Skocz do zawartości
Forum

Niepełny wzwód i żółtawa sperma


Damian1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat i pewien problem zwiazany ze wzwodem członka i kolorem spermy .Jakiś miesiąc temu chciałem uprawiać seks (pierwszy raz). Przy grze wstępnej członek nie był sztywny w 100 procentach.Mimo to postanowiłem dalej działać ,założyłem prezerwatywe i po krótkiej chwili nie mogłem już nic (członek całkowice mi opadł).Próbowałem ręcznie postawić go do pionu ,lecz i to zawiodło.Tydzień pózniej było juz troche lepiej,ale dalej penis nie był tak sztywny jak być powinien.Trochę poczytałem na ten temat i natrafiłem na pewną porade ,mianowicie zakup TT (Tribulus Terrestris) co o tym sądzicie ? Czy to pomoże ? Co do koloru spermy to od juz dosyć długiego czasu (ok. 6-12 miesiecy) jest jakby żółtawa.Teraz obawiam sie kolejnego razu, pomóżcie.

Jeszcze kilka słów o mnie :
- 3 lata pale papierosy (teraz kupiłem e-papierosa,bo staram sie ograniczyc palenie aż w ogóle przestane palić)
- Jem praktycznie wszystko ,ale uprawiam sporty

Odnośnik do komentarza

Daj sobie spokój z tabletkami masz jeszcze czas na takie wspomagacze. Może czymś się stresujesz, może za dużo się masturbujesz i dla tego masz taki problem?
Co do koloru spermy to nie zmieniłeś przypadkiem diety? Bo to też od tego zależy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...