Forum Seks

Depilacja odbytu

~wstydliwa_999

~wstydliwa_999

Cześć
mam wstydliwy problem
moj odbyt jest mocno owłosiony i wiem ze podczas seksu oralnego moj facet na pewno to zauwazyl. Chcialabym sie pozbyc wlosow TAM ale nie wiem jak :( boje sie golic maszynka bo jak zaczna odrastac bedzie swedzialo - czym sie golic? Czy moze lepiej po prostu sie pogodzic z owlosieniem? Dodam ze jest ono obfite nie tylko przy odbycie ale i troche w gore na rowku :(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dadaaria

dadaaria

normalnie mozecie golic maszynka ja sobie depiluje bikini maszynka i tam tez :P

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 31 lat, gdzieś pod Wawą
~Lebiotka

~Lebiotka

możesz też iśc do kosmetyczki i wydepilować to woskiem... niektóre salony mają to w swojej ofercie

~delstar

~delstar

ja sobie gole rowa od lat. Jestem facetem przy 30 z mocnym owlosieniem i gole sie bo latwiej sie podcierac i nie ma problemow z niedokladnym podcieraniem. Odbycik zawsze czysciutki :)

Jak wlosy odrastaja to niczego nie czuje wiec mozesz smialo sie golic.

Arabika

Arabika

niczego nie czujesz? Swędzenia, drapania ani innych podrażnień? Bo wydaje mi się że to tak jak z okolicami bikini, podrażnienia są częste, szczególnie jak włoski odrastają

87742 arabika Kobieta, 33 lata, Suwałki
~delstar

~delstar

Absolutnie niczego. Wokol swojego sisiora to czuje ale tez nie az tak bardzo zebym rezygnowal z golenia bo jestem za higiena. A w rowie nawet nie wiem kiedy powinienem sie ogolic a poznaje przy podcieraniu jak papier smiga po wlosach to na dloni takie dziwne uczucie jest ze na wlsoach jedzie no i trudnioej sie podetrzec to czysta.
Tez sie dziwilem, ze kompletnie nic nie czuc no ale co, to tym lepiej :)

~Luiza45466

~Luiza45466

Idź do kosmetyczki. Najpierw wyszukaj który salon kosmetyczny oferuje zabieg depilacji brazylijskiej, umów się i po problemie. Tylko bez wstydu. Jest XXI wiek i mnóstwo kobiet z tego korzysta. Z pewnością nie będziesz pierwszą klientką, która będzie korzystała z tego typu usługi.

marnośćnadmarnościami

marnośćnadmarnościami

dokładnie. mamy XXI wiek i wszystko można "załatwić". ja co prawda traktuję swoje strefy intymne depilatorem, ale to ze względu na brak zadowolenia z usług kosmetyczki plus mam wysoki próg bólu - na początek myślę, że lepiej jak "załatwi" Cię ktoś obcy. nie bój się i nie krępuj - to normalne i na pewno nie jest powodem do wstydu.

97291 marnoscnadmarnosciami Kobieta, 36 lat, Warszawa
~pfff

~pfff

podetrzeć się do czysta... a o umyciu się, to nikt nie słyszał ;x

~Pangolin2

~Pangolin2

~pfff
podetrzeć się do czysta... a o umyciu się, to nikt nie słyszał ;x

a cóż to za geniusz ( i po co ? ) odkopał nam tu temacik sprzed roku ?

żona Sokratesa

żona Sokratesa

WItaj Pangolinie,
Przeglądam wątki niejakiego Pangolina i okazuje się, że on to zawsze wynajdzie i zwróci uwagę na nowy wątek w pradawnym poście... To genialne:) Geniusz z geniuszem powinni porozmawiać, dlatego sam odpowidz sobie na własne pytanie :D
Pozr.

130829 zona-sokratesa Kobieta, 111 lat, poza czasem
~aaasdfdsfsdfasf

~aaasdfdsfsdfasf

od kiedy golę odbyt, rzadziej mnie swędzi, polecam

~juhas

~juhas

ja tam nie gole odbytu i to nie przeszkadza nikomu lubie lizac mojej partnerce odbyt ogolony wsadzamsobie czasem palce w odbyt i wloski rozciagam

~komiks

~komiks

Ja od wielu kat depilije sobie posladki i okolice odbytu depilatorem ale to zabiera duzo czasu. Chce sprobowac depilacji Brazylijskiej. Jestem facetem i robie ze wzgledow higienicznych. Roznica: bez wlosow w miejscu intymnym czy z wlosami daje sie od razu odczuc w upalne dni:) pozdrawiam