Skocz do zawartości
Forum

Rozczarowanie po wizycie u prostytutki


Gość manklig

Rekomendowane odpowiedzi

ale po wizycie czułem tylko ze straciłem kase, a ta miła atmosfera byla tylko kupiona. Mówiła mi ze bede sie mogl z nią spotykac gdzieś, ale oczywiście okazało sie że to kosztuje. Zle sie czuje, jakby kobieta była jakąs instytucją za którą sie płaci. Z innymi kobietami - tymi 'szanującymi sie' mam jeszcze gorsze doswiadczenia, okazuje sie że taka ma spore wymagania... Jestem załamany

Odnośnik do komentarza

Z takim podejściem to możesz szukać dziewczyn na dyskotekach, tak pijanych, że nie wiedzą co się dzieje. Nie będziesz się musiał starać ani płacić.
A teraz na poważnie. Wnioskując po Twoim poście zależy Ci tylko na seksie. Nie chcesz miłości? Nie rozumiem. Wiadomo, że w związku nie jest prosto, trzeba się starać. Ale te starania w przyszłości procentują. Zastanów się czy nie lepiej zainwestować siebie w prawdziwy związek, dać drugiej osobie swój czas, swoje uczucia, zbudować coś prawdziwego, niż "chodzić na dziwki" i narzekać, że drogo. W życiu nie ma nic za darmo, a z takim podejściem jak Twoje tracę wiarę w mężczyzn. Mam nadzieję, że jesteś tylko jakimś ewenementem.

Odnośnik do komentarza

no przyjmijmy ze zalezy mi tylko na sexie i pytanie w zwiazku z tym czy nie ma naprawde fajnych dziewczyn z ktorymi mozna odnalezc szczescie, tylko są kobiety pokroju powyższej wciskajace mi jakies idee starania i wiązania ze stwierdzeniami ze nie ma nic za darmo - upodabniajac sie do dziwki :/

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Ale skoro ci zalezy tylko na seksie to czemu marudasz ze nie ma normalnych dziewczyn ;) z takim podejsciem to wiesz ;p nie lepiej nie traktowac dziewczyn przedmiotowo, znalezc taka normalną nie koniecznie miss swiata , tylko której bedizesz mógł zaufac i po czasie z toba sama zacznie sie kochac. Ty bys chcial zero pracy w zwiazek a sam seks.

Odnośnik do komentarza

czuje naginanie ze zalezy mi tylko na sexie, ale tak czy nie, nic wam do oceniania tego, taka jest prawda. Marudze ze nie ma normalnych dziewczyn gdyż żadna mi nieoferuje sexu, dla mnie to nie normalne, to swiadczy że płec kobieca jest zyskowa - niech osobnik męski sie postara. Widze nastepna osoba o ideologii staraniowo związkowej, zrozumcie egoistki zapatrzone w siebie że niechce żyć wedle waszych reguł.

Odnośnik do komentarza

tak, jest dla mnie normalna dziewczyna ta ktora sex oferuje odrazu, wlasciwie do takich mam tylko tendencje zakochiwania sie, a sory, ja nie mam uczuc, wiec wy powyzsze kobiety jestescie dla mnie jak najgorsza zmora i zapewne nie zmienicie tego bo czuc kim jestescie odrazu, wiec bez powodzonka, nie jestem dwulicowy,
acha, takie pytanie do ciebie facetko jaaaa, skoro jestem zapewne przez ciebie tez klasyfikowany jako myslacy o jednym, to dlaczego mnie okreslilas jako takiego co chce mniec wszyskto na talerzu co?? no słucham dlaczego??

Odnośnik do komentarza

spes - tez pewnie kobieta? nigdy niechcialem placic kobietom za to, to ujma. Po co to ciagle najezdzanie na mnie ze chce tylko stukac? oczywiscie, mam ochote na samo stukanie, ale po co kazda z was mnie zawziecie informuje o tym ze chce tylko stuac i robi ze mnie jeszcze najgorsze co moze istniec? spes w jednym masz racje ze spotkac kobiete ktora nie jest dziwką i jest szczera i bezposrednia jest trudne az niewykonalne, bo albo musi byc pijana, albo trzeba ją zakrecic, skomlec zeby dała, oferowac góry złota, spelniac jej cechy jakie sobie życzy, niestety wielu mezczyzn daje sie tak traktowac przez 'kobiety' i dlatego mozna zrozumiec dlaczego polecasz gumową lalke.

