Skocz do zawartości
Forum

Nie chcę się starać o seks


Gość amgedo

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie..mam 24 lata, nie jestem żadną super laską, niedawno rozstałam się z chłopakiem i brakuje mi seksu...i muszę się o niego "starać"..hehe, a wydawało by się że to nic trudnego zaciągnąć faceta do łóżka..nic bardziej mylnego..

Odnośnik do komentarza

oj to by było fajnie jeszcze jakby sie postarała jakas o sex ze mna haha. Mam z tym duży problem, że płec kobieca traktuje płec meską przedmiotowo, ulepia sobie ich jako księci którzy maja dla nich wszystko zrobić(a zarazem sobie niepobrudzić rąk).
Niedostałem nigdy żadnej oferty seksu ani wprost ani poprzez starania, a płeć kobieca ma full takich propozycji, do tego jeszcze proponowanie kasy.
Popadałem w nerwice coraz głebszą widząc ogłoszenia "zasponsoruje młodą laske" niewidzac nigdy ogłoszeń zasponsoruje młodego ciacha(chyba że od mężczyzny).

Odnośnik do komentarza
Gość OnPoiPrzed

~amgedo

Popadałem w nerwice coraz głebszą widząc ogłoszenia "zasponsoruje młodą laske" niewidzac nigdy ogłoszeń zasponsoruje młodego ciacha(chyba że od mężczyzny).

Kobiety też kupują sex. To jest straszna krótkowzroczność to co piszesz. Oczywiście u mężczyzn to zjawisko jest częstrze i głośniej się o tym pisze / mówi z wiadomych względów (mam na myśli przyzwolenie społeczno - kulturowe).

Myślę, że jeszcze nie poznałeś kobiet (i masz niezdrowe poczucie własnej wartości). Zmień siebie, swoje podejście, a przede wszystkim to co chcesz osiągnąć i idź na łowy. Nic samo się nie zrobi!

Odnośnik do komentarza

OnPoiPrzed
~amgedo

Popadałem w nerwice coraz głebszą widząc ogłoszenia "zasponsoruje młodą laske" niewidzac nigdy ogłoszeń zasponsoruje młodego ciacha(chyba że od mężczyzny).

Kobiety też kupują sex. To jest straszna krótkowzroczność to co piszesz. Oczywiście u mężczyzn to zjawisko jest częstrze i głośniej się o tym pisze / mówi z wiadomych względów (mam na myśli przyzwolenie społeczno - kulturowe).

Myślę, że jeszcze nie poznałeś kobiet (i masz niezdrowe poczucie własnej wartości). Zmień siebie, swoje podejście, a przede wszystkim to co chcesz osiągnąć i idź na łowy. Nic samo się nie zrobi!


to nie ma sensu patrząc po sposobie pisania to ten jegomość już pisał. Do niego nic nie trafia...

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Pikaczu, mi sie wydaje, że przede wszystkim to, co amgedo pisze, nie ma sensu. Amgedo, jak mozesz pisać, że:

~amgedo
Mam z tym duży problem, że płec kobieca traktuje płec meską przedmiotowo

I jednocześnie:

~amgedo
Popadałem w nerwice coraz głebszą widząc ogłoszenia "zasponsoruje młodą laske" niewidzac nigdy ogłoszeń zasponsoruje młodego ciacha(chyba że od mężczyzny).

Na razie widzę sprzeczność. Jak to w końcu jest? Chcesz, żeby kobiety traktowały przedmiotowo mężczyzn, czy nie?

A jeśli naprawde nabawiłeś się nerwicy od rozmyślań na ten temat, to powinieneś skorzystać z pomocy psychologa.

Odnośnik do komentarza
Gość demeksos

koles ma problem taki sam jak ja, że dziewyczny mają fajnie bo są traktowane jak obiekt seksualny, a płec meska jest traktowana przemiotowo, co to oznacza napisał ten koleś, dziewczyny są cenione za samą dupe, a chłopak ma zaimponowac, mieć pozycje, zasponsorować:/

Odnośnik do komentarza

~demeksos
koles ma problem taki sam jak ja, że dziewyczny mają fajnie bo są traktowane jak obiekt seksualny, a płec meska jest traktowana przemiotowo, co to oznacza napisał ten koleś, dziewczyny są cenione za samą dupe, a chłopak ma zaimponowac, mieć pozycje, zasponsorować:/

Seriously? To prowokacja, czy naprawdę tak myślisz? Chyba straciłam chęć do życia.

All this pain is an illusion.

Odnośnik do komentarza

~demeksos
koles ma problem taki sam jak ja, że dziewyczny mają fajnie bo są traktowane jak obiekt seksualny, a płec meska jest traktowana przemiotowo

No nie, chyba znowu coś jest bez sensu. Bo jaka jest różnica między tym

~demeksos
dziewyczny mają fajnie bo są traktowane jak obiekt seksualny

a tym:

~demeksos
a płec meska jest traktowana przemiotowo

?

~demeksos
co to oznacza napisał ten koleś

No właśnie sęk w tym, że za bardzo nie napisał.

~demeksos
dziewczyny są cenione za samą dupe, a chłopak ma zaimponowac, mieć pozycje, zasponsorować:/

To ma być wyjaśnienie? To pokazuje tylko, że zarówno mężczyźni traktują przedmiotowo kobiety, jak kobiety mężczyzn. W takim razie nie pojmuję, czemu zazdrościsz akurat kobietom. W takiej sytuacji raczej nie ma komu zazdrościć. Oczywiście zakładając, że rzeczywiście ma ona miejsce:)

Odnośnik do komentarza
Gość Ekotka

~demeksos
koles ma problem taki sam jak ja, że dziewyczny mają fajnie bo są traktowane jak obiekt seksualny, a płec meska jest traktowana przemiotowo, co to oznacza napisał ten koleś, dziewczyny są cenione za samą dupe, a chłopak ma zaimponowac, mieć pozycje, zasponsorować:/

A przepraszam przez kogo są cenione, jak nie przez facetów, skoro oni cenią bardziej dupę niż to co kobieta ma w głowie to ich problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...