Skocz do zawartości
Forum

Ocieranie się o kobiety w komunikacji miejskiej


Gość KsiądzZtwojejParafii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KsiądzZtwojejParafii

Siemacie. Jestem rocznik 90 i chciałem się dowiedzieć czy są tu takie osoby jak ja, praktykujące ocieralstwo. Strasznie mnie to podnieca, jak tylko widzę fajna dziewczyne to od razu mi staje i dyskretnie się o nią ocieram penisem. Miałem parę sytuacji że jak się autobus zatrzymał to podeszła do mnie i dała plaska w twarz. Ale z reguły dziewczyny udają że nie widzą tego i nie protestują, nie jestem jakiś brzydki może dla tego. To mój fetysz i nie mogę bez tego żyć.

Odnośnik do komentarza

to jest obleśne... jakby mnie coś takiego spotkało w autobusie to byś dostał z liścia... to jest chore. Moim zdaniem przeginasz i przekraczasz granicę, której nie powinieneś przekraczać. Nie masz prawa naruszać czyjąś strefę intymną... to obleśne

Odnośnik do komentarza

Tak myślę, że całe szczęście iż kobieta nie jeździ autobusem, chociaż przewiduje reakcje na to jak w przypadku Dadaarii. Swoją drogą to jest coś w rodzaju gry wstępnej. Lecz jeśli trafi się Tobie kobieta co dłużej na to pozwoli, to czy nie przeszkadzają Tobie białe plamy w majtach? No i kwestia zasadnicza, kiedy Twój nos otrze się o czyjąś pięść? Wydaje się miłe to podniecenie, lecz to nie jest już takie zabawne jak w scenie filmowej Adrenalin, którą sympatyczne odegrał Jason Sataham, tutaj raczej polecił bym Tobie film pt ,,Wstyd-Shame" gdzie w miarę pokazanie jest przekraczanie barier. To już do od Ciebie zależy, co o tym pomyślisz. Lecz uwierz to nie jest właściwe zachowanie, krok naprzód można łatwo postawić, lecz trzeba uważać, bo to cofnięcie się jest bardzo trudne szczególnie gdy wpływ doznania utrwala się w dłuższym czasie.

Odnośnik do komentarza

Miałam taką sytuację i nie zrobiłam kompletnie nic, bo najpierw myślałam że to po prostu przypadek, tłok, potem pomyślałam że nikt nie jest takim zboczonym debilem żeby to faktycznie robić, a potem pomyślałam że wolę nic nie robić bo nie wiem jak ten zbok zareaguje ani co ludzie wokół pomyślą... Więc nie, nie robią nic nie dlatego że nie jesteś brzydki, tylko ze są w szoku albo się boją i wstydzą...

Odnośnik do komentarza
Gość wyzwolenie

to jest bardzo podniecajace co piszesz, mam to samo ze czesto chce sie ocierac o dziewczyny, szczegolnie te podniecone co sie nastawiaja, ale nigdy niemam odwagi, jedynie zdobywalem sie z nimi na kontakty wzrokowe po czym robilo mi sie cieplo, podam przyklad taki, raz sie jedna do mnie odwrocila w sposob dosadny a siedzaca obok sie usmiechala, co ciekawe bylem wtedy na luzie. Co do chuci to kobiety w imie jej pisza te posty jakie to oblesne i co do ciebie andy to takie istnienia jak ty powinny byc unicestwiania gdyz sexualnosc jak i zdrowie sa na najwyzszym szczeblu czlowieka a ty wystepujesz przeciw niej

Odnośnik do komentarza

powiem tak:
wiele kobiet sie wstydzi szokuje sie i nie moze zrobic nic albo mysli ze moze zle to odbiera.
prawda jest taka, ze jak sobie pozwolicie na to to tacy zboczency beda rosli w sile i keidys odwaza sie kogos zgwalcic i co tez dasz sie zgwalcic bo cie strach sparalizuje i nie bedziesz wiedziala co robic?
nie, w takiej sytuacji sie wstaje z miejsca strzela w pysk i drze sie na caly autobus aby pokazac innym kobietom zeby sie nie baly i innym zboczencom, ze moga trafic na babe z jajami i z szacunkiem do siebie.
wg mnie to choroba i takich ludzi jak pedofilii powinno sie eliminowac ze spoleczenstwa bo kiedys posunal sie krok dalej!!!!!!!!!

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

~wyzwolenie
Co do chuci to kobiety w imie jej pisza te posty jakie to oblesne i co do ciebie andy to takie istnienia jak ty powinny byc unicestwiania gdyz sexualnosc jak i zdrowie sa na najwyzszym szczeblu czlowieka a ty wystepujesz przeciw niej

nie wiem czy płakać czy się śmiać, ale chyba bardziej mnie to rozbawiło...

Odnośnik do komentarza

~wyzwolenie od hydr
to powiem wam kobiety powyzsze to wlasnie stanowisko jakie wy reprezentujecie doprowadza do gwaltow a raczej do brutalnych pobic, bo krotko piszac oczerniacie naturalne zagadnienie sexualne

Bardzo ciekawy i w pełni pozbawiony logiki argument... Nie wiem czym myslisz ale na pewno ani głową ani sercem... podejrzewam penisa aczkolwiek mogę się mylić. Tylko człowiek pozbawiony empatii, uczuć i ogólnie logicznego myślenia może wysnuć tak bezsensowny argument...