Odnośnik do komentarza

madroscią sie niepopisujesz, przeciez jesli ktos pisze temat na forum to z powodu problemow, gwałt to chyba wiadomy efekt i zeby nie bylo ze to moja wina. Jestem zawiedziony dziewczynami, ze w glowie im tylko wykorzystanie, a to ze sie czegos chce wzgledem drugiej płci jest konstrukcją płciową.

Odnośnik do komentarza

a czemu mialbym sie nie dziwic ze skoro oferuje sex to powinna byc jakas chetna? i czego sie powtarzasz rzepie kobiecy ze z takim podjesciem to nie...bla bla bla?, udowadniasz ze kazda jest dziwką, odpisalem ci juz wczesniej, tasma ci sie zaciela?

Odnośnik do komentarza

Dz*****i by były, gdyby dawały każdemu, który chce.
Kobiety inaczej odczuwają potrzeby seksu niż mężczyźni, powinieneś to uszanować.

Jeśli taki ci zależy na stosunku, to kup gumową lalkę... myślę że spełni twoje wymagania - seks, seks, zero uczuć, nie będzie się opierać, nie będzie wymagała żadnego zaangażowania z twojej strony.

Odnośnik do komentarza

Kibel- tak mogę powiedzieć, o obrazie którym przedstawiasz sobą Manklig. Nie wiem , jak możesz mieć oburzenie do kobiet i nadal przystawać przy tym, że nie godzisz się karmić choćby ściemą w nawiązywaniu relacji. Zasadnicze pytanie, w czym byś chciał uzyskać wsparcie ? relacja płatna, to jakie oburzenie? wiesz co to profesjonalizm,zastraszenie, lub odbiór życia, przez osoby wybierające taką drogę i powroty w przyjęte schematy? nie oceniaj kobiet pod tym względem. Po za tym od dawien dawna, było wiadomo odnośnie sytuacji w bliższych kontaktach, że dana osoba musi sobą wzbudzić zainteresowanie, od tego zacznij. Nie rzucaj się do kobiet o warunki które masz spełnić, traktuj je jak diament lub kwiat, które trzeba podlewać lub szlifować, może z tej pracy wynikną uczucia o których nie masz pojęcia, w których kobiecy dotyk i każdy jej ruch zapewni więcej wrażeń, niż wyobraźnia ostrego seksu....tylko jednostronnego.

Odnośnik do komentarza

a spytam tak, czy statystyczna dziewczyna moze miec uczucia, czy jest wyrachowaną zołzunią, której chodzi o dobrą zabawe na koszt tzw faceta i jest przekonana o podziale ról że ona jest nagrodą, a ta płec meska to tylko od składania darów i taka kobieta wtedy wzamian czule dotyka, a tak naprawde realizuje swój seksik, tylko że w sposób dużo bardziej komfortowy niż mezczyzna, jak dla mnie to czysty egoizm i pasożytnictwo kobiece, tylko że ja wychodze na pasożyta.

Odnośnik do komentarza
Gość jaaaa12334

chodzi ci że kobieta leci na kase? jak ty ogladasz sie za wygladającymi jak plastik i kuszacymi tylko do seksu dziw.ami to sory twoj problem. dla mnie osobiscie jestes juz gownem nie facetem. opowiem ci o mnie że zakochałam sie w typie ze wsi co nie ma nic kasy, lubi pić i w ogole jest chudziutki jak cholera, nic mi nigdy nie dał a zalezalo mi na nim tylko dlatego że był kochany na początku czyli wysluchal, wspieral itp a zostawil mnie tylko dlatego że seksu mu nie dałam a widocznie woli takie zdziry co pierwsza randka i zapraszają do łóżka. jesteś obleśny, ochydny i nigdy bym w życiu nie chciala stać obok ciebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...