Skocz do zawartości
Forum

Seks z mężczyzną z wykrzywionym penisem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój chłopak ma bardzo wygiętego penisa w dół, na oko ok. 70stopni. Nie wiedziałam wcześniej, że to możliwe i nie wiem jak to wygląda od strony mężczyzny. Chce zacząć z nim współżyć, ale... On się tego bardzo wstydzi, mnie z koleji martwi tylko jego stres i obawa że zrobię mu krzywdę. Nie chcę by go bolało. Nie wiem jak dobrać pozycje żeby było mu dobrze (nie robiąc mu krzywdy). I najważniejsze- Jak uświadomić mu, że podoba mi się takim jakim jest? Że przede mną nie musi się wstydzić?

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

tez mam wykrzywionego w dól gdzies 40 stopni, i dawniej sie tym martwilem, jednak wole poczekac jak to bedzie bo wiele zalezy tez od partnerki, ostatnio widzialem jak ktos opowiadal jak uprawial sex z krzywizną w dół około tez 75 stopni i dawał rade, a podobno powyzej 30 stopni zakrzywienie nadaje sie tylko do operacji, tak wiec nie ma co sie bać i sprawdzic powoli jak to bedzie, operacja tylko wtedy gdy całkowicie uniemozliwia stosunki ale przewaznie mozna dobrac pozycje itp i sie daje rade ;) wiec bedzie ok, jakos sie dopasujecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...