Forum Seks

Brak chęci uprawiania seksu

~NIKITA1896

~NIKITA1896

witam mam 24 lata , żyję z moim partnerem ju z7 lat , mamy dziecko ogólnie wszystko jest ok z nim przyjstojny itd.... ale nie wiem co sie dzieje odkąd przeprowadziliśmy sie do innego państwa nie chce mi sie uprawiac seksu ... powiem brzydko daje bo wypada .... w trakcie robi sie sucha ... jaka może być tego przyczyna ze mi sie nie chce uprawiać seksu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ka-wa

ka-wa

Tego to my same do końca nie wiemy ,dlaczego nie mamy ochoty ,
ciąża i poród ,antykoncepcja,obawa przed następną ciążą,też maja jakiś wpływ,brak osiągania orgazmu ,częstotliwość//im rzadziej tym gorzej/
jak na to nałoży się jeszcze nie za duży temperament...,

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 104 lata, Toruń
~tj5k4

~tj5k4

sa okresy mniejszego lub wiekszego nasilenia seksualnego, pozatym ja nigdy nierozumialem jak mozna chciec z tą samą osoba ciagle tak samo

Duszka

Duszka

a robiłaś badania hormonalne? Może to kwestia jest jakiś zaburzeń, które zostały po porodzie lub źle dobranej antykoncepcji

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15765305e3f9196c7.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2005-07-12/od-naszego-slubu-minelo-juz.png

99519 duszka Kobieta, 36 lat, Lubartów
~Ilonson

~Ilonson

Też mam ten problem, tylko, ze w tej historii Tobą jest mój mąż. :/ Nie chce uprawiać ze mną seksu, w ogóle nie ma ochoty, ma problemy ze wzwodem. Nie wiem jak mu ( i sobie) pomóc. :(

Khaleesi

Khaleesi

może zaprowadź do lekarza jak da radę? Wiesz dla faceta to olbrzymi problem, mocno krępujący. Dlatego pewnie woli unikać niż się znowu doznać ,,upokorzenia". Może jak mu okażesz wsparcie, cierpliwość i zrozumienie to zgodzi się coś z tym zrobic

99816 khaleesi Kobieta, 33 lata, tam gdzie serce moje
~Norma

~Norma

A to pewnie Twój pierwszy facet na dodatek?!
Dla mnie to patologia mieć 24 i od 7 lat apertnera ale nie oceniam. Ja mam 40 i od 6 lat żonę.
Przed tem miałem 62 kobiety wiec wiedziałem co i jak, może mały skok w bok pomoże?

~Orzech laskowy

~Orzech laskowy

62 kobiety - szczerze to nie ma czym się chwalić...