Skocz do zawartości
Forum

Czy krąglejsza kobieta może być pociągająca?


Gość Loo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OnPoiPrzed

Na nieszczęście forum oferuje możliwość wypowidzi osobom niezarejestrowanym co pozwala na pełen popis. Poza tym nic nie jest moderowane, chyba, że samemu zgłosisz, że jakiś wpis jest nie taki jaki powienien. Niby regulamin jest, ale kto go tam...

Moim zdaniem nie przejmuj się tym co panie i panowie tutaj piszą. Często wylewają żale, bo w rzeczywistości nie panują nad swoim życiem. Łatwo się ukryć w wirtualu. ;)

Z drugiej strony da się wyłuskać wiele dobrych rzeczy. Zależy czego oczekujesz?

Odnośnik do komentarza

Loo
Byłam fanką tej strony, ale już mi się nie podoba. Dziewczyny są niemiłe, jeśli ktoś gdzieś napisze, że pewne rzeczy są już niezdrowe, to może spotkać się z masą obelg. Natomiast pod adresem chudych dziewczyn pada masa uwag, są nazywane szkieletami etc. Moim zdaniem tak być nie powinno. Bywa tak, że zdjęcie wrzuca 'normalna' dziewczyna z krągłościami, bez nadwagi, wtedy jest zjechana od góry do dołu, że to nie strona dla niej, że jej krągłości są beznadziejne itp. Szkoda nerwy psuć.

Loo chyba przesadzasz... ja nie widziałam aby a tej stronie ktoś obrażał dziewczynę o normalnych kształtach. Każdemu podoba się co innego i tak jak w normalnym życiu jest to komentowane. Chyba zbyt do siebie bierzesz niektóre uwagi.

Odnośnik do komentarza

Moja koleżanka kiedyś wrzuciła tam moje zdjęcie. Po dwóch dniach musiałam poprosić o jego usunięcie, bo niezbyt podobało mi się, co tam pisali. To był normalnie atak "i gdzie tu niby są krągłości?", "po co zamieszczają takie zdjęcia, przecież ona nie ma żadnych krągłości!", "to nie jest strona dla ciebie", "beznadziejne krągłości, ona ma tylko cycki, ale tyle to każda ma", "to jest strona dla nas, znajdź sobie swoją" i wiele wiele innych. Nie sądzę żebym przesadzała... Rozumiem, każdy ma kompleksy, ale żeby wyżywać się na kimś, bo waży kilka kilogramów mniej niż ty, to chyba drobna przesada. Kobiety potrafią być strasznie podłe i zawistne.

All this pain is an illusion.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...