Skocz do zawartości
Forum

Jak odczuwacie orgazm?


xMartyskax

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest tak ze gdy zaciskam nogi i moj chlopak chce dalej kontynuowac, to moja lechtaczka jest nadwrazliwa jak mowila ka-wa. Lecz rowniez sie boje ze mnie sasiedzi moga uslyszec, to po prostu wgryzam sie w poduszke ;) Ja nie odczuwam zadnych dreszczy po calym ciele i w ogole... Nie wiem, kiedys czytalam ze orgazmu trzeba sie nauczyc, ze nie kazda kobieta go osiaga krzyczac lub jak jej sie robi goraco.

Odnośnik do komentarza

Delikato
xMartyskax piszesz, że przez długi czas bolało Cię przy wprowadzaniu członka do pochwy, i że musiało minąć dużo prób i leczenia żeby pokonać ten problem. Możesz napisać jakie leczenie zastosowaliście? Jak udało Wam się pokonać ten problem?

Na poczatku strasznie sie krepowalam swojego ciala przed swoim chlopakiem. Z tego powodu Nam sie nie udawalo, wstyd byl silniejszy przez co sie zaciskalam. Przy wprowadzeniu czlonka strasznie mnie bol rozrywal i konczylo sie placzem. Po wielu probach nic sie nie zmienilo, wiec zabawialismy sie bez penetracji. Od pewnego czasu mialam takie dziwne uplawy, strasznie mi to przeszkadzalo i postanowilam pojsc do ginekologa. Okazalo sie ze mam infekcje ktora dlugo leczylam. Myslalam ze to wlasnie z tego powodu Nam sie nie udaje. Nastepnie gdzy juz wyleczylam ta infekcje, poszlam do innego lekarza na kontrole by sie upewnic czy wszystko jest w normie. Wyjasnilam mu o Naszych problemach ze moj partner nie moze we mnie wejsc. I okazalo sie ze bylam za malo wilgotna i ze mialam problemy z flora bakteryjna pochwy. Przepisal mi zel na poslizg (specialny w aptece bez zapachow gdyz mnie po zelu Durex strasznie w srodku pieklo). I fakt troche pomoglo ale nadal czulam bol. Fakt ze moj partner we mnie wszedl ale po chwili musial wyjsc bo nie wyrabialam z bolu. Nastepnie ginekolog stwierdzil ze nie mam kontroli nad miesniami pochwy, przez co sa twarde i nie rozciagniete co powoduje bol. Dostalam skierowanie do kinesterapeuty na relaksujacy masaz miesni pochwy (9 sesji). I faktycznie duuuzo pomoglo, na poczatku strasznie bolalo jak mnie tam masowala i naciagala miesnie, lecz bo kilku sesjach juz nie czulam bolu ;) Teraz mozemy sie swobodnie kochac bez strachu ze skonczy sie to placzem. Wazne jest tez by wzajemne poznac miejsca ktore sprawiaja Nam przyjemnosc. Ja juz nie mam problemu z wilgotnoscia, lecz na poczatku czlonek nie wchodzi we mnie odrazu, musze pokrecic bioderkami i lekko sie na niego nabijac by obylo sie bez bolu (czasami wchodzi odrazu). Potem to juz jestem rozciagnieta i jest ok ;) Odbylam dluga droge do tego przez co seks kojarzyl mi sie z bolem. Do tej pory nie mam czesto na niego ochoty, moj partner moglby 2x dziennie, ja moze tak z raz na tydzien albo na 2 tygodnie ;( ... Mysle ze to przez tabletki antykoncepcyjne ktore jednak odczuwalnie obnizaja libido. Duzo tez zalezy od nastawienia psychicznego czlowieka. U mnie byl taki moment ze juz przestalam wierzyc ze Nam sie uda, lecz nie mozna sie poddac! U mnie trwalo to moze z 2 lata, dokladnie nie pamietam. Teraz nie dawno zakonczylam leczenie i kinesterapeuty, lecz juz wczesniej sami probowalismy i sie udawalo. Dodam jeszcze ze to byl moj pierwszy partner i balam sie o ten 1 raz gdyz sie nasluchalam ze przerwanie blony dziewiczej strasznie boli (ja nic nie czulam) przez to wyolbrzymialam bol. Probojcie tez eksperymentowac, probowac nowych rzeczy, robic cos spontanicznego. To bardzo pomaga. Rowniez borykasz sie z tym problemem? Jezeli tak to mam nadzieje ze jakos pomoglam i za bardzo Cie nie nastraszylam ;)

Ps. Sorki za bledy lecz nigdy sie Polskiego nie uczylam ;)

Odnośnik do komentarza

~Tabakiera
..... kinesterapeuty na relaksujacy masaz miesni pochwy (9 sesji).... - WTF? możesz mi napisać na czym on polegał bo dziwnie to brzmi

