Skocz do zawartości
Forum

Urozmaicenie seksu na wyjeździe


Gość delstar

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po operacji przepukliny i przez 6 tygodni nie moge uprawiac seksu. W zwiazku ze zblizajacym sie swietem zarezerwowalismy najlpeszy hotel przy plazy z pieknym widokiem. Z moja nie mamy jakis tajemnic czy tematoiw o ktorych nie rozmwaimy - w konu jest moja narzeczona. Ostatnio robilem tiramisu i jakos tak palnelem zeby zrobila odcisk swoich pieknych piersi (36dd) i ze mialbym ochote ja wysmarowac cala itp. zarty. Ona natomiast po wyglupach dosc mocno mnie zrownala z ziemia bo powiedziala " lepiej pomysl co mozemy robic na wyjezdzie ". Po rozmowie wyszlo, ze fajnie po tym miesiacu bez sexu byloby zrobic cos czego nie robilismy, cos nowego, innego. Do tej pory nasz sex wygladal zupelnie normalnie bez zadnych gier, zabaw itp. Ja w tym temacie nie mam wyobrazni i doswiedczenia. Co byscie polecili zrobic, kupic na ten wyjazd ? Dopowiem, ze kiedys jak rozmawialismy o jaksi zabawkach to moglaby czegos sprobowac. Macie jakies pomysly na urozmaicenie sexu ?

Odnośnik do komentarza

Hm... Jestem zwolenniczką romantycznych wieczorów: świeczki, czerwone winko (ale nie wytrawne ;-) ), nastrojowe piosenki... ;-) Może spróbuj jej zrobić erotyczny masaż? W drogeriach dostaniesz fajne balsamy i olejki, które Ci to ułatwią. Możecie też spróbować jakiejś nowej pozycji, takiej nietypowej, np. 69, ale nie na leżąco tylko tak, aby partnerka, że tak to ujmę, stała na głowie (albo Ty, zależy od tego, kto bardziej sprawny). Ewentualnie może się dla niej rozbierz? ;-)

Odnośnik do komentarza

AAngela19 ma fajne pomysły :) sam to kiedyś wypróbowałem i było fantastycznie. W pokoju porozstawiałem takie małe świeczki do podgrzewacza puściłem bardzo nastrojową muzykę przeznaczoną do masażu erotycznego i zrobiłem oczywiście taki masaż z happy endem :). Efekt – moja żona była zachwycona i baaardzo przyjemnie mi się odwdzięczyła. Do masażu wykorzystałem żel Unimil Infinity na bazie silikonu bo znacznie wolniej się wchłania i pozostawia skórę jedwabistą i daje bardzo dobry poślizg, naprawdę fajny żel gorąco polecam.
Polecam również grę karciano-planszową „arkana miłości” bardzo fajny tytuł. Po dłuższym stosowaniu może się trochę znudzić ale jak na pierwszy raz będzie to coś ciekawego :).
A jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy to uwielbiam pomysł Tabakiery z seksem na łonie natury :). Jakaś samotna kąpiel z seksem w wodzie lub na opuszczonej plaży daje wiele radochy i podniecenia :)

Odnośnik do komentarza

No dzieki sliczne za odpowiedzi.

Co do tych romantycznych akcji to robimy sobie czasem w domu i to nie bedzie nic nowego ale na wyjezdzie tez cos zorganizujemy. Chodzilo mi bardziej o jakies zabawki erotyczne bo to jest nam calkiem obce. Jakie coock rings dla mnie i wibrator dla niej albo jakis gadget dla nas.
Myslalem tez o kupnie We-Vibe 3 bo ponoc dla obojga.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna chce urozmaicenia seksu a Wy jej świeczki poponujecie albo rozebranie sie OMG... Prosze Was czy Wy wiecie co to znaczy urozmaicenie.. Kupcie sobie z partnerem np. masażer, wibrujące jajeczko z bezprzewodowym pilotem, który on będzie sterował kiedy będzie tylko miał na to ochotę.. Możecie też wypróbować mocniejsze klimaty z kajdankami czy packami :) Polecam stronkę www.delove.pl jest tam naprawde dużo ciekawych gadżetów :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...