Forum Seks

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

~andriii

~andriii

uprawiamy seks juz pół roku ale niestety tylko raz uzyskała orgazm ,,, co robić ..
robie minetę językiem , palcami i nic...
zawsze jak partnerka mogłaby dostać to ja wcześniej dostaję i wyjmuję ....

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~takitamktos

~takitamktos

Pogadaj z nią co lubi ;) ja jak dobrze poznalem upodobania jednej kobiety to miała strasznie mokro i raz dwa orgazm z powodu moich jęków rozkazów itp, tak wiec musisz ją dobrze poznac albo sam spytaj co ją najbardziej jara ;)

~Jasmi

~Jasmi

moze zmieńcie pozycję? Niech ona będzie na górze. Możecie też używać gumek przedłużających stosunek

Kaja

Kaja

zapytaj ją co lubi w jakis sposob lubi zebys ja piescil podczas seksu oralnego kobiety czesto dochdoza jednej potrzeba 5 minut innej 20

230 kaja Kobieta, 45 lat, Tychy
~jaaal

~jaaal

ona wszystko lubi , rozne pozycje robimy i nic ..... denerwuje sie ze koncze a jej bylo tak dobrze ze moze by dostala wkoncu .... ale wole nie ryzykowac tej minuty dluzej ,

~mennnn

~mennnn

sprobuj palcami delikatnie dotykac punktu G lub niech lekko wejdzie i pociera lechtaczke , łechtaczka dziala na takie pocieranie ....... niech ulozy palce tak zeby nie stukal....

laurette

laurette

kluczem jest wiedza na temat tego co lubi partnerka:)

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
onna_donna123

onna_donna123

Ojej... pół roku, a ja przez 18 lat nie dostąpiłam tego luksusu i jakoś żyję... Przepraszam za sarkazm, ale niektórzy chcieliby mieć wszystko od razu... Może trzeba pobyć ze sobą, nauczyć się siebie, nie tylko w łóżku?
Ale tak naprawdę to nie wiem... Może Wam się wreszcie uda :)
Pozdrawiam :)

85705 onna-donna123 Kobieta, 48 lat, lubelskie...
~Agatka9999

~Agatka9999

Ja mam taki problem jak twoja dziewczyna :/ Mój facet pieści mnie jezykiem czy też palcem a ja niewiele czuję... Czasami leżę jak kłoda i zastanawiam się kiedy wreszcie skończy, nie sprawia mi to zbyt wielkiej przyjemności, czasami czuję się nawet lekko rozdrażniona. Takimi pieszczotami nigdy nie doprowadził mnie do orgazmu. Szczerze nie mam nawet ochoty na seks z nim. On to zauważył i ma pretensje do mnie... Cóż ja mogę poradzić na to ? Sama tego nie rozumiem. Zastanawiam się z czego to wynika. Może mój facet nie pociąga mnie albo po prostu nie potrafi się odpowiednio mną zająć i chyba właśnie o to chodzi.

franca

franca

~jaaal
..... denerwuje sie ze koncze a jej bylo tak dobrze ze moze by dostala wkoncu .... ale wole nie ryzykowac tej minuty dluzej

Co dokładnie miałeś na mysli pisząc, że nie chcesz ryzykować, czym nie chcesz ryzykować?

85177 franca Kobieta, 14 lat, Wrocław
~Załamany321

~Załamany321

Nie chce ryzykować zapewne tym że skończy w niej, w środku.

~maciekd1233

~maciekd1233

czekam na jakies propozycje jak rozpalić kobiete, zeby osiagnela orgazm...... niestety mam tez taki sam problem ,,,

~Tomaszek96

~Tomaszek96

Kobietę trudno podniecić ona musi czuć do Ciebie pociąg każdą dziewczynę da się podniecić jedna łatwiej druga trudniej bądź romantyczny czuły i nie spiesz się musi też czuć się pożądana przez Ciebie i na pewno mieć na to ochotę

franca

franca

~Załamany321
Nie chce ryzykować zapewne tym że skończy w niej, w środku.

