Forum Seks

Jedna pozycja na orgazm

~Kallia

~Kallia

Witam
mam pewne zapytanie, ponieważ uprawiam seks regularnie od kilku lat z obecnym chlopakiem jestem od roku ale problem wystepuje caly czas - tylko w jednej pozycji jestem w stanie osiagnac orgazm i to poprzez stymulacje łechtaczki. Ciesze sie ze dochodze ale czemu zawsze w jednej pozycji? W innej pozycji nawet jak sie masturbuje to nie dochodze a w tej jednej tak (na jezdzca)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Brawurka

~Brawurka

Może wtedy dostajesz takie bodźce jakie wywołują u ciebie orgazm. Może spróbujcie pokombinować z tą pozycję np odchyl się do tyłu, albo siądź do niego plecami. Może spróbuj też wypróbować inne pozycje w których dochodzi do głębokiej penetracji

Tarja

Tarja

Wydaje mi się, że nie jest to niczym nienormalnym. W tej pozycji możesz albo Ty albo Twój partner stymulować łechtaczkę, dodatkowo macie kontakt wzrokowy i penis penetruje głęboko pochwe. Te bodźce sprawiają, że masz orgazm, a w innych pozycjach, np. klasycznej itp. jest troche inne ułożenie ciał a więc i inne pochwy ciężej jest się dotykać i dlatego nie możesz dojść. Spróbujcie także kochać się w pozycji od tyłu, penis uderzając w przednią ściankę pochwy może dawać dodatkowe bodźce a Ty możesz dotykać łechtaczki i myślę, że masz duże szanse dojść także w tej pozycji.

--

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

83914 tarja Kobieta, 30 lat, Rzeszów
~Jan33

~Jan33 wpis edytowany

Widocznie masz problem z unerwieniem łechtaczki.

Lola01

Lola01

mozna miec problem z unerwieniem lechtaczki? da sie to jakos leczyc? nie wiedziałam o tym!

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 32 lata, Wawa
Gabiiii 444

Gabiiii 444

Ja tez mam tak samo jak Ty. Nie wiem czemu.. Zawsze chce sie kochac w jednej sprawdzonej pozycji. Probowalismy inaczej, ale inne pozycje nie sprawiaja mi tyle rozkoszy co ta jedna.

96190 gabiiii-444 Kobieta, 24 lata, Warszawa
~rara

~rara

Wszystko to chyba normalne, moja dziewczyna dochodzi tylko jak jej robie minete podczas stosunku nie ma takiej pozycji w ktorej by doszla, seks nie zbliza jej nawet do orgazmu a robimy to juz 6 lat, czasem się czuję jakby mi wynajmowala swoje cialo do wlasnego uzytku na moje zapotrzebowanie, tak abym zaspokoił swoje potrzeby. Wkur... mnie to że nie może dojść w taki sposób ale cóż nic nie poradze. Czy jest możliwe że z innym mężczyzną mogłaby dojść przy normalnym stosunku waginalnym? Czasem się zastanawiam czy to ja nie jestem tego powodem.

~pancio

~pancio

nie martw sie wazne ze go masz moja zona w tej pozycji ma obfity wytrysk a kochamy sie w roznych pozycjach ale zawsze konczy dosiadajac mnie a co do gry wstempnej to musi byc

~pancio

~pancio

wszystko z toba ok dobrz ze masz orgazm moja zonka w tej pozycji ma obfity wytrysk a co do unerwienia nie czytaj tego kazda dama jest inna unerwienie zostawmy naturze