Skocz do zawartości
Forum

Seks z prostytutką bez prezerwatywy


Gość matek222

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam wątek iiii pomimo, że stary to odpowiem :)
Z usług tych Pań korzystam systematycznie 2 - 3 razy w miesiącu i to od jakichś 10 lat. Zawsze idę z zamiarem tylko i wyłącznie w gumce, a co z tego wychodzi to juz sami wiecie. Pani zrobi to i tamto i nim się obejrzysz siedzisz w niej bez. Oczywiście są i takie co absolutnie nie dopuszczją bez. Było i tak, że w czasie intensywnego sexu pękła... Generalnie nie raz, nie dwa i nie dwadzieścia było bez i raz jedyny raz zaraziłem się jakimiś pryszczami gdzie po 3 tabletkach antybiotyku za parę złoty wszystko po 2 tyg. przeszło. Nie jestem chory na żadną chorobę weneryczną ani HIV i wiem co mówię bo z racji wykonywanego zawodu muszę robić szczególowe badania krwi co 6 miesięcy.
Czy polecam robić to bez gumki??? Każdy odpowiada za siebie więc to już jego decyzja. Ja osobiście jak teraz idę to przeważnie wybieram ogłoszenia gdzie juz przez tel. Pani mówi mi, że bez jest oczywiście możliwe.

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich odpowiedź moja może być adekwatna do tematu: otóż z moją żoną uprawiamy sex bez zabezpieczenia od 6 lat i jakoś dzidziusia nie ma, a możeny się pochwalić wspaniałą dwójką bobasów i troszkę mnie drażni to , że jak facet dotknie kobiecie to na 99% ciąża. Życia to nie 2*2 pamiętajcie o tym. Pozdrowienia dla poprzednika bzyka ile możesz, bo lepiej jest żałować .........................................., że czegoś

Odnośnik do komentarza

Zawsze można za pare tygodni zrobić sobie badania. Ja po takich przygodach zawsze robie, dla świetego spokoju. Test na kiłe można już kupić w aptece, robisz z krwi z palca i masz po chwili wynik. No i anonimowo oczywiście. reszta w labie.

Odnośnik do komentarza

~Marti82
Jestem normalnym chłopakiem, spokojnym,może nawet za bardzo, mam swoje pasje, cieszę się samotnym życiem Z usług tych pań korzystałem 3 razy, ale zamierzam dużo częściej bo już ponad 33 lata na karku i nie widać perspektywy na znalezienie dziewczyny.

I co nie chorujesz Po seksie z prostytutkami?
Ja mam 36 i brak partnerki i zastanawiam się nad pójściem do prostytutki

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele jak czytam te wypociny to mnie szlag trafia. Zaruchałeś bez gumy jesteś zarażony. Gościu pisze o wypryskach na członku po paru godzinach od owego sexu, pokażcie mi zjeby genetyczne która choroba tak szybko daje takie objawy ?? No pokażcie bo nie wierze !!! Czysta prowokacja i nic więcej debile

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...