Na poczatku sama tak zareagowalam ;) Juz wyjasniam, to jest wskazane dla kobiet ktore maja tak zwana "pochwice", czyli automatycznie zacisniete miesnie przez co penetracja jest nie mozliwa. U mnie byla mozliwa, lecz strasznie bolesna. Pierwsza wizyta odbywa sie w ten o to sposob: lekarka zadawala mi pytania co mi dolega, gdzie boli, w jakiej pozycji, itd. Nastepnie pokazuje zdjecie pochwy i jej wnetrza (miesnie). Pod wejsciem do pochwy, miedzy odbytem a wejsciem jest miejce gdzie wszystkie miesnie pochwy sie lacza, tam wlasnie mnie najbardziej bolalo. Dokladnie mi wytlumaczyla co mi bedzie robic. Czyli podsumowujac pierwsza wizyta wiaze sie z zapoznaniem problemu i rozmawianiu. Przy nastepnych wizytach jest dodawane coraz wiecej cwiczen. Musialam sie rozebrac od pasa w dol i polozyc na stol do masazu. Kinesterapeutka smaruje pochwe zelem, naklada rekawiczki i punktowo naciska w rozne miesnie pochwy i pyta czy boli, jezeli boli to lekko naciska trzymajac palec w tym miejscu, stopniowo mocniej przyciskajac az miesnie sie rozluznia. Sprawdza rowniez miesnie ud czy sa napiete gdyz to tez gra wazna role. Co wizyta byl dodawany kolejny fragment miesni. Stopniowo wkladala lekko palec do pochwy (z 1 cm) i rozciagala scianki pochwy, trzymajac przy tym palec w 1 miejscu tak jak wyjasnilam wyzej. Gdy bol ustapi, badz jest mniejszy, naciska w inne miejsce. Ogolnie jest to cwiczenie miesni a bardziej ich rozluznianie. Na koniec juz wlozyla caly palec i kazala mi zaciskac miesnie kegla, i rozluzniac gdyz pochwa wtedy sie tak jakby poglebia. Wiem ze to brzmi strasznie, ale zdziwilo mnie to gdyz ona ma wiecej pacjentek z gorszymi problemami ze penetracje jest w ogole nie mozliwa. Ucieszylam sie ze nie jestem z tym problemem sama. Ona mi rowniez doradzala co robic by umozliwic ta penetracje, duzo mi pomogla. Dala kilka rad by wyprobowac w zwiazku i pomoglo. Bylo to dla mnie dziwne, lecz pomocne doswiadczenie. Nie da sie tego dokladnie opisac, lecz mam nadzieje ze zrozumiesz ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2013 o 16:55, xMartyskax napisał:

Witam serdecznie. Mam do Was takie nietypowe pytanie. Juz wyjasniam o co dokladnie chodzi. Jestesmy z chlopakiem 3 lata razem, znamy sie od dziecka i mieszkamy juz prawie rok czasu wspolnie. Rok temu byl nasz pierwszy raz i od tego czasu borykalismy sie z problemem bolu przy wejsciu itd. Po dlugim okresie probowania, leczenia, udalo sie, nareszcie nie czuje bolu z seksu, tylko zastanawiam sie jak odczuwa sie orgazm? Ja np. uwielbiam jak moj chlopak mi robi minetke i jednoczesnie piesci po piersiach, odczuwam rozkosz, lecz do pewnej chwili czuje jakby moja lechtaczka juz nie mogla i automatycznie zaciskam nogi, lecz czuje sie niespelniona. Czy powinnam to pokonac by odczuc orgazm czy to jest wlasnie to co odczuwam? Denerwuje mnie to bo jak moj chlopak dojdzie to po Nim widac ze bylo mu dobrze, a jak ja zacisne nogi, chwile odczekam to czuje jakbym nic nie czula i moglabym jeszcze jak lechtaczka przestanie (nie wiem jak to nazwac) 'dretwiec'. Od pewnego czasu wlasnie te pytanie mnie meczy, bo co do reszty to wszystko wiem ;) Lubimy eksperymentowac w lozku i wlasnie tylko to sprawia mi tak przyjemnosc, pelny stosunek jakos srednio. Wy tez tak macie?

A może zamienić zaciskanie ud w formę zabawy w stylu BSDM. Gdy on Cię lize i zaciskasz uda, to może on dalej będzie trzymał głowę na kroczu i po prostu zakleszczysz go między udami, mówiąc mu, że nie nie puscisz go dopóki nie będziesz miała wystarczącej liczby orgazmow. Jako facet powiem, że trzymanie mojej głowy udami uważam za nagrodę za dobrze zrobioną minetke. Tak, żebym jeszcze czuł, że nie mogę się wydostać z jej krocza to już w ogóle... coś podniecajacego

Odnośnik do komentarza

LOL......

Orgazmu nie da się pomylić z niczym innym więc jeśli się zastanawiasz czy to orgazm to to nie był orgazm lol.... Jak masz orgazm tracisz fizycznie panowanie nad sobą, jakbyś była pod prądem, rzucasz się po łóżku, wyginasz, aż łapiesz czasem bolesne skurcze nóg i ciała, nie możesz złapać oddechu, wygina cię i wykręca coś nad czymś nie panujesz, zalewa fala ciepła, drgawki, dreszcze, zaciskasz zęby, rzucasz się itd, czasem masz kobiecy wytrysk mylony ciągle przez wszystkich z "siku"... nie to nie jest siku lol.........  lol....... Raczej nie da się tego pomylić orgazmu z jakimkolwiek innym doznaniem lol..... To jakby cię prąd wbrew twojej woli trzepał przez minutę lol..... Jak się zastanawiasz czy miałaś orgazm to znaczy ze nie miałaś...

Odnośnik do komentarza

LOL......

Orgazmu nie da się pomylić z niczym innym więc jeśli się zastanawiasz czy to orgazm to to nie był orgazm lol.... Jak masz orgazm tracisz fizycznie panowanie nad sobą, jakbyś była pod prądem, rzucasz się po łóżku, wyginasz, aż łapiesz czasem bolesne skurcze nóg i ciała, nie możesz złapać oddechu, wygina cię i wykręca coś nad czymś nie panujesz, zalewa fala ciepła, drgawki, dreszcze, zaciskasz zęby, rzucasz się itd, czasem masz kobiecy wytrysk mylony ciągle przez wszystkich z "siku"... nie to nie jest siku lol.........  lol....... Raczej nie da się tego pomylić orgazmu z jakimkolwiek innym doznaniem lol..... To jakby cię prąd wbrew twojej woli trzepał przez minutę lol..... Jak się zastanawiasz czy miałaś orgazm to znaczy ze nie miałaś...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...