Skocz do zawartości
Forum

BDSM


Gość halinkamaja

Rekomendowane odpowiedzi

BDSM to zabawa dla odpowiedzialnych i dojrzałych psychicznie osób. To naprawdę fajna sprawa jeśli kogoś to kręci. Ja lubię zabawy z "przemocą".Lubię dominować i poznawać ograniczenia i możliwości partnerki wszystko oczywiście za obopulna zgodą. Naprawdę to fajny układ dla partnerów którzy mają do siebie zaufanie. Tak naprawdę BDSM to nie tylko przemoc. Polecam jak chcesz spróbować ale z odpowiednim partnerem.

Odnośnik do komentarza

dadaaria
kiedys widzialam fotke jak dziewczyna wisi i ma jakies ala szubienica na piersiach piersi miala sine, to jest chore, nowotwory murowane piersi sa delikatne

nam ostatnio psycholog/psychoterapeuta na zajęciach opowiadał o takim chłopaku, który lubił te sprawy, przemoc, podduszanie w łóżku, a że aktualnie nie miał kobiety, to podwieszał się na klamce podczas robienia sobie dobrze... Znalazła go siostra, gdy weszła do łazienki. Skończyło się na tym, że jest sparaliżowany do końca życia i wymaga ciągłej opieki.
Są też przypadki uduszenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

no przecież ten aktor co grał w KIll Bilu zmarł niedawno i właśnie jest podejrzenie że w wyniku dogadzania sobie sposobami bdsm.
Dla mnie to lekka przesada, ja rozumiem klapsy, czy lekkie ciągnięcie za włosy czy podgryzanie ale nic ponad to. Jakieś duszenie, wiązanie, czy zadawanie bólu to przegięcie

Odnośnik do komentarza

~Orzech laskowy

Dla mnie to lekka przesada, ja rozumiem klapsy, czy lekkie ciągnięcie za włosy czy podgryzanie ale nic ponad to.

No tak, też nie widzę w tym problemu, ale to nie jest BDSM. Natomiast to, o czym piszesz dalej:

~Orzech laskowy
Jakieś duszenie, wiązanie, czy zadawanie bólu to przegięcie

jak najbardziej się do tego zalicza. ://

Odnośnik do komentarza

Widzialam raz filmik i w koncu dowiedzialam sie na czym to tak naprawde polega. Jedno wiem to nie dla mnie i w zyciu bym sie na takie zabawy nie zgodzila bo mnie to przeraza. Są ludzie,ktorzy czerpią z tego satysfakcje,radość ja jednak tego nie rozumiem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Endorfinka

ja kiedyś próbowałam się w to bawić, wychodząc z założenia, że nie moge hejtować czegoś czego nie znam. Ale to nie dla mnie, chyba zbytnio dominuje, aby zgodzić się na coś takiego a z drugiej strony jestem chyba zbyt uległa na bycie dominą...

Odnośnik do komentarza
Gość Anonymous

Mnie podnieca kobieca dominacja, czyli też jedna z form BSDM. Chciałbym być uwięziony przez uda lub pupę jakiejś pięknej kobiety. Na przykład, żeby siadala mi na twarzy tak, żebym nie mógł się wydostać i trzymała mnie oglądając sobie TV, a od czasu do czasu pojezdzila po mojej twarzy robiąc sobie dobrze. Drugą taką zabawą byłby headscissor. Polegało by to na tym, że ona trzymałaby moją głowę swoimi udami przyciskajac moją twarz do swojego krocza i zmuszala ją do lizania. Najlepiej jakby wtedy była ubrana w cieknie legginsy przylegające mocno do ciała. Oczywiście najlepiej jakby te zabawy odbywały się w formie scenek np. że ona chce mnie za coś ukarać i więzi mnie pod swoją pupa nie pozwalając mi wyjść do kolegów. Albo, że się zakładamy, czy wydostane się z jej ud i gdy widzi, że nie mogę się wydostać, to uznaje, że chce się pobawić mną uwięzionym między jej nogami. Ciekawe, czy są jakieś kobiety, które chciałyby się tak pobawić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...