Skocz do zawartości
Forum

Depilacja odbytu


Gość wstydliwa_999

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wstydliwa_999

Cześć
mam wstydliwy problem
moj odbyt jest mocno owłosiony i wiem ze podczas seksu oralnego moj facet na pewno to zauwazyl. Chcialabym sie pozbyc wlosow TAM ale nie wiem jak :( boje sie golic maszynka bo jak zaczna odrastac bedzie swedzialo - czym sie golic? Czy moze lepiej po prostu sie pogodzic z owlosieniem? Dodam ze jest ono obfite nie tylko przy odbycie ale i troche w gore na rowku :(

Odnośnik do komentarza

ja sobie gole rowa od lat. Jestem facetem przy 30 z mocnym owlosieniem i gole sie bo latwiej sie podcierac i nie ma problemow z niedokladnym podcieraniem. Odbycik zawsze czysciutki :)

Jak wlosy odrastaja to niczego nie czuje wiec mozesz smialo sie golic.

Odnośnik do komentarza

Absolutnie niczego. Wokol swojego sisiora to czuje ale tez nie az tak bardzo zebym rezygnowal z golenia bo jestem za higiena. A w rowie nawet nie wiem kiedy powinienem sie ogolic a poznaje przy podcieraniu jak papier smiga po wlosach to na dloni takie dziwne uczucie jest ze na wlsoach jedzie no i trudnioej sie podetrzec to czysta.
Tez sie dziwilem, ze kompletnie nic nie czuc no ale co, to tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Gość Luiza45466

Idź do kosmetyczki. Najpierw wyszukaj który salon kosmetyczny oferuje zabieg depilacji brazylijskiej, umów się i po problemie. Tylko bez wstydu. Jest XXI wiek i mnóstwo kobiet z tego korzysta. Z pewnością nie będziesz pierwszą klientką, która będzie korzystała z tego typu usługi.

Odnośnik do komentarza

dokładnie. mamy XXI wiek i wszystko można "załatwić". ja co prawda traktuję swoje strefy intymne depilatorem, ale to ze względu na brak zadowolenia z usług kosmetyczki plus mam wysoki próg bólu - na początek myślę, że lepiej jak "załatwi" Cię ktoś obcy. nie bój się i nie krępuj - to normalne i na pewno nie jest powodem do wstydu.

Odnośnik do komentarza

Ja od wielu kat depilije sobie posladki i okolice odbytu depilatorem ale to zabiera duzo czasu. Chce sprobowac depilacji Brazylijskiej. Jestem facetem i robie ze wzgledow higienicznych. Roznica: bez wlosow w miejscu intymnym czy z wlosami daje sie od razu odczuc w upalne dni:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...