Skocz do zawartości
Forum

Ideał żony


Andy30

Rekomendowane odpowiedzi

Każda żona ma jakieś swoje atuty i wady. jedna idealnie gotuje ale fatalnie idzie jej praca w ogrodzie. jedna na początku małżeństwa jest szczupła blondynka ale tuż po porodzie przybywa jej kilogramów i trudno to zgubić. masz rację ze ideałów nie ma. ja jestem wysoka brunetka o piwnych oczach mam krótkie włosy i 21lat. po ciąży zostało mi 16kg. potrafię gotować sprzątać prac w każdy weekend chodzę do szkoły. wychowuję córkę sama bo. mąż pracuje po 12godzin widzimy sie wieczorami i o 5 rano gdy wychodzi. cały dom mna. mojej głowie. mam zalety mam też wady dla swojego męża jestem ideałem. ale nie ma. co stawiać jakiś warunków ze ma miec taki czy taki biust takie czy inne włosy albo wygląd ogólnie bo. jeśli tym sie kierować. To większa cześć mężczyzn. byłaby samotna. a i pamiętajcie ze kobiety także

Odnośnik do komentarza

No nie wierzę, gdybym ja miała się poruszać w wyznaczonej formie mojego przyszłego męża, to pewnie zostałabym sama z tym gotowaniem, praniem, sprzątaniem, pracą i byciem szczupłą z biustem, który w samotności z każdym dniem byłby bardziej obwisły, panowie też powinni się zastanowić czy chcieliby być określani przez pryzmat np rozmiaru ich penisa, bo na podstawie pierwszego postu, jeśli kobiety posługiwały by się tym samym sposobem "selekcji" to połowa albo i więcej panów pozostałaby sama. Oczywiście zamieniając odpowiednio wielkość biustu, na wielkość przyrodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Mój ideał już znalazłem. Lubię patrzeć na moją żonę,jej uśmiech,dołeczki w policzkach. Dla mnie nie musi być biuściasta,świetnie gotować (gotujemy na zmianę).
Nie jest chuda czy szczupła,jest kobieca,ale nie wypływa jej tłuszcz ze spodni. Kolor włosów znaczenia dla mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza

Andy pokaż fotę, powiedz ile zarabiasz, jaką masz furę, chatę, gdzie pracujesz, jakie studia skończyłeś, kim są twoi rodzice, a powiemy ci na jaką żonę możesz liczyć:) Póki co wypadasz słabo, między "przeciętny gimbus", a "typowy nudny erotoman", ale może kasa, fura i chata cię uratują i chociaż ten biust 4 dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__MI

~kokoko9
Andy pokaż fotę, powiedz ile zarabiasz, jaką masz furę, chatę, gdzie pracujesz, jakie studia skończyłeś, kim są twoi rodzice, a powiemy ci na jaką żonę możesz liczyć:) Póki co wypadasz słabo, między "przeciętny gimbus", a "typowy nudny erotoman", ale może kasa, fura i chata cię uratują i chociaż ten biust 4 dostaniesz.

Nie wierzę że to ktoś pisał poważnie...

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad tą obsługą noża, skoro gotowanie zostało wymienione, na myśl przychodzi mi Uma Thurman z filmu Quentina Tarantino, lecz ona posługiwała się mieczem :)
O ile w sferze intymnej może się poukładać, to z zaspokojeniem intelektualnym bywa różnie, tak licząc 50siąd lat pożycia, dość sporo podobieństw musiało by być. Miło było by gdyby umiała przetrawić i przejrzeć tą całą ściemę, nie tyle co otoczenia a kandydata na resztę dni życia. Cwaniarstwo, podpiął bym to pod wyrachowanie i zaradność kobiety i jestem jak najbardziej za taką cechą u kobiety. Dalej można byłoby wymieniać, lecz tak jak było już powiedziane, coś za coś, choć w miłości mówi się, że nie szuka się wad a uwydatnia zalety i nie zmienia a dostosowuje, to dorzucił bym idealnej kandydatce na żonę, okulary z dużym plusem, by mogła uwydatniać te zalety u przyszłego wybranka :)

Odnośnik do komentarza

~PSYCHOPATA
Ktoś sobie jaja robi albo myśli tylko w kategorii:
-każda kobieta,niezależnie od wyglądu,charakteru,wieku,upodobań,zarobków ''leci'' na pieniążki mężczyzny.

To był sarkazm, skoro Andy myśli tylko w kategorii cycków, wyglądu i gotowania. Jak nie ma kasy to na takiego palanta raczej żadna nie poleci, zwłaszcza inteligentna. Ogarnijcie się trochę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...