Skocz do zawartości
Forum

Narastające pożądanie


Gość anonymousss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonymousss

Witam.
Mam 16 lat. Od 2 lat jestem w związku z dziewczyną, którą bardzo kocham. Rozumiemy się jak nikt inny, nigdy nie mamy przed sobą tajemnic. Swój 1 raz również przeżyliśmy razem. Dziewczyna jest piękna i bardzo mnie kręci. Gdy się spotykamy mogę robić to z nią cały czas. Z racji,że jest to związek na odległość, widujemy się rzadko i tutaj pojawia się mój problem. Prawie caly czas mam ochotę na seks. Dotychczas radziłem sobie z tym poprzez masturbację. Robiłem to 1 dziennie, czasem częściej. Niedawno postanowiłem to zmienić. Nie masturbuje się, a pożądanie narasta, jest to nie do wytrzymania. Cały czas myślę o seksie i chodzę "naładowany". Spotkanie z dziewczyną w najbliższym czasie nie jest możliwe. Panowie jak Wy sobie z tym radzicie? Proszę nie mówcie,że przez sport, bo codziennie intensywnie trenuje i to nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

sport prawdopodobnie wzmacnia pożądanie, jest sie silniejszym i chce sie jeszcze bardziej wyładowania, ja sie przenosiłem w kraine marzen gdzie jest sex i milosc, wyobrazalem sobie to co pragne a trudne jest by doswiadczac i tylko czasem sie masturbowałem, czesto nie do konca

Odnośnik do komentarza

W tym wieku to normalne, może tak być, że jesteś nabuzowany emocjami, hormonami i po prostu masz ochotę na seks, zwłaszcza, że juz rozpocząłes współżycie. Teraz, gdy nie widujecie się, najlepiej nie naduzywać masturbacji, bo za bardzo się w nią wciagniesz i po prostu uzaleznisz. Myślę, że pomysł z wysiłkiem fizycznym jest jak najbardziej dobry. On faktycznie może pomóc a przy tym poprawisz swoją kondycję. Spróbuj.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jestem o rok starszy od Ciebie i uprawiam seks od prawie dwóch lat z moją dziewczyną i tak samo mam ciągle pożądanie które prowadzi do masturbacji bo nie zawsze możemy się kochać , ale nie masturbuję się bo potem będziesz coraz to krócej wytrzymywał w łóżku z tego co czytałem tak jest więc staram się nie masturbować .
Ja za to żeby poradzić sobie z tym pożądaniem zapisałem się na siłownię i to mi pomaga , są też jeszcze inne zalety tego możesz się super wyrzeźbić co będzie kręciło Twoją dziewczynę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...