Skocz do zawartości
Forum

Brak satysfakcji z seksu podczas obecności innych domowników


Gość gość0001

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość0001

Mam pewien problem i nie potrafię z nikim o tym porozmawiać. :( Mam 23 lata, od 4 lat jestem w związku.Nie mieszkamy razem, najczęściej spotykamy się u niego w 2 pokojowym mieszkaniu, a on mieszka z rodzicami. Ostatnio powodem naszych kłótni stał się seks. On często ma ochotę w czasie kiedy ktoś z jego rodziny jest w domu, ja natomiast nie wyobrażam sobie takiej możliwości. Być może to moje przewrażliwienie, ale bardzo boję się, że ktoś z jego domowników coś usłyszy albo złapie na gorącym uczynku. Próbowałam się przemóc, ale w takich okolicznościach nie potrafię tego robić, nie mam żadnej satysfakcji, jest to wręcz nieprzyjemne. Kiedy mówię mu wyraźnie, że nie potrafię się kochać kiedy ktoś "obcy" jest w domu mój narzeczony okazuje zniecierpliwienie. Wyrzuca mi, że za rzadko się kochamy, sugeruje że unikam tego specjalnie, że jestem przewrażliwiona i przesadzam bo nikt nie usłyszy. Wspomina mi jak na początku związku kochaliśmy się częściej i "nic mi nie przeszkadzało". Doszło do tego, że dla świętego spokoju kocham się z nim, chociaż wogóle nie mam na to ochoty. Czuję, że ta sytuacja niszczy nasz związek, a zależy mi na nim. Proszę, poradźcie mi co mam zrobić żeby nie było nieporozumień, w jaki sposób mu to wytłumaczyć, albo może czy to problem tkwi we mnie.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to wcle Ci się nie dziwię, że masz takie obawy. Sama bym nie czuła się komfortowo w takiej sytuacji. Może pogadaj z nim, powiedz, że jak jest, że jesteś spięta, że nie czujesz się dobrze a seks nie sprwawia ci przyjemnosci.
Możesz również poprosić swojego chłopaka o zamontowanie zamka w drzwiach na klucz, albo chociaż zasuwki. Tak by nie dąło się raptownie drzwi otworzyć. Może to pomoże ci się przemóc.

Odnośnik do komentarza

Myślę ,że nikt z domowników nie będzie wchodził do pokoju jak jesteście tam razem,wszyscy wiedzą ,że uprawiacie seks,
wiadomo ,że wtedy trzeba zachować się ciszej,

w jednym mieszkaniu często mieszkają rodzice i młodzi,jedni i drudzy uprawiają seks,w sumie nikt nie robi nic złego,nie ma się czego wstydzić,

myślę,że masz mniejszą ochotę ,ze względu na zachowanie partnera,który liczy się tylko ze swoimi potrzebami.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Skrępowanie w takiej sytuacji jest normalną rzeczą, to,że ktoś może w każdej chwili wejść do pokoju raczej nie zachęca do igraszek. Ciężko jest Ci się rozluźnić, być skupioną na was, jeśli ciągle masz w głowie myśl,że za ścianą ktoś jest.
Poza tym stosunek Twojego chłopaka pozostawia wiele do życzenia, bo rozumiem,że potrzebuje bliskości z Tobą,ale takim bagatelizowani Twoich odczuć nie powinno mieć miejsca. Do łóżka idziecie razem i oboje macie mieć z tego frajde,a nie robić coś bo muszę, bo tego się ode mnie oczekuje. Im bardziej będziesz siebie zmuszać, tym bardziej będziesz w sobie budować jakieś urazy. Nie tędy droga. Po pierwsze porozmawiaj z chłopakiem poważnie, powiedz o swoich oczekiwaniach jasno i nie zmuszaj się do sypiania z nim w warunkach w których czujesz się źle.

Odnośnik do komentarza

~gość0001
Doszło do tego, że dla świętego spokoju kocham się z nim, chociaż wogóle nie mam na to ochoty.

To dlaczego się na coś takiego godzisz? Przecież robisz sobie wielką krzywdę w ten sposób. Nie rób tego więcej.
Tak jak Anna tu napisała, seks się uprawia razem, więc ma dawać radość Wam oboju, po to jest. A zupełnie nie po to, żeby był dla jednej ze stron przykrym obowiązkiem.
Zgadzam się również z tym, że postepowanie Twojego chłopaka źle o nim swiadczy, bo widać że nie liczy się z Twoimi uczuciami. I to w dodatku w bardzo wrażliwej dla człowieka sferze.
Koniecznie o tym porozmawiajcie, bo tak dalej być nie może.
Też uważam, że Twoje skrępowanie jest normalne. Sama też wstydziłabym sie uprawiać seks, gdy w domu(zwłaszcza małym) są inni. Nie zgodziłabym się na to w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...