Skocz do zawartości
Forum

Nagły spadek libido dziewczyny


Gość Załamany321

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamany321

Dokładnie. Posłuchałem Twojej rady ehhh, wczoraj przytuliłem się do niej mocno, powiedziałem, że martwię się o nią i chce jej pomoc i że może mi zaufać. Uśmiechnęła się tylko, przycisnęła mnie do siebie i powiedziała "wiem". Co dalej będzie, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Gość Załamany321

No tak, zaczęły się wakacje, wszystkie gimbuski powychodziły z "budy" i szaleją w Internecie.
Są ważniejsze cele bycia razem, niż "dawanie dupy". Jeżeli chodziłoby mi tylko o to, żeby ona dala mi dupy, to na pewno nie czekałbym aż tyle na nią, tylko bym ją rzucił i szukał takiej która mi da bez żadnych ale, brakuje dzisiaj takich? Kocham ją, nie jestem z nią dla seksu i będę czekał tyle, ile będzie potrzeba. Założyłem ten temat nie po to, żebyście mi powiedzieli, czy rzucić ją czy nie, tylko żebyście doradzili mi jak mam jej pomoc. Bo tylko o to mi chodzi, o jej dobro, o nasze wspólne dobro i nasze szczęście.

Odnośnik do komentarza

źle dobrane tabletki może i obniżają libido, ja biorę belarę i raczej wzrosło niż spadło, poza tym od kiedy je zaczęłam właśnie mniej boję się o ciążę i między innymi dlatego nie mam już żadnych oporów przed seksem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Arielowski

Stary masz dopiero 23 lata jesteś młody, nie marnuj sobie zycia przy dziewczynie która ma niskie libido. Poznaj taka z ktora bedzie ci dobrze takze w lozku. Za chwilę babony mnie tu zlinczuja. Ale to zwykle hipokrytki, wiekszosc z nich zostawiloby w minucie faceta któremu nie dyga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...