Odnośnik do komentarza

~wyzwolenie od hydr
to powiem wam kobiety powyzsze to wlasnie stanowisko jakie wy reprezentujecie doprowadza do gwaltow a raczej do brutalnych pobic, bo krotko piszac oczerniacie naturalne zagadnienie sexualne

To chyba jeden z najgłupszych komentarzy jakie przeczytałam tu na forum.
Czyli to, że nie pozwalamy się ocierać zboczeńcom i asertywnie no może czasem agresywnie reagujemy na coś takiego doprowadza owych zboczeńców do frustracji przez co rzucają się na kobiety?
Prosze Cię... ;-)
To znaczy, że jesli laska Ci przypieprzy w pysk za machanie fiu*** koło jej nosa to jest taka dostadna aluzja: chłopie, z Toba jest coś nie tak, kierunek => gabinet psychologa.
To nie wina kobiet, że są napastowane w autobusie czy napadane na ulicy przez zboczeńców. To wina tych zboczenców i społeczeństwa, że własnie nie zareagowali wczesniej pozwalając na takie sytuacje.

Kiedyś, jeszcze w lo chyba byłam, zawsze w czwartki czy tam w piątki jak wracałam do domu jeździł ze mną taki "zboczeniec". Widziałam jak podchodził do dziewczyn i zbliżał się mniej lub bardziej dyskretnie, ocierał się, czesto przystawiał twarz do włosów wąchał itd. Dziewczyny paraliżował strach, pozwalały się nawet dotknąc po włosach po czym wysiadały na najbliższym przystanku. Zdarzało się, że podchodził i do mnie, ale gdy się zbliżał, zwykle przechodziłam gdzieś obok.
Raz podszedł jak stałam i nie widziałam go, zrozumiałam o co chodzi, gdy jakiś chłopak, który stał obok mnie złapał go za rękę i wypchnął z autobusu. potem zrobił podchód numer dwa. Podszedł innego razu stałam nieruchomo zbliżył się do mnie do mojej twarzy na odległosc paru cm. Powiedziałam mu: koleś, dotknij mnie, a gwarantuje ci ze polamie ci rece. Zrobil duze oczy i odszedł. Nigdy juz nie podszedł ale widuje go czasem. Bo to jest akurat taki typ, którego podnieca to że się go boisz że w jakiś psychiczny sposób ma nad Tobą władze a gdy widzi ze sie go nie boisz i jestes w stanie np go odepchnac, uderzyc, wrzeszczec az go sploszysz - to ucieknie. Przyklad tego, zeby reagowac a nie pozwalac sobie na takie zachowanie. Dziewczyny to chodzi o Wasz szacunek do siebie samych.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, ocierające się zboki, że traficie na geja którego podnieca ocieranie się o mężczyzn!!!!!!!!!!!!!! I że się o was poociera a jak zaprotestujecie to wam skopie dupsko i będzie się o was ocierał póki nie stracicie przytomności.

Odnośnik do komentarza

Czemu nikt z szanownej redakcji i specjalista jakiś nie napisze że to ocieranie się to PRZESTĘPSTWO!??!?! Tylko kasują słuszne posty oburzonych?!?!? Niech oni wiedzą że to jest przestępstwo, naruszenie cudzej godności i czyn zbereźny w miejscu publicznym!!!!!!!! Niech ofiary wiedzą że to PRZESTĘPSTWO i powinny wzywać policję!!!!!!!! Czemu nikt z mądrych tutaj nie powie tego wprost ofiarom?!?!?! Niech ofiary wiedzą że mają prawo wezwać policję bo to jest karalne naruszenie godności drugiego człowieka i podchodzi pod próbę gwałtu nawet!!!!!!!!! Czemu nikt o tym nie powie?!??!!? Niech te bezkarne dziady nie czują że wszystko im wolno!!!!! Jak można ocierać się o ludzi w autobusie, czy na ulicy?!??! TO PRZESTĘPSTWO, to prawie GWAŁT lub próba gwałtu!!!!!!! A jak się o małe dziewczynki też ocierają?!?!?! To już jest faktycznie pedofilia!!!!!!!! Czemu o tym nie powiecie, mówcie jak się bronić – wzywać policję, robić awanturę, nie zostawiać tego!!!!! Umiecie tylko posty słusznie oburzonych ludzi kasować a fachowo nie podpowiecie nic, potem się dziwicie że ludzie linczować chcą!!!!! Bo system prawa nie działa i tyle!!! Za kradzież batonika można iść do kicia, ocieranie się to też przestępstwo, reagujcie, wzywajcie policję, zanim to się rozwinie w prawdziwy gwałt!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

ocieranie sie to chyba najwlasciwszy temat w dziale sex bo bardzo zwiazany z seksualnoscią, jest to czysta seksualnosc, jaka istnieje jak najbardziej w wolnym terenie, np wymiany spojrzen, spojrzenia w biust, konczac na ocieraniu, ktore dla mnie jest bardzo emocjonującą formą sexu i forum jest po to aby sie chyba bezproblemu dzielic wlasnymi doznaniami w tym zakresie, co mysle jest pożyteczne bo pobudza wyobraznie, odciąża od wzrokowych sposobów doznawania seksualnosci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...