To w takim razie, według mnie powinien się zdecydować, czy chce koncentrować się na tej rzeczy, czy na przyjemności.
Jeśli cały czas masz takie obawy, to zwyczajnie Cię to rozprasza, a więc i przeszkadza w skupieniu sie na tym, żeby było lepiej. Może zmieńcie metodę antykoncepcji?

moloko

moloko

zapytaj dziewczynę o ten raz kiedy miała orgazm. Przypomnijcie sobie jaka to była pozycja, czy nastój był wyjątkowo erotyczny itp. i spróbujcie to powtórzyć. Na orgazm ma też wpływ budowa pochwy kobiety, powodująca że nie każda pozycja będzie prowadziła do orgazmu.

95770 moloko Kobieta, 13 lat, wrzeszcz
franca

franca

moloko
zapytaj dziewczynę o ten raz kiedy miała orgazm. Przypomnijcie sobie jaka to była pozycja, czy nastój był wyjątkowo erotyczny itp. i spróbujcie to powtórzyć.

Właśnie, dobra myśl, może faktycznie udało by się odtworzyć tę sytuację.

~vfcvh

~vfcvh

~Agatka9999
Ja mam taki problem jak twoja dziewczyna :/ Mój facet pieści mnie jezykiem czy też palcem a ja niewiele czuję... Czasami leżę jak kłoda i zastanawiam się kiedy wreszcie skończy, nie sprawia mi to zbyt wielkiej przyjemności, czasami czuję się nawet lekko rozdrażniona. Takimi pieszczotami nigdy nie doprowadził mnie do orgazmu. Szczerze nie mam nawet ochoty na seks z nim. On to zauważył i ma pretensje do mnie... Cóż ja mogę poradzić na to ? Sama tego nie rozumiem. Zastanawiam się z czego to wynika. Może mój facet nie pociąga mnie albo po prostu nie potrafi się odpowiednio mną zająć i chyba właśnie o to chodzi.

Leżysz jak kłoda i śmiesz mieć pretensje? Więcej inicjatywy, daj coś od siebie, a nie czekasz na gotowe.

~P@NN@

~P@NN@

A moze wlasnie chodzi o to ze nie stosujecie zadnej antykoncepcji tylko idziecie na tzw "czuja" i dziewczyna nie moze sie skupic ze ztrachu przed niechciana ciaza... po pierwsze antykoncepcja, tylko nie gumy bo to tez hamuje tylko tabletki, krazek etc... moze to pomoze a jezeli nie, trzeba kombinowac dalej, odpowiedni nastroj, mila atmosfera, przedluzenie gry wstepnej bo moze za krotko trwa, a na poczatku powinno sie rozpalic kobiete do granic dopiero myslec o swojej przyjemnosci... a moze ona sie regularnie masturbuje? u kobiet duza czesc w orgazmie odgrywa psychika, przez samozabawianie mogla wpoic sobie do mozgu jakie czynnosci najbardziej ja kreca i teraz tylko na to reaguje wiec bedzie musiala ci wytlumaczyc albo pokazac co i jak robi sama zebys mogl to powtorzyc:p

~hmghk

~hmghk

jestem z dziewczyną już 2 lata i od pół roku uprawiamy sex jednak nie zbyt często bo ona niestety nie ma z tego przyjemności. Na początku był jedynie ból później nie czuła ani bólu ani przyjemności. teraz też nie jest tak jak być powinno, coś tam wyczuwa ale tylko na początku później to już czeka aż to ja skończe. O orgazmie to nie wie nic. próbowałem już różnych pieszczot nawet sex oralny to tak jakbym dotykał jej pleców. Ciągle jest kłótnia o to że mi sie chce a dla niej to wgl może nie istniec. a jak jest długa gra wstępna to już mówi że mam kończyc bo jej sie nudzi. no ja już nie mam sił zachowuje sie tak jakby nie miała łechtaczki. ja już nie wiem czy wgl będzie miała jakąs przyjemność. słysze tylko że ona jest moją lalką a tylko na tym mi zależy.

~siwy897

~siwy897

a jakie to bylo rozwiazanie bo jestem ciekawy mam tez problem z ty moze mi sie uda i bedziemy szczesliwi