Skocz do zawartości
Forum

Brak masturbacji a zdrowie mężczyzny


Gość Jacek1993

Rekomendowane odpowiedzi

Jacku myślisz o braku masturbacji, wcześniej były porównania między kobietą a mężczyzną, różnic między nimi, gdy osoby poznają klimat odpowiedniego seksu, niema zróżnicowań. W życiu można się ułożyć, traktujesz swoje poczynania z konikiem jako słabość, jednak nie ułożyłeś swoje poczynania względem kobiety, która uwielbia seks. I to seks na najwyższym poziomie, to już nie kwestia poruszania się w kobiecie naturalnie rozumianym, lecz samej satysfakcji bycia w środku, zespolenie ciepła narządów rozrodczych.Coś na wzór dwóch ciał, gdy stajecie się jednością, a każdy ruch biodra może zmącić znaczenie, gdy już nie wyjdziesz z partnerki i chcesz pozostać w środku na zawsze, jak i ona na to nie pozwala. Kobieta zacznie cię budzić o pewnych porach, na pewno nie poczujesz bólu w jajkach, jeśli nauczysz kobietę seksu i dotyku na odpowiednim poziomie, pomimo uzależnienia możesz stwierdzić, że zamiast penisa w kroczu masz szmacianą lalkę, już wymęczoną, więc się nią baw umiejętnie do puki możesz. Reszta zależy już od ciebie i od tego jaki będziesz przy kobiecie.

Odnośnik do komentarza

Jacek... Wydaje mi się, że masz znacznie poważniejszy problem, niż ten, który tu opisałeś... To nie powinno być tak, z tą grzybicą, że się tak ciągnie... Może powinienes załozyć inny wątek tutaj, ale nie na forum Psychologia, tylko Zdrowie? Tam wypowiadają sie też eksperci, może któryś z nich Ci pomoże? A lekarza chyba faktycznie powinieneś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek1993

Nigdy nie miałem udanych kontaktów towarzyskich,po za jednym kolegą,którego znam 13 lat,miałem ciężko,może kiedyś mi sie życie ułoży,narazie jestem singlem.Przez tą chorobe czułem sie inny,kontaktów z dziewczynami nie miałem bo skupiałem sie na chorobie.

Odnośnik do komentarza
Gość OnPoiPrzed

wybacz sformułowanie, ale mam wrażenie, że jesteś prostym chłopakiem, niedojrzałym, który za bardzo skupia się na małoważnych rzeczach. Twój problem może być związany z chorobą, ale popieram przedmówców... regularne wizyty u psychologa!
Żyj z chorobą, walcz, ale się jej nie poddawaj. Założę się, że nie rozumiesz o czym piszę.

Ale też mam wrażenie, że to farsa.

Odnośnik do komentarza

Czemu tak surowo go osądzasz OnPoiPrzed ?Zawsze z przyjemnością czytam Twoje mądre,pełne ciepła komentarze,a teraz to Ty zdajesz się nie rozumieć...
Skoro ktoś cierpi od tylu lat,to faktycznie można już skupiać się na różnych rzeczach-niekoniecznie tych,co trzeba.Ale w tej sytuacji ta masturbacja jest trochę po to,żeby rozładować napięcie i frustracje narosłe z sytuacji,a pózniej chłopak ma wyrzuty sumienia.Co w tym dziwnego?Nic.trzeba tylko zrozumieć,że skoro sami czegoś nie doświadczamy,to nie znaczy ,że jest to błahy problem.

Odnośnik do komentarza

~Jacek1993
Nigdy nie miałem udanych kontaktów towarzyskich,po za jednym kolegą,którego znam 13 lat,miałem ciężko,może kiedyś mi sie życie ułoży,narazie jestem singlem.Przez tą chorobe czułem sie inny,kontaktów z dziewczynami nie miałem bo skupiałem sie na chorobie.

No właśnie... Możliwe, że większość Twoich problemów wzięła się od tej choroby... Ale piszesz, że rehabilitacja bardzo Ci pomaga. Czyli jest szansa, że w końcu wyzdrowiejesz?

Odnośnik do komentarza

~ala3778

Skoro ktoś cierpi od tylu lat,to faktycznie można już skupiać się na różnych rzeczach-niekoniecznie tych,co trzeba.Ale w tej sytuacji ta masturbacja jest trochę po to,żeby rozładować napięcie i frustracje narosłe z sytuacji,a pózniej chłopak ma wyrzuty sumienia.Co w tym dziwnego?Nic.trzeba tylko zrozumieć,że skoro sami czegoś nie doświadczamy,to nie znaczy ,że jest to błahy problem.

Dokładnie, ala! Zupełnie o tym samym myślałam. A jesli chodzi o OnPoiPrzed, to mam takie wrażenie, jakby inny człowiek pisał tutajz pod jego nickiem.

Odnośnik do komentarza
Gość OnPoiPrzed

Franca, ja to ja.

Chłopak od kilku dni użala się nad sobą i widać nic z Waszymi / Naszymi wpisami nie robi. Widzę, że karmi się litością. Nie chodzi o to, że krytykuję, ale już nie należy go głaskać tylko napisać jaki jest fakt. Fakt jest taki, że odreagowuje poprzez masturbację, najpewniej ze względu na chorobę. Fakt jest taki, że potrzebował pomocy przy 'walce' z onanizmem, ale mam wrażenie, że już dawno znalazł tutaj zupełnie coś innego. Dużo pomocy i wsparcia, z którą zdaje się nic nie robić. Wraca tutaj po 'głaski'. I nic w tym złego, każdy potrzebuje. Ale też trzeba trochę szarpnąć 'za fraki'.

Łatwo jest uciec w wirtualny świat jeżeli ktoś nie czuje się spełniony w rzeczywistości.

~jacek zrób chłopie coś z tym co Ci tutaj ludzie piszą i nie siedź z dupą na miejscu. Wiele porad Ci dano, wykorzystaj. Walcz z chorobą skóry. Prosty chłopak jesteś, nic w tym złego, i jeszcze odzyskasz wiarę w siebie. Tylko nie tłumacz się z tego w jakim jesteś położeniu, bo wszyscy tutaj rozumieją, że jest Ci ciężko. Jak siedzisz i nic nie robisz to tylko tracisz szacunek do siebie. Pora zrobić kolejny krok! Rusz dupę!

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek1993

OnPoiPrzed,wiem że mam ruszyć dupe,ty nie wiesz jak to jest czuć ten ciągły ból,mądrzysz sie bo jest ci łatwiej,szanuj ludzi takich jak ja,którzy walczą z chorobą,chodze na rehabilitacje i jest ogromna poprawa,NIE JEST MI ŁATWO !,jak ty byś sie czuł,ludzie potrafią człowieka skrzywdzić słowem,wiele razy byłem krzywdzony słowami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...