Skocz do zawartości
Forum

Seks podczas miesiączki


Gość daniela4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,
Swoje pytanie kieruję do kobiet. Czy podczas miesiączki macie ochotę na seks? A może zdarzają się Wam opory? Jak to u Was wygląda? Ja kochałam się w trakcie okresu, a właściwie pod koniec cyklu, więc krwawienie było raczej niewielkie. W inne dni nie odważyłabym się, gdyż boli mnie brzuch. Co myślicie na te temat?
Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Ja również mam silne bóle miesiączkowe i seks w tym czasie to ostatnia rzecz, na którą mam ochotę. W ogóle podczas miesiączki nie czuję się atrakcyjnie, najchętniej w te dni zostałabym w domu i nigdzie nie wychodziła. Zauważyłam, że największą ochotę na seks mam w czasie dni płodnych, ale w ostatniej fazie cyklu nie.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Ja mam w czasie miesiączki ochotę na seks, ale jakoś względy estetyczne mnie hamują. Piotrek, mój chłopak mówi, że jemu krwawienie w ogóle nie przeszkadza, ale ja źle się z tym czuje, nie mogę być zupełnie swobodna. Natomiast psychicznie mam ogromną ochotę na seks, może właśnie dlatego, że nie mogę go uprawiać. Robi się z tego zakazany owoc, a jak wiadomo to on podnieca najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Ja nie lubię seksu podczas miesiączki. Czasem daję się na to namówić mojemu facetowi, ale bardzo rzadko. To dla mnie trochę obrzydliwe. Poza tym uważam, że jest jeszcze 25 dni w miesiącu i wtedy można nacieszyć się seksem. Okres to czas kiedy potrzebuję raczej przytulania i czułości, a nie szaleństw w łóżku. Nie chodzi o to, że źle się czuję fizycznie, chodzi mi raczej o psychikę. Po prostu nie odczuwam potrzeby stosunku. A Patrykowi taka kilkudniowa przerwa też dobrze robi. Potem jest napalony i możemy kochać się nawet 3 razy jednej nocy.

Odnośnik do komentarza

Nie ma przeciwwskazań co do seksu podczas miesiączki. Warto jednak współżyć w te dni z prezerwatywą, dla higieny. Kobiety nie mają ochoty na seks w trakcie okresu, bo dla wielu jest to po prostu niehigieniczne. W "te dni" czują się inaczej: są rozdrażnione, boli ich brzuch, a do tego wiele kobiet odczuwa dyskomfort z samego faktu noszenia podpasek czy tamponów. Nic dziwnego, że ochota na seks spada. Dla kobiet, miesiączka należy do sfery intymnej i w te dni, wolą pozostać w ubraniu.

Odnośnik do komentarza
Gość tampony

Są specjalne tampony w których można uprawiać seks - beppy. Mam zamiar je wypróbować :) Nie mają sznureczków i są jak gąbka więc nie dojdzie do uszkodzenia pochwy, szyjki. A może ktoś już z nich korzystał?

Odnośnik do komentarza
Gość Waszkaaa

jakos to mnie nie zachęca... grzebanie tam sobie... po za tym stwierdzenie są różne sposoby na wyjęcie tamponu brzmi dziwnie....przeciez podczas takiego wyciągania można się skaleczyć, doprowadzić do infekcji.
Mnie interesuje jak to się zachowuje poczas stosunku. Czy nie zwiększa to mozliwości zbyt dalekiej ,,aplikacji" tamponu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...