Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyna nie chce uprawiać seksu


Gość Kerbit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem z dziewczyna ponad 2 lata, Ani razu nie uprawialem z nia stosunku. Mam 25 lat ,ona 22. nie mam pojecia co mam zrobic zebysmy zaczeli uprawiac seks. Mam duza potrzebe i zostaje mi jedynie masturbacja. niby miedzy nami sie uklada, spotykamy sie itp. Jestem osoba wysportowana, sympatyczna, mam dobra prace . Ona niestety wogole nie chce sie kochac ani uprawac seksu oralnego. Mowi mi ze mnie kocha i nie potrafila by zyc bezemnie. Zastanawiam sie cyz jest sens dalej ciagnac tez zwiozek. Bo ile mozna czekac... bo moze ona wogole nie bedzie uprawiac ze mna seksu( caly czas jest zmeczona, chociaz nie wiem przez co). Chcial bym podkreslic ze ona jest dziewica.

Odnośnik do komentarza

Witaj, moim zdaniem powinienes z nia o tym porozmawiac. Moze byc tak ze ma obawy przed swoim 'pierwszym razem' ze to bedzie bolalo. Wiem po swoim przykladzie ze strasznie sie tego obawialam przez co mielismy przez dluzszy czas problemy z seksem. Moze byc tez tak ze wstydzi sie swojego ciala, boi sie jak na nia np. bez ubran zareagujesz. Widziales ja bez ubran? Wazne jest by swobodnie sie ze soba czuc. Ja np. na poczatku strasznie sie krepowalam pokazac sie nago przed swoim chlopakiem a znamy sie juz z 15 lat, 3 lata jestesmy w zwiazku. Sproboj z nia delikatnie porozmawiac czy ma jakies obawy? Czy sie Ciebie wstydzi? Bo jezeli twierdzisz ze wasz zwiazek przez to sie rozpadnie to sorry ale masz dziecinne podejscie, bo seks to nie wszystko. Jezeli na prawde ja kochasz dasz jej czas i nie bedziesz nalegal, chociaz 2 lata to tez juz troche czasu. Moze cos strasznego ja spotkalo w dziecinstwie? Rozmawialiscie juz o tym?

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Może najzwyczajniej w świecie ona chce czekać z tym do ślubu, a skoro Ty chcesz z nią zerwać bo Ci "nie daje" to dowód na to, że dobrze dziewczyna robi. Gdybyś ją prawdziwie kochał to nie myślałbyś o zerwaniu z tego powodu. Pogadaj z nią. Zapytaj, czy uważa, że kiedyś się to zmieni, skoro długo jesteście ze sobą tematy związane z seksem nie powinny być dla was "tabu". To normalne, że się o takich rzeczach rozmawia. Zapytaj jak sobie wyobraża swój pierwszy raz. Wiadomo, nikt nie chce żyć w małżeństwie, w którym seksu nie będzie wcale, albo będzie raz na ruski rok. Porozmawiajcie szczerze, i nie ma że ona nie chce rozmawiać, jesteś facetem i to zrozumiałe, że chcesz wiedzieć co jest grane. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Szczerze to kiepski powód to zerwania. Kochasz ją w ogóle, czy jesteś z nią tylko dlatego, że Ci się podoba? Bo jeśli tak to lepiej się rozjedzcie bo to nie ma sensu. Ja rozumiem, że seks w związku jest bardzo ważny, ale nie możesz jej zmusić, nie rób nic co będzie sprzeczne z jej wolą, a już na pewno jej nie szantażuj bo to poniżej godności. Pogadaj z nią o tym, zainteresuj się dlaczego nie chce współżyć, jak nie będzie chciała rozmawiać to powiedz, że to rozumiesz, żeby się ciebie nie wstydziła, bo przecież jesteście razem. Może ona boi się ciąży, bólu, może jest dziewicą i chce nią zostać do dnia ślubu....

Odnośnik do komentarza

Na pewno dziewczyna jest bardzo wstydliwa,boi się pierwszego razu,może bać się niepożądanej ciąży,może ktoś ja skrzywdził w przeszłości,możemy gdybać...,
nie wiem jak Ty rozmawiasz ,pewnie też się wstydzisz otwarcie zapytać dlaczego?
Na pewno ma swoje powody ,ale zanim podejmiesz jakieś kroki musisz się tego dowiedzieć, albo Ci powie ,albo wybierzcie się do seksuologa lub psychologa/jeśli to jakaś blokada/,innego wyjścia nie widzę.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...