Skocz do zawartości
Forum

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?


Gość andriii

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem libi gel jest lepszy Po pierwsze jest o wiele większy. W przypadku durexa w tej cenie masz 15 ml a w libi gel 100 ml. Po drugie daje przyjemniejsze odczucia bo nie czujesz takiego pieczenia ale po prostu czujesz więcej, łechtaczka jest bardziej uwrażliwiona. Ale wiadomo , durex jest o wiele bardziej znany bo reklama działa.

Odnośnik do komentarza

Nie jest to takie proste bo z tego co ostatnio czytałam każda kobieta ma inne preferencje. Sama mam spore problemy z osiągnięciem orgazmu oraz osiągam w zasadzie w jednej jedynej pozycji. Od tyłu.
Zastanawiałam sie nad jakimiś żelami pobudzającymi ale stosowałam kiedyś czerwony durexa i mam kiepskie wrażenia bo piekł
Czy ktoś moze używał innych?

Odnośnik do komentarza

Bo to jest rozgrzewajacy. Widocznie miałaś jakieś podrażenia i tak na Ciebie zadziałał. Sama również się z nim nie polubilam. W sumie kilka razy było przyjemnie ale jak miałam podrażnienia czy coś takiego to potrafiło mnie mocno piec i z tego powodu z żelu zrezygnowalam i pamiętam, ze wyrzuciłam chyba połowę opakowania. Nie wiem jak to jest z durex intense bo to jakaś ich nowość ale nie chciałam próbować. U mnie sprawdził sie najlepiej libi gel. Nakładam sobie na łechtaczke i okolice pochwy jedynie odrobię i od razu uwrazliwiają się. Orgazm jest mocniejszy, o wiele łatwiej jest dojść :)

Odnośnik do komentarza
Gość dr seksuolog

Jeśli tylko ci staje i masz wytrysk=orgazm, to nie panikuj. Masz 2 rozwiązania.
1. Ponieważ kobieta, by szczytować wymaga aż 10 minut tarcia ch*jem w piździe po łechtaczce i punkcie G, to musisz tak długo szorować penisem, czyli 4 razy się spuścić w przeciągu 10-ciu minut, i wtedy na bank kobieta osiągnie orgazm.
2, Jeżeli nie będziesz miał na tyle spermy, by się 4 razy spuścić i ci opadnie, to przyczepiasz do bioder dildo wielkości tfojego siórka i jedziesz tak długo asz baba osiongnie orgazm. Pamientaj buraczku, by dildo umyć i posmarować lubrykantem KY. Po takim sieksie, nalezy umyć siórka i cipkę, bo będziecie jechać zgniłymimi śledziami. Narka.

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 23-cią wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

po żelu Libi, aż 10 razy szczytowałam. Posłuchajcie wspomnień z listu do koleżanki:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Mazia

Odnośnik do komentarza

~Milkey
Gdzie go kupię? Bo nie wydaje mi się abym widziała w normalnych sklepach?

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Kupisz na allegro. Wpisz w guglarkę żel libi i ci wyskoczy sklep internetowy. Zamawiasz kurierem i płatne przy odbiorze. Moim zdaniem, wystarczy dildo i żel KY, oraz 10 minut delikatnego tarcia

Odnośnik do komentarza

No właśnie z tym może być problem bo ja również libi gel stacjonarnie nie widziałam, dostaliśmy raz probkę jak zamawialiśmy inne gadżety ze sklepu z gadżetami erotycznymi. I tak nam się ten żel spodobał, ze potem zamówiliśmy pelne opakowanie. ogólnie sporo jest to na allegro czy w sex drogeriach. Czy w stacjonarnych to nie wiem bo wolę takie rzeczy zamawiać przez neta :P

Odnośnik do komentarza

Pozycja od tyłu jest świetna jeśli ktoś chce nauczyć się orgazmu pochwowego a to dlatego, że pobudza się wtedy punkt g. Jeśli nie sprawdził się u Ciebie durex rozgrzewający to nie polecam nawet próbowania sobie durex intense bo jest o wiele mocniejszy. Sama nie jestem jego fanką. Libi gel faktycznie bardzo dobry, mamy opakowanie i używamy ostatnio bardzo często. W zasadzie to nigdy nie miałam tak wydajnego żelu intymnego :)

Odnośnik do komentarza

Zrób tak: 1-szy wytrysk dla posmarowania pi*dy, następnie przypinasz se do bioder dildo 20cm i posuwasz tak długo aż baba zacznie kwiczeć z rozkoszy lub bólu.
Jeżeli masz dużo spermy, to po 4-tym wytrysku też powinna szczytować. Jeżeli i to nie pomoże, to znaczy, że jest chora na oziębłość seksualną, i musisz zmienić model.
IQmany, to sranie w banie, szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 29-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Gość masochistka 44

cyt.
Sama tego nie rozumiem. Zastanawiam się z czego to wynika. Może mój facet nie pociąga mnie albo po prostu nie potrafi się odpowiednio mną zająć i chyba właśnie o to chodzi.
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Pewnie jesteś albo chora albo masochistką potrzebującą silnych doznań.Zatem spróbuj go kiedy wkurwić tak, by Ci wpierdolił. Podejrzewam, że poczujesz chęć na kopulację i osiągniesz orgazm.
Jeżeli i to nie pomoże, to wal do psychiatry seksuologa, po jakieś prochy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2019 o 16:33, Gość Goblin 29 napisał:

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 29-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

analfabeto naucz się pisać ,bo pewnie tak samo ruchasz jak i piszesz ,pewnie ty też jesteś bękartem

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.07.2013 o 20:02, Gość andriii napisał(a):

uprawiamy seks juz pół roku ale niestety tylko raz uzyskała orgazm ,,, co robić ..
robie minetę językiem , palcami i nic...
zawsze jak partnerka mogłaby dostać to ja wcześniej dostaję i wyjmuję ....

Chłopcze. Jak chcesz porządnie przeczochrać kobietę to są specjalne tabletki na przedłużenie stosunku - przedwczesny wytrysk. Nazywają się Stud Pills w takim czarnym opakowaniu. Ja jak wezmę 2 pigułki tego jakieś 30 - 40 min przed stosunkiem to jak zaczyna się już coś konkretnego dziać to mogę czochrać ponad godzinę i dopiero mogę wytrysnąć. Na upartego mógłbym nawet do półtorej godziny dociągnąć po nich. Normalnie bez tych proszków to 10 - 20 min maks i strzelam. Raz nawet przy bardzo długich pieszczotach i grze wstępnej byłem tak napalony że sfajtałem się w majtki. Wstyd że szok więcej się z kobietą nie spotkałem. Teraz nawet jak nie jestem pewien czy cos będzie biorę sobie chociaż jedną tabletkę tego stud pills a jak się rozkręci akcja to dobieram kolejną. To tez zależy od kobiety czy jest bardzo atrakcyjna i czy mi zależy bardzo na niej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...