Forum Seks

Gdzie znaleźć chłopaka?

~misiek010

~misiek010

Mam 12 lat i chciałbym mieć jakiegoś chłopaka aby się przytulić czy pocałować tylko nie wiem jak go znaleźć myślałem o jakimś portalu randkowym ale nie wiem

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Eddie_20

~Eddie_20

Wiesz, z portalami to różnie bywa. Ja jak byłem w Twoim wieku, to w ogóle nie brałem ich pod uwagę jako miejsca, gdzie szukać dziewczyny (ale przez te 8 lat mogło się sporo zmienić). Generalnie, lepiej się rozejrzyj wokół- czy np jakiś kolega z Twojej klasy, albo szkoły nie próbuje się z Tobą zaprzyjaźnić itd. Ja jak miałem 12 lat, to byłem nieśmiały względem dziewczyn, które mi się podobały (z resztą dalej mi to zostało, ale już nie w takim stopniu :P) więc musisz się dobrze "rozejrzeć". Choć z drugiej strony pamiętaj, że 12 lat to baaardzo wcześnie na szukanie chłopaka (czy też dziewczyny) i nic na siłę ;)

~Eddie_20

~Eddie_20

Dammn't, właśnie przeczytałem uważniej Twój post i "odkryłem", że jesteś chłopakiem. Także zmiana zdania - lepiej o tym nie myśl i zaczekaj, aż zaczną Ci się podobać dziewczyny.

~Sha Sha

~Sha Sha

od kilku lat to znaczy od kiedy - od przedszkola, żłobka...?

~Eddie_20

~Eddie_20

@ Sha Sha, świetny komentarz :D

Kolego misiek, jeśli wydaje ci się, że jesteś gejem, tylko dlatego że "dziewczyny są głupie" to powiem szczerze- każdy facet to miał i to jest normalne. Natomiast nazywanie siebie gejem, jak jeszcze się nie dojrzało płciowo to zwykła głupota z twojej strony i dowód na to, jak łatwo dałeś się zmanipulować "postępowym" mediom.

P.S. Miałem kumpla co też myślał że jest. Niestety, popełnił przestępstwo, trafił na pół roku za kratki. Więzienie dziwnie go wyleczyło, ciekawe dlaczego?

Tarja

Tarja

Szczerze powiedziawszy, w Twoim wieku ciężko jest określić orientację seksualną, gdyż dojrzewasz i to się może jeszcze zmienić. Możliwe, że za jakiś czas okaże się że gejem nie jesteś, że to chwilowe zauroczenie wynikające z wieku dojrzewania, dlatego nei okreslaj sie w tej chwili jednoznacznie.
Co do Twojego pytania - mysle ze mozesz miec problem ze znalezieniem chłopaka bo w Twoim wieku malo osob okresla swoj homoseksualizm. Jesli chodzi o serwisy randkowe - daruj sobie. predzej trafisz na 50 letniego zboczenca pedofila niz na chlopaka takiego jak Ty. Niestety ale pozostaje czas, ze kogos poznasz i cierpliwosc, bo ona najbardziej sie opłaca. JAk bedziesz starszy mozesz porozmawiac z kims na necie ale musisz byc ostrozny co do spotkania. I na dzien dzisiejszy szczerze odradzam.

--

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

83914 tarja Kobieta, 30 lat, Rzeszów
spes

spes

tak powiem że ja w twoim wieku zawsze uważałam że będę zakonnicą a dzieci to już w ogóle nie planowałam dziś mam 30 lat 4 dzieci męża więc poczekaj jeszcze troszeczkę i daj nam kobietom szanse mimo tego że jesteśmy głupie pozdrawiam serdecznie

97924 spes Kobieta, 35 lat, Polska
~mgmg

~mgmg

A mnie się wydaje, że on ma więcej niż 12 lat. Tak styl wypowiedzi nie pasuje mi do 12-latka.

Pikaczu

Pikaczu

być może masz rację... w w końcu internet nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 29 lat, Koszalin