie ,dla ktorych znacznie wiekszym i glebszym poczuciem jest by kobieta byla szczesliwa nie seksualnie tak jak bezmozgowe zwierze ,ale jak "naturalnie" zwykla nadzwyczajna kobieta ,ktora w sobie ma o wiele wiecej wartosci niz te ,ktore czuja spelnienie w zwierzecych popedach seksualnych zwanymi ssakami samiczymi.

Odnośnik do komentarza

wiesz co Radek, tak czytam Twoje posty i dochodzę do wniosku, że masz jakieś poczucie wyższości nad innymi. Za każdym razem piszesz, że tylko osoby otyłe i niepełnosprawne są zdolne do odczuwania czego lepszego, wyższych uczuć. Odnoszę wrażenie, że według ciebie osoby, które nie doświadczyły kalectwa, czy niepełnosprawności są gatunkiem niższym, mniej inteligentnym i pozbawionym kontroli nad swoimi popędami. Cały czas piszesz, że troszczysz się z o niepełnosprawnych, ze walczysz o ich status i uczucia,jednak przy tym wszystkim za każdym razem poniżasz i ubliżasz osobom pełnosprawnym. To nie jest ich wina, że nic im się nie stało, z resztą skąd możesz wiedzieć, czy osoby na forum nie są osobami, które doświadczył los. Po przeczytaniu Twoich odpowiedzi zauważyłam u ciebie silną potrzebę wywyższenia się, poczucia bycia lepszym od innych i bycia w centrum uwagi. Nie wnosisz do postów nic nowego, nie udzielasz odpowiedzi, jedyne co robisz to negujesz je i obrażasz innych. Jeżeli napiszesz już coś to jest to wulgarne i nie na miejscu. Nie wiem dlaczego to robisz.

Odnośnik do komentarza
Gość stary ale jary

i otyły: jeśli tylko mężczyzna ma wytrysk i mu dosyć długo stoi, zanim tryśnie i sflaczeje, a ty uzyskujesz orgazm poniżej 10 minut, to jedyna pozycja, której nigdzie nie znajdziesz w żadnej literaturze :
ławeczka kulturystyczna obita gąbką i dermą, pochylona 30 stopni.. Mężczyzna kładzie się na niej głową w dół, w związku z tym cały małookazały penis jest jak na dłoni. Na takiego penisa nadziewasz się swoją cipką i robisz se dobrze, dopóki jego penis nie sflaczeje.Po orgazmach idziecie pod prysznic i do łóżka.

Odnośnik do komentarza

Sonia
to w końcu jaka jest najlepsza pozycja dla puszystych? ja mysle ze na pieska moze?
Na pieska jest mega. Moja partnerka jest puszysta ja raczej szczupły. Czasem ciężko przedostać się przez jej słodkie duże uda. My lubimy kochać się w pozycji klasycznej. Ona leży na plecach i rozchyla szeroki nogi. Wtedy mogę głęboko wcisnąć się po samą nasade. Pozycja ta pozwala też pieścić jej duże piersi i patrzeć jak skaczą jak szybko wciskam się w nią.
Kolejną pozycji jest ma jezsca choć ta bardziej kręci mnie z powodu możliwości obserwowania jej ciała jak pręży się na moim penisie. Więcej przyjemności czerpie żoną. Ja w niej lubię jak siedzi tyłem i kręci swoją dużą pupą. Mega wygodnie jest na papieska. Wypni mocno tyleczek i lekko rozchyl nogi. Twoja cipka będzie na dostępna dla niego w całej okazałości lubimy tą pozycję z recji głębokiej penetracji. Facet może się wcisnąć po same jądra. Pozwala ona na ostre i głębokie wsuwanie się całym członkiem. Partnerka lubi w tej pozycji masowac swoją lechtaczke do której ma łatwy dostęp. Często piesci również moje jądra. Uwielbiam w tej pozycji patrzeć na jej duże pośladki które skaczą i klaszcza o moje uda. Tu jest też możliwe wejście w pupę partnerki jeśli lubicie. My akurat lubimy.otyłość nie jest przeszkodą a wręcz zaletą. Trzeba tylko znaleźć swoje wygodne pozycję. I cieszyć z sexu. Ja na przykład nie czuje takiej przyjemności podczas zbliżenia ze szczupłą kobietą. Jest tak twarda i koscista. Szczególnie jak ma małą pupę i jeszcze biorę ją od tyłu to ona staje się taką napięta. A ja lubię jak pupa kobiety faluje w tak moich posunięć.p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...